Môžem si obliecť krémovo-zlato-strieborné šaty na svadbu?

ajka321321
18. máj 2017

Ahojte, prosím o radu. Na svadbu mám vybraté bledé šaty, myslíte, že nimi môžem niekoho pobúriť, nebodaj uraziť nevestu? Ďakujem za vaše názory.

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka321321
autor
18. máj 2017

nevesta bude mat dlhé biele šaty, nie však tortové, ale také padnuté.

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonci11
18. máj 2017

@ajka321321 su pekne, ale radsej zvol inu farbu. Mohla by si urazit nevestu, nic v zlom. V kazdom pripade prijemnu zabavu.

lilyianka
18. máj 2017

@ajka321321 podla mna si ich uplne kludne m9zes obliect...ved ty mas kratke saty a nie cele biele a nevesta bude mat klasicke dlhe biele....moja svagrina mala na nasej svadbe tiez birle kratke saty a nikoho to nepoburilo,mna sa nepytala nic a mne osobne to vobec nevadilo..

bosoriak
18. máj 2017

@ajka321321 V takychto pripadoch pouzivam jednoduche pravidlo: Ak sa musim pytat, ci je nieco vhodne, tak to vhodne nie je. 😉

Nejde o to, ci su tie saty OK alebo nie, na to nech odpovie nejaky znalec v oblasti etikety. Ale akonahle mas pochybnost a potrebujes sa spytat, pricom je jasne, ze tu dostanes odpovede z oboch stran, tak sa v tych satach pravdepodobne nebudes citit dobre.

moni244
18. máj 2017

V tomto pripade hraj na istotu a napis neveste a rovno jej posli foto siat

hanahsuza
18. máj 2017

Urazila by si ju len vtedy, keby si bola krajšia ako ona 😉

bajadolce
18. máj 2017

Ja by som nikdy, nikdy nevolila biele saty na svadbu. Ani ked su tam vzory a nevyzeraju ako svadobne. Proste to je velke paux pas a uplne proti bontonu. Je to vsak uplne ine, ak sa spytas nevesty a jej to nebude vadit. Pekny vecer ✌😊

osky
18. máj 2017

aj ked sa spytas nevesty...co ti ma povedat ,ze jej to vadi???
je to nekorektne a na svadbu maju byt hostia prave v tomto ohladuplni a volit inu farbu ako bielu-samoska hovorie tu o zenach...
Biel je farba netradicn a je jedno aky mas styl ci vzor,proste putas na seba pozozrnost,ktora ma patrit neveste.
je to proti bontonu.

ja osobne by som sa ani dobre necitila,ved uznaj sama-zalozila si takuto temu,lebo sma si nie si ista.takze ja radim-v ziadnom pripade!!!

tlucka
18. máj 2017

Na moju svadbu prišla manželova sesternica v dlhých bielych šatách.. Skoro ma porazilo a dovolím si povedať, že to bolo z jej strany dosť nevhodné riešenie.. O mesiac má svadbu ona a ja vyberám šaty 🙂 Hádajte aké si obleciem???

0silvia0
18. máj 2017

@tlucka chceš jej to vrátiť?🙄

tinapa
18. máj 2017

@ajka321321 V st.vydaní Života som si čítala o svadbe Kate a Williama (bud.kráľovského páru)..a jej sestra Pippa mala tiež dlhé biele šaty, a asi nechtiac alebo to bol zámer?, upútala na seba viac pozornosti ako bolo treba..hl.jej skvelý zadok. No..tak by som upustila od bielej..

osky
18. máj 2017

@tlucka urobila by som presne to iste.z principu,nie z pomsty.

mirage
18. máj 2017

@tinapa Pippa - Saty mala rovnako biele ako ine - aj ked mladsie druzicky. A putala pozornost hlavne strihom siat, ktory dal vyniknut krivkam - ako farbou. Inak jej zadok je takmer "non existent", tak to bolo o dobrom strihu.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tlucka
18. máj 2017

@0silvia0
@osky No dlhých 8 rokov som čakala na jej svadbu a chcela som si obliecť fakt biele šaty 😁 ale tak blbá a primitívna ako ona nebudem a teda biele si nedám.. A žiaľ ani moja postava mi toto teda nedovolí, aby som bola úprimná 😂

evitav
18. máj 2017

@tlucka Mam rovnaku skusenost.

lollipop123
14. nov 2017

Mne kamarátka rovno povedala keď som jej poslala aké šaty si na jej svadbu chcem brať, že kozret nemôže mat kamienky, nakoľko na jej svadobných šatach boli. A to moje šaty mali byť modré. Tak som zvolila iné. Ah chces isť do taých béžových až zlatých farieb, tieto boli pekné 🙂
http://badlady.sk/spolocenske-saty/40-kratke-ci...

bonovka
14. nov 2017

Mne sa teraz vydavala najlepsia kamaratka.jedine saty,ktore mam doma a boli mi dobre,kedze som v osmom mesiaci,su dlhe,biely podklad s velkymi ruzovymi kvetmi..povedala,ze ona osobne s tym problem nema,ale ze par ludi,co bude na svadbe,zvlast tych starsich,s tym zrejme problem mat bude a ze sa mam pripravit,ze mozem zapocut,ako ma ohovaraju..
Tak som si kupila cierny overal.aj pre pokoj starsich dam,aj pre moj vlastny komfort a aj preto,ze zo samotnej kamosky som mala pocit,ze by s tym zas az taka stotoznena nebola. 🙂

dai
14. nov 2017

tak neviem zeny - jasne ze dat si obdobu svadobnych siat asi nie je vhodne ale myslim ze krasne zeny aj tak budu putat pozornost - nech si daju akekolvek saty - obtiahnute cervene su podla mna milionkrat vyraznejsie ako biele napriklad...
Svadba je o neveste - ak je stastna tak vacsinou tak zvlastne ziari a je jej totalne jedno ako je kto obleceny, aj tak vacsina pozornosti v dany den/ vecer bude jej...