Oslava 50tky - darček

8mii8
14. júl 2022

Ahojte môj strýko bude oslavovať 50tku a ja neviem aký darček kúpiť 🤦🏼‍♀️ som z toho na nervy oslava je v sobotu a ja som na nič neprišla. Všetko má a nič nechce. Všetci mu kupujú darčekové koše a mne je akosi blbé doniesť tam ďalší veď asi 15 mu kupujú darčekový kôš. Ja naozaj neviem. Nemali by ste nejaké nápady?

h2
14. júl 2022

@8mii8 Fľašu drahého alkoholu?

madono
14. júl 2022

@8mii8 rám aj s tou šnúrou a štipcami je z Tedi

marse
14. júl 2022

je niečo čo má rad, niečo co ho baví? nejaký koníček , ktorému sa venuje?

8mii8
autor
14. júl 2022

@marse ani nie väčšinu času strávi pri telke 🤷‍♀️ a všetko po čom túži alebo chce si stále kúpi

daniela2202
14. júl 2022

@8mii8 tak si nerob starosti a ozaj len niečo konzumné a ešte by som dala foto spomienkové v rámiku, také väčšie

0silvia0
14. júl 2022

@8mii8 chlapovi nejake vtipne tricko, napr. https://www.revery.sk/revery/eshop/0/0/5/529-NA...
plus nejaku televiznu deku, nejake darcekove balenia piva atd. Kos nekupuj ked mu vsetci kupuju.

7lenka11
14. júl 2022

Kupila by som mu kvalitnu vonavku a vino, pripadne poukazku alebo voucher na wellness.. mozno ho to prinuti vstat od televizora a aspon niekam si vyrazit.. pozri zlavomat alebo zlavadna

zuzinka888
14. júl 2022

@madono jej to je super

zuzinka888
14. júl 2022

@8mii8 za mna je super darcek fotokniha= poahanat po rodine jeho fotky z mladosti o ktorych ani nevie alebo zabudol. Ale to uz asi nestihas - ale ako inspiracia do buducna. Ja som robila ockovi na 60 knihu s fotkami jeho surodencov bolo ich (9 deti) niektori ziju v zahranici a ich deti a vnukov ani nepozname. On ako najmladsi ani nemal fotky svojich rodicov. Pripravovala som ju rok ale plakali aj sa smiali na oslave z tych fotiek a spomienok.

melanta
14. júl 2022

Ak by ma nič nenapadlo, tak by som išla do niečoho takéhoto: https://manboxeo.sk/drevene-debny

miamie
28. aug 2022
shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevericka554
20. dec 2022

Odporúčam super sadu nožov IVO Premier, sú perfektné, ako darček k takémuto sviatku ideálne, naozaj kvalita, ktorú podľa mňa každý ocení.