Máte skúsenosti s psíkom maltezákom ?

macik34
4. dec 2019

Mate niekto maltezaka? Je vhodny k detom? Da sa naucit na psiu toaletu? Ake mate skusenosti?

livus5510
4. dec 2019

Ak nechcete psa venčiť, neberte si ho. Psia toaleta má byť vonku, ak nebude chodiť von bude to robiť len problémy, kúpte si mačku radšj.

maya_zilina
4. dec 2019

Moja kamoska ma maltezaka a dost steka... a co sa tyka psieho zachodika tak si myslim ze radsej vonku... vies kolko super znamych psickariek som spoznala... ale ako pise
@livus5510 ak nechces chodit vonku tak radsej macku, zajaca, morca

macik34
autor
4. dec 2019

@livus5510 no ja by som najradsej chodila von, mame velky dvor aj moznosti, nasli by sme nejake miesto.. Len nemam skusenosti s takymto psikom. Myslela som celkovo spravanie psika a hlavne spokojnost, ci ste niekedy lutovali toto plemeno. Chcem, aby sa mal dobre u nas. Ale nechcem ocikany nabytok

livus5510
4. dec 2019

Dvor nie je von, pes potrebuje nové pachy, skúsenosti, zážitky. Treba si o plemene načítať, na intrrnete je kopa článkov, ak psa budete venčiť ocikaný nábytok mať nebudete. Ale treba ho to aj naučiť a vycvičiť ho, to tiež nie je len tak a môže to trvať a môžu sa diať nehody.

macik34
autor
4. dec 2019

@livus5510 s nehodami pocitam. A netvrdim, ze zostaneme iba na dvore..

livus5510
4. dec 2019

Tak potombverím, že ak chcete záväzok na plus mínus 15r tak si už aj čo to nájdete na internete o danom plemene. A že nekúpite šteniatko z bazošu za 50eur

heidy222
7. dec 2019

Mam druheho maltezaka, k detom super, da sa odniest v taske na dovolenke na Bus, los, do lietadla. Chodi sa von zo zaciatku casto, neskor 3 krat Denne. Vydrzi 8 hodin doma ak Ma predtym a potom prechadzku. netreba mu Vela pohybu, skor pozornost. Ale je pravda Ze Dost steka a o srst sa treba starat, cesat, kupat, strihat. Na druhej strane ale neplzne, nikde nie su chlpy

mell_k
15. dec 2019

Nekupuj ho. Je velmi narocny na starostlivost o srst treba ho casto cesat davat strihat a starat sa on. Nas co sa tyka vykonavania potrieb sa naucil velmi rychlo ze len vonku ma cikat kakat. Horsie to bolo s tym ze je strasne ustekany a brese skoro furt 😂

mondolina
15. dec 2019

Jedinē minus že je uštekany