Poraďte nápady na Vianočný stromček, dekorácie a dary

moncicatko19
9. dec 2010

ahojte maminky mam dilemu aky vianocny stromcek.a aka vyska je idealna.a ani farebnost ozdob neviem.aka vynikne najkrajsie na stromceku...poradite mi su to nase prve rodinne vianoce 🙂 🙂 😉 dakujem,a pripadne aky darcek muzovy davate pod stromcek... 🙂 dik..

moncicatko19
autor
18. dec 2010

☹ a nikdo nic? ☹ ☹

zuzanocka
18. dec 2010

@moncicatko19 tema o darceku pre manzela je tu 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/hry-a-sportove-potreby-pre-najmensich/darcek-pre-13-14-rocneho-chalana/ skus popozerat, mozno sa inspirujes

my mame (zase raz 😝) zivy strom, aj ked si kazdy rok hovorime, ze uz nekupime zivy (a taky velky 😀), ale vzdy sa stromisko nejak ocitne doma 😉 ja mam ozdoby roznofarebne - mne sa paci, ked su rozne - toto mam od mamy, tento vtacik je este po prastarkej, toto robila dcerka ked mala 3 roky... proste zbieram spomienky 😵 😵

zvaz si, kde stromcek umiestnite (+ ak davate ziarovky, aby vam dociahla snura do elektriky...) a podla toho zvolte velkost; vyberajte strom hlavne rovny, sumerny a nie velmi husty, aby sa vam dal ozdobit...

prajem vam krasne vianoce plne pohody a stastia 🙂
pamatam si, ze pri nasich prvych sme spociatku boli aj trocha smutni, ze nie sme s rodinou, ale to preslo 😉
a zaviedla som "zvyk": jeden rok pridu na veceru nasi, druhy rok svokra, treti rok my ideme k nasim, stvrty my k svokre a nikto sa nemoze urazit, nadut, kazdy sa vie zariadit a po veceri nemusime obehavat obidve rodiny, staci len jedna 😀

u2jana
18. dec 2010

🙂 tu su ale dilemy 🙂
kazdy ti asi poradi ine, ale ved su to vase vianoce, tak si ich urob po svojom 😉
niekto dava ozdoby podla trendov, teraz je tusim in fialova, ale ja si neviem, predstavit,ze by som kupovala kazdy rok nove ozdoby. Mne sa aj tak najviac paci klasicka, cerveno-zlata kombinacia.

moncicatko19
autor
18. dec 2010

@zuzanocka dakujem:o)aj vam prajem krasne vianoce a stastny novy rok:o)