Dúfali ste v kútiku duše, že dostanete nejaký darček a nedostali ste ho?

ninusa221
25. dec 2020

Ahojte viem že podstata Vianoc niesu darčeky, ale stalo sa aj vam že ste tak dúfali v kútiku duše že to dostanete? A nakoniec ste boli trochu aj sklamaný?

0silvia0
25. dec 2020

@ninusa221 a po com si tak tuzila a nedostala to?

ninusa221
autor
25. dec 2020

@0silvia0 to je jedno🙏🏼😂

miadi
25. dec 2020

Ano zazila som to ale tak nejak okolo 10r odvtedy to nejak nepreživqm a v dospelosti to beriem tak ze radsej nic ako blbosti. Co chcem si kupim sama vacsinou ale dostala som aj super darceky Niektore roky lepsie ine menej.

potvorka88
25. dec 2020

Ano. Tuzila som aby som stravila stedry den s otcom mojho druheho syna a aby sme si uzili jeho prve Vianoce a nestalo sa, takze som ich stravila iba sama s najmladsim, kedze starsi boli u svojho otca. Takze velke sklamanie

sense
25. dec 2020

Zažila som sklamanie z darčeka a preto to nejak extra neprrzivam...A Neočakávam nič a poteším sa niečím sama...

hindakus
25. dec 2020

Najlepší darček si vždy kúpim ja sama takže sklamanie nehrozí 😀

kassandra25
25. dec 2020

@ninusa221 ja si kazdy rok kupim na vianoce nieco po com tuzim. Cize, uplne sklamana nebudem. Minuly rok ked este som bola s manzelom, strasne som chcela jednu vec. Nejako zaobalene som mu to ukazala, aj 2 razy, aby nezabudol, ze co by ma velmi potesilo a zaroven to potrebujem a tak to nie je zbytocnost. Proste, peniaze by trafili ciel. A co? Dostala som to od zleho manzela? Nie, vobec. Vy.ral sa nato. Kupil mi nieco po com som vobec netuzila, ale tuzil po tom on, a nebolo to pre mna ale darcek do domacnosti pre vsetkych, bez ktorej sa da zit. Tento rok, samozrejme, od exmanzela som nic nechcela, ani gratulacnu sms a cuduj sa svete, moj priatel mi kupil presne tu vec, po ktorej som tolko bazila minuly rok a chcela od vtedy este manzela. No strafil sa mi vo vybere, nie je to financne neprezitelne a vobec som mu nehovorila, co by som si zelala. Jednoducho, nahoda, alebo rovnaka vlnova dlzka...., jednoducho, od spravneho cloveka mozes dostat tie spravne veci....

leuchtturm
25. dec 2020

ty si este dieta? Ak nie, kup si sama, co chces a nebudes riesit sklamania 😉

h2
25. dec 2020

@kassandra25 A neprezradíš, čo to bolo? Umieram od zvedavosti. 🙏😁

hennyinnsbruck
25. dec 2020

Áno, ale zato som dostala niečo oooovela lepšie😍😊

miskaska
25. dec 2020

Som dospela. Nečakané žiadne konkrétne darčeky, iba drobnosti.

0silvia0
25. dec 2020

@ninusa221 ok, tak odpovedam na tvoju otazku: nie, nestalo, nie, nebola som sklamana... Nie som darcekovy typ, tak to mam lahsie...

nelca0510
25. dec 2020

@ninusa221 chcela si zasnubny prsteň a nič?

janka54321
25. dec 2020

Tieto Vianoce sú úplne iné...pred vianocami som skončila v karanténe a som rada, že som negatívna, nakoľko v mojom okolí veľa ľudí to šťastie nemali ...takže aj darčeky sa nestihli dokúpiť, ale dcérka našťastie mala všetko už kúpené ...a darček najviac, ktorý by som si želala pre celú rodinu je ten, aby sme mohli byť spolu. Celá rodina sme vždy boli u starých rodičov a teraz sú aj oni bez nás ...ale hlavne, ze sme zdraví a verím, že sa všetci spolu stretneme, len neskôr....naozaj materiálne veci v tento čas nemajú premna vôbec ziadnu hodnotu,. ..takže áno som sklamaná, že nás pandémia, takto obmedzila ...

diewcatqoo
25. dec 2020

Ano, take pocity som mala este ako decko. Vtedy som malokedy dostala to, co som si zelala 🙂
Ako dospela taketo pocity nemam. Co chcem, to si kupim, nespolieham sa na to, ze mi to kupia ini.

ninusa221
autor
25. dec 2020

@nelca0510 dostala som 😂 ale od rodičov nie od priateľa našťastie 😂😂😂😂😂😂

ninusa221
autor
25. dec 2020

@leuchtturm ja som take 20 ročné dieťa 😬😂

kikaaa444
25. dec 2020

Tak nepíšem list Ježiškovi ako som pisala keď som bola mala takze ani necakam že to po čom túžim aj dostanem keďže moj terajší Ježiško mi do hlavy pochopiteľne nevidí 😆 čo chcem si kúpim sama , ale keď som bola mala tak som bola sklamaná a nie raz ;) teraz take veci neriešim ..

martul
25. dec 2020

@ninusa221 nie je to jedno, od nás chces vedieť tak povedz aj ty

janeninka
25. dec 2020

@ninusa221 viac ma zamrzi netrafeny darcek ( ci uz je to nejaka hluposticka s ktorou musim riesit co s nou alebo aj drahsi darcek kt.sa mi nepaci, je zbytocny). Ak po niecom tuzim- kupim si to alebo jasnejsie vypytam. Taketo sklamanie si veru nepamatam. Z toho nevhodneho darceka veru ano.

ninusa221
autor
25. dec 2020

@martul nový mobil.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka0207
25. dec 2020

@ninusa221 no vlani môj muž zabudol môj darček vyzdvihnúť. Trochu mi to bolo ľúto, ale tak ako píšeš, Vianoce nie sú o darcekoch.

s_a
25. dec 2020

Jedine po čom tuzim je aby syn začal v noci lepšie spinkat a aby ho hlavne prestalo bolievat ráno bruško 😉 a čo sa týka hmotného darčeka tak nie, muž sa má viackrát pýtal čo by som chcela na Vianoce ale nič také špeciálne som nechcela..

0silvia0
25. dec 2020

@ninusa221 cakala si novy mobil od rodicov? Tak mozno na neho nemali dost penazi, asi si nechcela taky obycajny za 200 euro, ci?
Na novy mobil si vies zarobit aj sama, skus byt sama viac aktivnejsia a necakat, ze ti niekto bude plnit tvoje tuzby...

hopsadobrandejsa
25. dec 2020

Vobec nie....

V sucasnosti ma pre mna vacsiu hodnotu zdravie rodinnych prislusnikov. Pohoda v kruhu rodiny pre mna znamena ovela viac nez akakolvek krabica pod stromcekom.

s_a
25. dec 2020

20 ročná je sklamaná že nedostala nový mobil? 😀 Čo takto si naň zarobiť sama

momusik
25. dec 2020

Nie,nechcem od nikoho aby mi kupovali nieco drahe,mne staci nieco symbolicky alebo aj ked nic nedostanem ja to neprezivam vobec

ninusa221
autor
25. dec 2020

@s_a mam našetrené z brigády na dovolenku ktoru si chcem doplatiť kedze sme nesli minuly rok tak možno preto...

ninusa221
autor
25. dec 2020

@0silvia0 Ano chcela som drahší mobil...a mali naň nemam rodičov ktory nemaju peniaze práveže mame veľa penazi sice za ktore sa otec nadrie.. a chcela som si ho kupit len si musim doplatiť dobolenku na ktoru som mala ist v lete s priatelom len nakoniec sme nešli...