Je krajšie meno Laura alebo Linda?

nikuska202_2
17. dec 2015

Mesiac do porodu a nevieme sa rozhodnúť na mene.
Ktore sa vam páči viac ? A ako by ste takymto menam povedali ešte inak?

mamulienka30
17. dec 2015

Musi sa ti hodit k priezvisku a pacit tebe. Ked sa nevies rozhodnut, mozno to chce tretiu moznost a dat Laru ci Lianu 🙂 Ludia na koniku to meno nebudu vyslovovat 200x za den ako ty - jej mama.

kathrin17
17. dec 2015

pacia sa mi obe.... Laura, Laurinka, Lala sme volali my 🙂 a Linda bud Lin, alebo Linduška alebo Lila....Linda je sesternica a Laura je jej dcerka 😀 krasne mena obe

dijefcatko
17. dec 2015

Linda, Laura je už také otrepané. Ale to vlastne nevadí, ja mám dve baby s otrepanými menami 😀

pribinak
17. dec 2015

hm, lauri ci lari, je uz straasne vela, na ihrisku asi 10, v skolke v kazdej triede aspon 2, takze ja hlasujem za lindusku

zuzada29
17. dec 2015

To máte ešte čas, ja som sa prechadzala po chodbe v pôrodnici a volala som manželovi že ktoré meno pre dievca, lebo sme sa nevedeli rozhodnúť. Nakoniec je Dorotka.

verronicka
17. dec 2015

Keby som si ja mala pre svoju dcérku z týchto dvoch mien, tak u mňa Laura 🙂

kittykat22
17. dec 2015

Ja som za Lindu. Pri mene Laura mam obavy, ze ked prides za dcerou do skolky za par rokov, a pani ucitelka zavola "Laurinka, maminka prisla" tak sa otoci 1/3 triedy.

katy2
17. dec 2015

kazde meno ma svoje caro... niekomu sa paci to, inemu ono.... urcite by som sa pri vybere mena svojmu dietatu neriadila podla tipovacej sutaze na MK 😉 Niekedy tie vymozenosti internetu a socialnych for su fakt viac na skodu ako na osoh 😀

siska53
17. dec 2015

Mne Linda.
Ale zavisi od priezviska. Aby to pekne znelo spolu.

ln16
17. dec 2015

obe sú pekné, ale ja by som volila Lindu 🙂

cerez
17. dec 2015

Linda. Dokonca sa aj rýchlo naučí svoje meno. V mene nie je R. 😀

doska
17. dec 2015

ja by som volila Lauru 🙂

majaxy
17. dec 2015

Mne sa páči Laura, a myslím že zbytočne sa tu pýtaš, lebo konečné rozhodnutie bude na vás....

jeennyv
17. dec 2015

Meno sa musi pacit hlavne vam ako rodicom ci tebe a mala by sa hodit k priezvisku a celkovo k osobe, ja by som tiez nevyberala meno podla toho co povedia mamicky na mk ci niekto iny, kazdy ma svoj vkus a ako sa vravi.... proti gustu ziaden disputat ...ale ozaj vyzera to smiesno ked sa ti predstavi Jessica Novakova atd......a za mna osobne, mena Laura mam uz nad hlavu, dnes sa vola tak kazde druhe dievcatko v nasom okoli, aj moja sesterka, deti kamosiek...cize ked sa povie Laura, tak sa otoci pol sidliska....

kaia
17. dec 2015

Linda 👍

mslt
17. dec 2015

Aj Laura aj Linda sú pekné mená...a nemyslím si, že pri mene Laura sa otočí veľa dievčat, nakoľko dnes sú v móde mená Ema, Emma, Sofia a Nina...aspoň u nás mám pocit, ako keby v kalendári iné meno pre dievčatko nebolo...ja mám tiež skoro dvojmesačnú dcéru, ale ak by to mali byť jediné mená pre dievčatko, tak sa volá "Jozef"...ale každého vec...

amy2408
17. dec 2015

Radsej Linda, Laura je velmi pekne, ale pocula som zopar skolkarov ako sa jednej Laure vysmievali ze je "larva" a kedy sa premeni na motyla 😀

xlenkaxx
17. dec 2015

100 ludi 100 chuti. Mne sa viac paci Linda. Skuste porozmyslat o nejakom tretom :D ... a ozaj este doplnim, moju spoluziacku chlapci volali Linda pinda. Na kazde meno si decka nieco najdu.

ivlo
17. dec 2015

Linda je moje top.

23nika93
17. dec 2015

Mne sa paci Linda 🙂

zuzanaxyz
18. dec 2015

Linda - Linduska. Nikdy jej nepovies skaredo 😉 Ja som tiez uvazovala nad tymto menom.

marse
18. dec 2015

Laura 🙂

chelsee
18. dec 2015

určite Laura, Linda - pinda 😀

zewa11
18. dec 2015

Laura 😝

lajlilinka
18. dec 2015

Z týchto dvoch Laura, ale odrádzalo by ma, že toto meno je veľmi frekventované ...
A Liana? Lianka, Liuška...? 😉

gabriella93
18. dec 2015

Jednoznačne Linda 🙂

lion13
18. dec 2015

ja mám Lauru 😀

atreyu
18. dec 2015

LINDA - PINDA

Deti sú kruté niekedy...

erechteion
18. dec 2015

Laura. 🙂

janka1355
18. dec 2015

Linduska nadherne meno