Kúpil si to isté, čo som mu kúpila ja

9. dec 2023

Ahojte,
Kupila som frajerovi darcek na vianoce - tenisky, ktore mal aj ma len su uz znicene. A nevedel ich zohnat.
Tak ja cela stastna som mu ich kupila, presne to cislo ktore ma uvedene na starych.
A on pride domov, a vybali na mna tie tenisky a este aj o cislo mensie.
Ma skoro urvalo.

Co by ste robili? Vratit ich ? Vymenit za mensie? A taka som bola stastna, ze mam prenho darcek 😭
Dajuje za radu

tinkavvv
9. dec 2023

No vrat a kup nieco ine 🙂

ptvw
9. dec 2023

No možno z núdze vzal aj menšie... Skús sa ho spýtať ci ho netlačia ze si si všimla ze sú menšie o číslo nejak nenapadne a podla toho uvidíš či sa bude nejak sťažovať ze radšej by pobral väčšie alebo aj ďalšie naviac

martinkatinka
9. dec 2023

Nechaj ich. Na voanoce kup iny darcek a tie tenisky vytiahni vtedy, ked aj tieto nove o cislo mensie znici.

slavomira236
9. dec 2023

Ak su keho oblubene a netreba ti surne peniaze nechsla by dom s vytiahla ked znici aj druhe

ivangeline
9. dec 2023

Bud mu ich dala aj tak alebo ako pisu,dala inokedy.

kandelabra
9. dec 2023

Tiez by som zistovala, ci to mensie cislo vzal lebo ine nemali, alebo su mu lepsie. Ak by mal to mensie cislo z nudze, tak by to bol stale super darcek. Ak nie, kupit nieco ine...

lindous
9. dec 2023

Ja by som na rovinu povedala, už teraz, nech tie o číslo menšie môže vrátiť, ak chce resp. ak sú lepšie tie, nech môžeš vrátiť ty...ak si ich nechá, poteší ho to rovnako teraz ako potom a pod stromček potom ešte nejakú symbolickú drobnosť... ak vrátiš, tak niečo ešte vymyslíš určite 🙂

muchotrafka298
9. dec 2023

Normalne mu povedz, ze si mu kupila tie iste tenisky, ktore by mu boli lepsie. Ci mensie alebo vacsie a podla toho jedny vratite. A kupis mu nieco ine, alebo vymyslis nejaky zazitok, vylet alebo nieco take.

juliacenc
9. dec 2023

No jasne ze vratit 😀 co by si ine chcela robit. Jedine, ze ho prekvapis a budes ich nosit ty 😀

kitycat
9. dec 2023

Zisti to o tom cisle a ak je spokojny s mensimi, tak tieto vrat...

Zase ak vam to krachne, tak odloZene tenisky ta akurat pohorsia 😅

ruxandra
9. dec 2023

Urcite sa ho popýtaj na to cislo, ono sa moze stat, ze mu tie menšia sedia lepsie a ak to zistis neskoro, nebudes vediet tie vacsie uz vratit. Ja som si tiez tento rok kupovala topánky o cislo mensie, niekolko druhov a dost ma to zaskočilo, ze vzdy mi takto boli male a teraz mi zrazu sedia. Takze to moze byt podobná situacia.

autor
11. dec 2023

Kupil si o cislo mensie s tym, ze si myslel ze nosi take cislo 🤦‍♀️🤣 on ich ani neskusal v obchode. Az doma to vyskusal predo mnou a povedal, ze potrebuju nejaky cas aby sa rozcaptali 🤣 takze ho tlacia. Vratit ich nemoze, kupoval to v inom meste a blocek ani nema. 🫣
Takze rozmyslam, ze co s mojimi. Vratit alebo mu ich dat?

terka224
11. dec 2023

Ozaj sa kvôli tomuto potrebuješ radiť na koníkovi ? Veď mu to normálne povedz a vyrieš to s ním. Či on stále verí na Ježiška? 😃

sickynickyobsadene
11. dec 2023

Hneď by som mu ich vytiahla...co už...aspoň ho tlačiť nebudú.