Pozornosť pre svokrovcov

28. nov 2023

Ahojte. Mám ísť prvý krát k “svokrovcom” (no iba mama+jej priateľ ) otec žije inde. Ja neviem ale stále sa nosí víno, cokolada ? Nie je to gycove? Čo iné, akú malú pozornosť priniesť? Poraďte mi prosiiim

supermatka05x
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora0308
28. nov 2023

Spytaj sa partnera, on by mal vediet najlepsie, aka drobnost by ich potesila.

autor
28. nov 2023

@barbora0308 praveze nevie. Vraj mama chudne tak ja neviem😃

syslik81
28. nov 2023

ja by som vzala len kvetinu a neaku cokoladu ... ak ma rada v crepniku ak nie rezane kvety -to potesi stale ...
alebo ak s acitis-spravid darcekovy kos

linda117
28. nov 2023

Ja by som upiekla nejaky kolac a priniesla 🙂

mk1111111111
28. nov 2023

Kvety a dezert mame a flasu maminmu priatelovi. Teda, ak zarabas. Ak nezarabas, staci dezert a hotovo

marsmykkok
28. nov 2023

môžeš aj kávu doniesť, spýtaj sa priateľa akú mama pije. A podľa mňa je to len o tom neprísť s prázdnymi rukami, je jedno čo donesieš a či to nájde využitie. Dojem urobíš hlavne svojim vystupovaním.

mane01
28. nov 2023

Ja by som kvety ako baba urcite nenosila… cokolada a vino su ok.

barbora0308
28. nov 2023

Tak jej upec nejaky zdravy fitnes kolac, urcite oceni 🤗

ivangeline
28. nov 2023

Ja som nedoniesla nic a mame dobry vztah. ;D

kornelies
28. nov 2023

Prosim ta, len nepec kolac, zakusok. Ludia maju rozne preferencie. Fitness kolac uz vobec nie. Tie su sice nizkokaloricke, ale tazke, nedrzia tvar a pre dobru pekarku su skor kolaciky zien, ktore nevedia piect.
(Peciem aj zdrave a aj nezdrave, ak by ste namietali, ze sa tomu nerozumiem.

12katka21
29. nov 2023

Zober kyticku a vino. Vybavene.

semtexka1
29. nov 2023

Kúp vianočnú ružu v črepníku a víno je vždy fajn nápad.

madeincssr
3. dec 2023

Kvalitný sekt teraz pred silvestrom? A prípadne niečo od Lindt alebo Ferrero Rocher, čo aj keď nebudú jesť oni, budú mať na ponúknutie.

cacianka
3. dec 2023

Vianočná ruža, vianočný svietnik, a ako "fľašu" niečo nealko ( kupujem rochester ginger)
Bude to kvet nekvet, alko nealko