Koľko výjde malá svadba?

teruskaa
10. nov 2015

Chcem sa opytat najma tych, ktori mali malu svadbu, do cca 15-20 hosti, na kolko taka svadba vyjde...lebo vobec nemam predstavu, kolko moze vsetko stat. Myslim hlavne hostina v restauracii+ hudba, fotit mi pride kamarat za symbolicku odmenu a saty mam ;) Dakujem Vam za odpovede. Viem, ze by som sa mala pytat skor na stranke mojasvadba, ale ked ja mam MK proste radsej :D

sweetzu
10. nov 2015

tak hudbu pocitaj min 300e,aspon co som ja zhanala bolo cca tak. hostina podla restiky, pocitaj tych 30ena osobu jedlo a pitie podla toho kolko piju hostia.... unas to bolo pri 80ludoch vyse 2500e :D a to vino sme si doniesli vlastne :D

zabina27
10. nov 2015

ono takzo povedat, lebo zalezi, co vsetko chcete, ci len veceru a kavu, alebo zabavu do rana, kedy sa podava viac veceri...
my sme napr. mali do 30 ludi, ale kolko to vyslo, vobec neviem, lebo sa platilo vsetko mozne. restika - ak sme mali konzumaciu nad 20 eur na osobu, mohli sme si doniest vlastne alko, nealko. viem, ze mavaju rozne podmienky, niekde sa plati najom, niekde musis zobrat flasu nealka na osobu, niekde sa od urcitej hodiny plati poplatok casnikom...
ak by si si sadla, tak si to cca vies vyratat - ak si vytipujes restiku, na nete najdes jedalny a cenu za menu pre osobu si priblizne vyratas. potom rataj alkohol, nealko (v lete sa vypije viac ako v zime, zevraj 😉 ), torta, zakusky, kytica (moja pre predstavu cca 60eur), topanky, uces+licenie, pozvanky, pierka, ozdoba na auto, niekde si musis salu dozdobit sama, nam spravili vyzdobu.... - su veci, na ktorych sa da uskromnit, mozno aj v restike daju zlavu, aj ked pri malej svadbe asi nie...
co sa hudby tyka, mali sme len notebook, repraky a playlist, bolo to pustene pocas jedla potichu, neskor prisli taki hudobnici, ale to bola muzova vzdialena rodina, takze kolko vyjde hudba neviem, Dj a kapely mavaju ceny vacsinou za hodinu
vela cien za tieto cacky-macky aj vyguglis, zalezi aj od lokality, aj od terminu

peggy589
10. nov 2015

my sme mali svadbu pred mesiacom bolo nas 15 a stala nas 800eur.V tom je už všetko zaratane aj šaty,aj fotenie....po kostole sme mali posedenie v reštauracii,dali sme si obed,rozkrojili tortu,popilo sa a o 21.00 sme šli domov.

martinka117
10. nov 2015

Ahoj my sme malu 40 ludi a cca 2000€ ale v tom su aj saty aj vsetko tusim tak max 2500 a hej dj 300 a na osobu cca 35 sme mali jedlo ale poviem ti ze vratilo sa to pekne naspar lebo vacsina ponosila peniazky

timi1012
10. nov 2015

Nas vyslo zo vsetkym 1000€ mali sme 14ludi.

vydrnik
10. nov 2015

My zme mali 6 dospelych 2 deti obrad len na urade obed a hostina doma vsetko zme si varili sami a vyslo nas to na 600€ oblecenie,jedlo,kadernicka,kytica,fotograf atd.

lajlilinka
10. nov 2015

Fuuuu, záleží ako si s mm náročná...
My sme mali malú svadbu, bolo nás spolu s nami 14 a svadba nás vyšla na vyše 5 tisíc eur ...
Ono to šlo rýchlo hore, šaty 500 eur, obrúčky 600 eur, hostina 800 eur...
Neznamená automaticky že mala svadba = málo peňazí...

sense
10. nov 2015

25 ludi a do 4tis....najvacsia polozka bol hotel kde sas svadba konala, polovica polovica ludi v hotely aj spala plus my sme tam spali tri dni pred svadbou, kedze nebyvame na slovensku a kvoli rodine sa konala svadba na slovensku plus vydavky na cestu na slovenko....ako pise @lajlilinka mala svadba nemusi znamenat malo penazi...a nemali sme kameramana

venividivikinka
10. nov 2015

moja mamina sa druhykrat vydavala a "vystrojili" sme spolu minisvadbicku - 10 ludi (a dvaja psy🙂. Mali sme v restauracii/penzione objednane hody, teda nosili zaradom jedlo a kazdy si mohol nabrat rozne pochutiny. Aj samotny obrad prebehol v restauracii - za nejakych 50 euro sa zavolal ujo uradnik, co prisiel na miesto. Novomanzelia po oslave ostali na svadobnu noc nad restauraciou ubytovani v penzione. Saty mala mamina z manga 🙂 Jedlo, dokonca aj ubytko pre manzelov, kadernicka pre nevestu, poplatok za sobas a prenajom restiky - to vsetko vyslo do 1 000 euro.

elusive
10. nov 2015

Do cca 4-5 tisíc vyšla nás a mali sme okolo 42ľudí aj s Djom,šoférom a fotografkou

leonor125312
10. nov 2015

Nas 6000 a uplne so vsetkym co k tomu patri 50 ludi 🙂 ale uplne ze kompletka

papinotata
10. nov 2015

40 ludi ..v restike , v kostole, bolo vsetko co treba, ziadne extra vystrelky...Minulo sa 5000e, ale sa nam aj dost vratilo...

lucifera
10. nov 2015

My sme mali malu svadbu,20 ludi aj s nami dvomi mladomanzelmi,v Jan.2016 budu tomu 6r.obrucky 400€,saty 250€,oblek muz mal,dokupil Len koselu-cenu neviem,Torta okolo 50€,druhu platila Svokra,bez restiky,hostina u nas,jedla bolo dost,Suma cca 1000€.fotograf a video zadarmo,robila mi ho teta,takze to bol aj dar🙂o 21 sme Sa rozlucili s poslednymi hostami a fajront.nic mam nechybalo🙂rodina tam bola Len najblizsia,do kostola ich prislo omnoho viac🙂a kadernicku som nemala-mala som vtedy kratke vlasy a nalicila som Sa sama🙂

vierao
10. nov 2015

Čotak namiesto Modreho koňa pozrieť Moja svadba.sk - vlastní to táto istá firma, teda prihlasovacie meno aj heslo máš rovnaké ako tu a tam máš k tomu celé niekoľkostranové fóra.

betuta1
10. nov 2015

24 ludi v Bratislave cca 5000 eur komplet

zuzulke
11. nov 2015

87 ľudí v KE a stálo nás všetko spolu necelých 5000€, živá hudba, fotograf, kameraman, klasicke saty a vsetko okolo toho 🙂)) a boli sme do 7 ráno 🙂)) svadba bola v teraz v máji 2015

limetka69
11. nov 2015

Tak ja som rekordman, zmestili sme sa do 500 eur. Obrucky krasne z ch.ocele nas stali 40 e, sati z aliexpresu ma stali 50 e, tiez boli krasne, dokopy nas bolo 12, dva jedla, hudbu sme mali na notebooku, alkohol sa nam zvysil, kyticu mam tiez z ali za par eur, akurat za salu som neplatila, ale do 500 e som sa vosla aj s ucesom, topankami.... Vraj som bola krasna nevesta a nikto by nepovedal, ze kompletka z aliexpresu, vestko sa da, aj usetrit na svadbe. Hlavne, ze sa dvaja lubia. A jasna vec, ze sa nam to vratilo, niekolkonasobne 🙂

jana_eyre
11. nov 2015

Nas vysla 1300€.. 35ludi, saty 70€, prstene30€, kadernik neter, make up ja.. Najdrahsia bola restika, vyslo by to aj menej, ale svokra si presadila okrem obeda aj veceru, kde som uz ja nebola, isla som ulozit syna.. Ja neznasam svadby, takze sa ani netancovalo.. Bola to asi najnudnejsia svadba v historii 😀 ja som si totiz predstavovala iba obed s najblizsimi a rychlo domov.. Ale to svokra nevedela prezit.. Tak snad to uz nikdy nebudem opakovat 😅