Poraďte darček na 40tku pre švagrinu

ralka
14. aug 2012

Ahojte prosim vas poradte mi niejaky originalny darcek pre svagrinu na 40.

mummy01
14. aug 2012

@ralka neviem aky mas rozpocet ale ja by som brala welness den...

sissy27
14. aug 2012

@ralka a musí byť za každú cenu originálny, alebo stačí, aby potešil? 😉 ešte by si mohla napísať, koľko si ochotná investovať, prípadne čo má / nemá švagriná rada a bude sa ľahšie radiť... ale inak šperk, poukaz na nejaký zážitok (masáž, zoskok padákom..), oslava s pánskym striptízom, možno vieš o niečom, víkendový pobyt,...

stefit
14. aug 2012

jednoznacne vikendovy relax... 🙂 🙂

ralka
autor
14. aug 2012

No tak baby ja som ochotna investovat na darcek cca 30-50eur mi si moc nekupujeme len ked viem ze ma 40tku tak som chcela nieco neobvikle a pekne pre potesenie co ma rada tak to ani moc neviem neni nikdy mi nic nepovedala mame taky vztah ze musime sa znasat takze prosim o rady

adrioska
14. aug 2012

@ralka kniha (drahsia), vaza, vinove pohare alebo suprava salok, obraz, sperk (bizu), darcekovy kos, nastenne hodiny, soska, digitalny fotoramik, masazny pristroj... 🙂

zumbadance
14. aug 2012

ja by som darovala obraz.kvety.alebo dobre cd 🙂

renkakl
14. aug 2012

my sme nedavno svagrinej kupovali na 40-ku naramkove hodinky, a tiez zhruba v tej cene. Alebo este su aj take supravy nausnice + privesok + pripadne strieborna retiazka so swarovskych kristalov. Vyzera to pekne a cenovo je to spolu je tiez okolo 30-50 EUR.

adulikka
14. aug 2012

veru my dali švagrinej peniaze...aj ja mám za mesiac 40 rokov ,som zvedavá čo budú za darčeky z lásky darované len ,aby boli...minule zistila ,že by aj obliečky na periny bu sa zišli...ale od manžela si pýtam retiazku zlatú ,alebo striebornú...no hlavne ,aby to len moje bolo 🙂 a mám rada kvety ,tak aj ten

chutnekytice
15. aug 2012

@ralka Od nas ked kupuju darceky, su spokojni a hovoria, ze obdarovani boli nadseni, nic take originalne este nedostali 😉 Ale posobime zatial len v Bratislave a okoli, neviem, odkial si.

veronikahel
28. nov 2012

nejaku nakupnu tasticku http://www.ecobag.sk/index.html

martinka4444
11. okt 2015

Ako všímam naokolo, teraz je trend darčekov- víkendové wellness pobyty. U nás v práci to riadne frčí. Každú chvíľu tlačím a laminujem vouchery v kancli, dávame si ich medzi sebou ale aj od kolegov pre ich svokry, rodičov, švagriné a švagrov s rodinou, všetci kupujú víkendové pobyty, takže už mám celkom prehľad 🙂 🙂 Ale je to pekné, páči sa mi takýto typ darčeku. Darovať niekomu zážitok a možnosť si oddýchnuť je oveľa lepšie ako kúpiť hmotnú vec. A ak sa ešte ani netrafíte do vkusu s tou vecou, naozaj "skvelý" darček :D Takže dúfam, že keď budem za pár mesiacov v práci oslavovať narodky, tak dostanem aj ja nejaký ten pobyt :D Vyhliadla som si Luhačovice a hotel Alexandria, poznám to len zatiaľ zo surfovania na webe, ale láska na prvý pohľad keď som si pozerala fotky hotela 🙂 Páči sa mi, že deti do 12 rokov tam neubytujú, tak pre mňa ideál na oddych keďže vlastnú rodinku ešte nemám :P

nerko
11. okt 2015

@ralka nemas moznost sa s niekym inym z rodiny na darcek poskladat? My sme to na okruhlice zvykli robit tak, ze sme zistili co oslavenec chce a dali sme mu na to peniaze. Ja osobne som si vyhliadla drahsiu kabelku a gratulanti mi ju zaplatili.

modrofuzik11
11. okt 2015

skus kuknut tu: http://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-zeny/. mame s touto strankou dobre skusenosti. drzim palce pri vybere 😉

anega79
11. okt 2015

alebo skus na sashe.sk pozriet

simka1906
13. júl 2016

Ano, sashe.sk je tá správna volba

rebeka7501
13. júl 2016

jankakej
Odpoveď bola odstránená
Zobraz