Je vhodné, aby ma na sobáš viedol 11 ročný syn z predošlého vzťahu?

caspino
29. jún 2021

Ahojte chcela by som sa poradiť plánujeme svadbu so svojim priatelom a chcela by som aby viedol 11rocny syn s predosleho vztahu. Svadba bude v kaštieli vonku v záhrade. Je to vhodne? Dakujem za kazdy prispevok...

pribinak
29. jún 2021

A prečo nie?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vvverunkaaa
29. jún 2021

Podla mna je to velmi mile, a aj synovi to dobre padne, ze je stale dolezitou sucastou teba a tvojho zivota.

kiwi3
29. jún 2021

uf, uz som sa zase, podla nazvu temy, zlakla, ze dalsia, co bude riesit zast k partnerovym detom z predosleho manzelstva.
podla mna super, je to vasa svadba, ak to tak citis, tak chod do toho.

attia
29. jún 2021

@caspino cirkevný sobáš to nebude, takže je to úplne totálne jedno

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
29. jún 2021

@caspino ak to nebude vadiť tebe a budúcemu manželovi, syn bude chcieť, nevidím problém. nič divné na tom nie je 🙂

caspino
autor
29. jún 2021

@kiwi3 ano tak to cítim také míle mi to príde lebo sme boli dlho so synom dvaja a aj ked je "maly" cítil ze maminku ma ochraňovať on lebo je to buduci chlap a teraz tym ze ma syn povedie mi pride také milé ze maminku odovzda novemu ochrancovi nas dvoch

caspino
autor
29. jún 2021

@vvverunkaaa ďakujem pekne ano presne je najdôležitejší je to moje dieťa aj mne to pride take milé este nieco pekne mu vymyslim co povie ked ma odovzda novému partnrtovi

caspino
autor
29. jún 2021

@beata_k po debate s tatkom povedal ze je to moja svadba a moje rozhodnutie a myslim ze sa mu to takto paci ze take mile gesto

didi2102
29. jún 2021

@caspino veľmi milé gesto, bude sa cítiť dôležito,jedinečne 👍👍👍

caspino
autor
29. jún 2021

@didi2102 ďakujem pekne presne tak to citim

cacianka
29. jún 2021

Aky maju vztah s nastavajucim manzelom ?
Krasny nápad ak s tym aktéri suhlasia a pre syna je to dolezita funkcia tak chodte do toho naplno.
Mozno by mu mohol niekto iny navrhnut slova alebo gesto odovzdania.
Daj nam potom sem vediet ako ste poriesili a ako dopadli

caspino
autor
29. jún 2021

@cacianka vztah maju vyborny ano presne dake 2 pekne vety ešte vymyslim pri odovzdávaní... Dakujem

mpg
29. jún 2021

Obyčajne nevestu privedie jej otec, syn by mohol byť ako prvý družba.

vvverunkaaa
29. jún 2021

Alebo obaja. Aj syn aj otec .. pekne. 🥲 az som sa dojala sama 😂👏🏼

hipuska
29. jún 2021

A čo na to syn? Nech má vzťah s partnerom akýkoľvek, nie je to jeho otec. A nech je jeho otec akýkoľvek, vzdy to bude jeho otec. Deti niekedy chcú robiť to, čo si myslia, že nás matky urobí šťastnými. Každé dieťa túži, aby jeho rodičia boli zase spolu. Takže opatrne. No a hlavne, to prebrať s ním. Mne sa to až tak nepáči, odovzdať matku druhému chlapovi.

caspino
autor
29. jún 2021

@hipuska syn uplne v pohode samozrejme keby nechcel nebudem ho do toho nutit a vztahy mame dobre s ex partnerom rodicovske ma porieseny novy vztah... A syn vidi ako som sa trapila a vidi teraz rozdiel pre kazde dieta si myslim je dôležité aby citil ze je milovany a ma vo mme oporu a podporu a tak isto ako vidi ako sa da pekne fungovat po novom... vidí ze mama a my vsetci traja spolu vytvarame nové fungujuce puto ktorou sucastou je aj on a ma prve miesto a moj novy partner to chape a stale zdoraznuje ze maly je c. 1 a potom my dvaja

caspino
autor
29. jún 2021

@mpg je to možné ze to este spojim

elizabet173
29. jún 2021

@caspino mne sa to veľmi páči

hipuska
29. jún 2021

@caspino tak to je potom super

andreatytler
30. jún 2021

@caspino Super ze chces syna zahrnut do obradu. Kludne nech ta odvedie.... len ma napadla taka myslieka ze ci sa nezlakne, kedze ta pred oltarom "odovzda" novemu partnerovi... ze ci mu to nebude pripadat tak, ze odvtedy uz budes patrit viac partnerovi ako jemu.
Videla som taku svadbu, kde si novy partner bral pri obrade nielen zenu ale aj jej deti. Ze tam stali deti spolu s mamou a normalne vsetci si povedali "ano" navzajom.
Mozno ak by aj on ostal stat s tebou po tom ako ta privedie... ze ta cesta k oltaru bude akoby cesta vas dvoch a tam sa spojite s partenrom a odtial uz odidete spolu ako nova rodina...
Ale mozno sa on uz bude citit pristary na takyto obrad... je uz v takom hranicnom veku, kedy nie je uz dieta ale nie je este pubertak.
Prajem vela stastia a nech mate krasnu svadbu.🙂

caspino
autor
30. jún 2021

@andreatytler dakujem pekne napadlo to aj mna musim si zo premyslieť

caspino
autor
28. jan 2024

@cacianka dopadlo najlepsie ako len mohlo bolo to presne take ako som chcela ale vela oci plakalo dojatim

cacianka
28. jan 2024

@caspino jej ahoj. A ako to prebiehalo ?