Kto mal svadbu na úrade?

natalia1997
21. jan 2024

Je tu niekto kto mal svadbu na úrade? Ako to celé prebiehalo a kolko vás to vyšlo? Chceme to v jednoduchosti a v kruhu rodiny. Malé posedenie plus hudba vlastna. Koľko vás to do kopy cca vyšlo všetko aj obrat aj posedenie

fairyy
21. jan 2024

@natalia1997 ak je to urad pod ktory spadate je to zadarmo, obrucky, kytica, oblecenie a posedenie je velmi individuslna zalezitost, zalezi po com tuzite....viete sediet v obyc restike alebo v 4* hoteli, ale aj u vas na zahrade...obrucky mozes mat za 10eur ale aj za 1000...saty mozes mat z bezneho obchodu, ale aj zo svadobneho salona ci si dat sit saty ...oblek moze byt z trhov, ale aj z drahej predajne... kyticu si vies na urade pozicat, ale aj dat spravit zo zivych kvetov, ci kupit hotovu umelu alebo susenu.... atd

lelelienka
21. jan 2024

My sme to mali este trochu inak, len doma sme boli, 10dosp + 5 deti, komplet cele kolace, catering, poplatky na urade (iny den ako urceny), vyzdoba, fotografka na obrad, mini darcek pre hosti aj s obruckami (jednoduche, biele zlato) okolo 900€, ak chces sukromne poslem rozpis

diewcatqoo
21. jan 2024

Mali sme svadbu na urade, cele to prebehlo asi za 10 min. Na urade sme platili tusim 100 Eur (uz si presne nepamatam, bolo to davno). Posedenie sme mali v saloniku v hoteli, nakolko prisli rodicia za nami dost daleko, tak sme aj boli takmer vsetci ubytovani v tom hoteli. Mali sme normalne menu (predjedlo, polievku, hlavne jedlo a dezert), potom neskor este svedsky stol. Bolo nas spolu 15, stalo to cele okolo 2000 Eur a bolo to pred 8 rokmi.

maranta_leuconeura
21. jan 2024

V mieste trvaleho bydliska aspon jedneho z manzelov a uradne urcene dni (vacsinou soboty) to mas zadarmo. Obrad je rychly, max 20 min.

danielittar
21. jan 2024

My sme sa brali na úrade minulý rok v júni. Myslím, že za žiadosť sme platili 20eur. Obrad sme mali v piatok, len dvaja svedkovia, ich deti (sú to manželia), fotografka s jej mužom a pár gratulantov. Oslavu sme mali v reštike, každý si vybral čo chcel. Bolo nás tam 12. Moje šaty stáli 30eur 😀 a topánky tiež tak. Muž oblek a topánky asi 200, fotografka bola kamarátka grátis, zákusky na rozdanie asi 100eur, reštika asi 200eur, maľovala a česala ma moja svedkyňa grátis... vyšlo nás to celé ani nie 500eur

danielittar
21. jan 2024

@danielittar pardon, 600

mamickalisticka
21. jan 2024

@natalia1997 2020 rok, svadba na úrade zadarmo, šaty z HM, topánky, účes makeup dokopy menej ako 100eur, hostina 15ludi 300eur v takom peknom vintage penzione, oznámenia som robila ručne doma, obrúčky 80eur so zlavou (plus sme si priniesli vlastne zlato, ktoré sme mali nazvyš - náušnice po jednej, retiazka z prijímania, ktorú som nenosila), kytica robená doma z kvetov zo zahrady.. chceli sme lowcost svadbu 🤘🏽 obrad trval tak 20min až polhodinu

michellemary
21. jan 2024

Teraz v novembri som bola na svadbe kamoške, bolo nás tam 15+ženích a nevesta, v malom meste, stálo ju to vraj všetko dokopy 1900 eur.