Je krajšie meno Marko alebo Oliver?

nathuska
30. máj 2013

Marko alebo Oliver?Priezvisko je Kalis.

amadea3
5. jún 2013

Oliver 🙂 Znie to tak "vznesene" a hlavne sa hodi aj pre dospelaka, Marko mi pasuje iba k dietatu

doska
5. jún 2013

aj my mame oliverka, ale aj marko je krasne, teraz su oba velmi oblubene, takze tipujem ze na skole budu v triede minimalne dvaja oliverovia a davaja markovia 😀 aj ja som o markovi rozmyslala ... suhlasim so zvalkou, marko kalis sa strati dokopy a nebude mu dobre rozumiet meno a priezvisko 😉 nerozmyslala si nad nejakym dlhsim menom? ku kratkemu priezvisku by sa aj dlhsie hodilo 🙂

monciky
5. jún 2013

mne sa paci Oliver, kamaratka ma Oliverka🙂 a v poslednej dobe e to velmi frekventovane meno, ale je velmi pekne

elliah
5. jún 2013

Marko.....aj my sme chceli Marko.....a mame lasku Ellu

albao
5. jún 2013

Oliver je pekne meno. Marko sa mi nepaci ani trochu 😒

monika15
5. jún 2013

urcite Oliver !!!!
marko otras

minikk
15. jún 2013

My mame dvojtyzdnoveho Marca 🙂 takze Marko

nescafe28
15. jún 2013

Marko

swojska
15. jún 2013

podla tho ake sa viac hodi k priezvisku?...a samozrejme aj vyznam mena je pre mna dolezity

Pôvod mena z latinského Oliva, čo znamená oliva.

Tohto muža nikdy nikto a nič nezastaví v tom, aby dosiahol svoj cieľ, aby si vyplnil svoje sny. Je mimoriadne cieľavedomý a tvrdohlavý, preto málo kto mu dokáže dohovoriť, alebo poradiť, aby skrotil svoje túžby. Rýchlo sa prispôsobuje rýchlemu tempu dnešného sveta. Je aktívny, má plno energie často pôsobí dojmom, že na niečom „frčí“, ale jeho len ženie dopredu túžba za tým, čo chce. Či už je to vzdelanie, výborná pozícia vo firme, alebo žena, ktorá o neho neprejavuje záujem. Najviac ho láka tento druh žien. Odmietavé, temperamentné a hlavne tajomné. Ide sa zblázniť z túžby po nej. Mohol by hory prenášať, len aby si ju získal. Celý život a každým jeho krokom v živote si buduje svoju „ríšu“, snaží sa byť milý a ústretový, ale naozaj blízkymi sa mu stanú ľudia až po dlhých rokoch. Navonok pôsobí vyrovnane a otvorene, no vo vnútri jeho osobnosti je to niekto iný. Veľmi dlho trvá, kým si nájde partnerku hodnú jeho citov a hlavne ktorá bude spĺňať jeho náročné požiadavky.

marko-marek
Pôvod mena z latinského Marcus, čo znamená bojovník.

Marek patrí medzi mužov, ktorí sú krásni telom aj dušou. V spoločnosti sa správa nenútene a šarmantne. Je bojovníkom, keď sa jedná o správnu vec. V kolektíve priateľov býva mimoriadne obľúbený pre svoju dobrosrdečnosť a láskavosť. Svojím priateľom, blízkym a rodine nikdy nevie povedať „nie“. Rád pomôže, bez toho aby mal z toho nejaký zisk. Je obetavý a často jeho dobré skutky bývajú aj potrestané. Neraz sa sklame v ľuďoch, ktorým nadovšetko veril a pomáhal. Každým takýmto sklamaním sa jeho dôvera v dobro zmenšuje, časom sa môže stať, že Marek úplne zatrpkne.

Ak chce dosiahnuť v živote úspechy, tak potrebuje byť poriadne motivovaný. Vždy chce vedieť, pre koho a prečo pracuje. Chce vedieť do čoho sa púšťa a čo ho asi na tejto ceste životom čaká. V tomto smere už býva opatrný. Nemá problém s akoukoľvek prácou, rýchlo sa adaptuje. Nikdy nepôsobí agresívnym, alebo nahnevaným dojmom.

Láska je pre neho veľmi dôležitou súčasťou života. Je nesmierne emotívny. City, ktoré prejavuje a prijíma z neho robia veľmi citlivú osobu. Ak raz miluje, tak miluje celým svojim srdcom. Partnerka sa bude môcť na neho kedykoľvek spoľahnúť. Avšak, nikdy ho nesmie zradiť, či oklamať.

Typickou farbou tohto mena je červená.

Osobnosť: Ten, čo žije v dvoch živloch.

tilly
15. jún 2013

oliver

kateklaudia
15. jún 2013

Oliver

medesia
15. jún 2013

oliver

inffinity
15. jún 2013

Libi se mi obe ale Marko Kalis se mu bude spatne vyslovovat takze u me Oliver 😉

miroslawka2255
15. jún 2013

Oliver 😉

megies777
15. jún 2013

Ja mám Oliverka, takže pre mňa Oliver 🙂

sneznalienka
15. jún 2013

Ja mam Deniska Samuela, ale Oliver je velmi pekne

22beba
15. jún 2013

Oliver 🙂

alla24
15. jún 2013

Robim s detmi a napisem ti len jedno. Oliverov su plne skolky cize ak chces nieco neotrepane tak urcite Marko. Ja tiez toto meno zvazujem pri druhom dietati ak by bol chlapec. S vyslovnostou by som sa absolutne netrapila lebo to je zalezitost tak jedneho roka max. 😉

nikusa9
15. jún 2013

ja meno Marko, tak strasne nemusíím ☹ ale ani neviem prečo...ale zase ucim v skolke a co chlapček Oli, to je sama zloba 😀 chiii, to je asi len nahoda, ale uz tiez z toho dovodu, by som to meno nedala, aj ked sa mi velmi páči 😅 😅 😅 😅

monyccka
15. jún 2013

Oliver je nadherne meno, bohuzial je na tom tak, ako kedysi Jozef. Volaju sa tak aspon 3 chlapci v triede.. Marko sa tiez pekne rozmohol, aspon v mojom okoli su 5ti. Ja by som volila meno Marek. Je krasne, zaklad ma rovnaky ako Marko a znie podla mna omnoho krajsie, je nasmu uchu blizsie.

selema
15. jún 2013

Oliver 🙂

m_ij_ka
11. aug 2013

Oliver sa hodí lepšie k priezvisku 🙂