Oslava prvých narodenín mimo domu

lili929
10. sep 2020

Ahojte mamicky, chcem sa spytat tych z vas, ktore ste robili oslavu prvych narodenin vasho dietatka inde ako doma, napr. v restauracii, ako ste s tym boli spokojne, ako to zvladlo vase dietatko, kedze bolo v cudzom prostredi a proste ako ste si to cele "zmanazovali" 🙂 dakujem.

malabrunetka
10. sep 2020

Ahoj, všetko záleží od konkrétnej situácie. Ja som pre moje deti robila oslavu 1.narodenin u mojich rodičov na dome. Obe deti boli ešte kojene a mali 2 spánky ešte takže pre nás by oslava v reštaurácii nebola dobrá. A tak boli obe decká vyspinkane, nakojene, spokojné 🙂

lenuliatko84
10. sep 2020

Vyberaj restauraciu kde je aspon detsky kutik .vsetko je uz na restauracii a ty si manazujes uz len dieta,ziadne ine starosti nemas

homolca
10. sep 2020

My sme mali doma a nepáčilo sa mi...aj keď máme veľký byt, prišli starý rodičia, a pár hostí a bolo proste príliš veľa ľudí, chaos, hluk, deti sme museli zobrať vonku, aby sa ukludnili a ja som po oslave ešte dve hodiny upratovala....takže odporúčam reštauráciu s vonkajším posedením alebo s kútikom, ako sa píše vyssie, ak bude viac ako 6 hostí...časovo to prisposob režimu dieťaťa a bude fajn...len teda pozor na koronu 😂

lili929
autor
10. sep 2020

@malabrunetka
Ahoj, vdaka za odpoved, tak to ste mali super, my zial taku moznost nemame a kedze sme velka rodina a pozveme len tych najblizsich, bude nas okolo 20, cize v nasom byte to neprichadza do uvahy. Ale mam vyhliadnutu restauraciu oproti nasej bytovke, tak to by mohlo byt fajn 🙂

lili929
autor
10. sep 2020

@lenuliatko84
Super poznamka s tym detskym kutikom, vdaka 🙂

lili929
autor
10. sep 2020

@homolca
Ano, my sme mali takto u nas v byte krstiny kde bolo pozvanych 12 ludi a bolo to strasne 🙂 presne ako pises, upratovala som potom dlho, este aj pred tym, lebo som chcela mat vsetko tip-top :D s manzelom sme robili casnikov, s niektorymi hostami som sa ani nestihla riadne porozpravat. A vecer som mrtva padla do postele. Na tuto oslavu by prislo 20 ludi, aj to len najblizsia rodina, manzel je z piatich deti, ja zo styroch, kazdy surodenec ma manzela/partnera, deti. Cize doma ani nahodou. A navyse oslava bude v zime, takze ani daka chata a gulas neprichadza do uvahy 🙂

bubinko1506
21. sep 2020

Ja uz som akekolvek oslavy u nas doma zrusila. 15 ludi v byte je na moj vkus privela a nechce sa mi potom este poldna davat byt do poriadku. Nasi maju 4 roky a este ani raz neoslavovali narodeniny doma. Bud na chate alebo pocas predlzeneho vikendu v hoteli. Ked tak nad tym uvazujem, na Slovensku oslavovali iba raz, inak v AT