Jedlý darček

19. dec 2022

Ahojte, tie ktoré plánujete dať jedlý darček pod stromček, svojim blízkym, čo tam všetko dávate? Ja by som chcela dať domáci bayllies, domácu vianočku, domáce koka sušienky, domáce rožky, domáce muslí..máte ešte nejaký nápad? No samozrejme, nejaké vianočné pečivo. Prípadne môžete aj recept napísať, budem šťastná 🙏❤️ ďakujem

queen_mary
19. dec 2022

Ta vianocka a rozky kolko vydrzi? Lebo mam pocit, ze kazdy si tolko nakupy na vianoce, ze aby to mali kedy zjest..

lucijalucy
19. dec 2022

Napadol mi pečený čaj, možno nejaká ovocná koža alebo sušené ovocie..

lucka2019
19. dec 2022

vsetko doma robene, dzemy, kecup, pasteta, mydlo, slize, lokse, vajecny liker, karamelovy liker, medovnicky zdobene 3r dcerkou a lepene linecke, este sme dnes vyrabali take stromceky flasa sampusu oblepena balenym kvalitnym cajom, to bude v balickoch tiez..... este som niekde citala, ze domaca cokolada, ale nie som si ista, ako sa sprava roztopena cokolada po stuhnuti, ci ju treba mat iba v chlade alebo sa da s nou manipulovat aj pri izbovej teplote.... tuto prilohu som nakoniec nezaradila

lucka2019
19. dec 2022

@lucijalucy peceny caj je skvely napad 👌

laura164
19. dec 2022

Ja som kúpila ovocie v čokoláde, sušené ovocie z mixit a domáce medy

hori
19. dec 2022

Na vianočných trhoch som nakúpila syrové špeciality - nakladaný syr, pikantný údený syr…

lusilla
3. jan 2023

Asi uz pisem neskoro, ale teda ja nechapem jedle darceky, alebo alkohol pod stromcekom. Tieto veci si davame na Mikulasa. Neviem, ja by som bola asi velmi sklamana keby som dostala pod stromcek syr, alebo vino 🤷‍♀️ asi som divna viem, ale je to tak.

lucinkak87
3. jan 2023

Domáce cestoviny