Prípitok na Silvestra

1. jan 2022

Mam 2 ročný vzťah. Nebyvame spolu. Na Silvestra sme boli u mňa. Prišla polnoc, boli u nás susedia. Dokopy nás bolo 7. Boli sme 3 pary a jeden singel muž. Vsetci sme pozdvihli pohare o pol noci. Tie dva pary si dali bozk, strngli si, proste prvá reakcia bola otocit sa k sebe a najprv oni dvaja si zaželať. Moj partner sa otocil k tomu singel, najprv si strngol s nim, pitom s ostatnými, ja som tam stala s poharom v ruke a nemala si s kym pripit, pobozkat sa... Bolo mi to divne, doslova nepríjemné

sissy27
1. jan 2022

A aj si to partnerovi povedala a porozprávali ste sa o tom? Lebo nemému decku ani vlastná mater nerozumie ako sa hovorí…

autor
1. jan 2022

@sissy27 Nie... Ale snáď kazdeho prioritou je niekto iný, ak niekoho ľúbiš, neotocis sa od neho

h2
1. jan 2022

A s Tebou si neštrngol vôbec? Alebo až na záver?

autor
1. jan 2022

@h2 na záver

h2
1. jan 2022

No tak potom chcel najprv "vybaviť" tých ostatných, aby sa už potom mohol venovať len Tebe. Nerob z toho vedu, určite to neznamená, že by mu na Tebe nezáležalo.

marion09
1. jan 2022

Mat tvoj problem a prezidentkin plat....

cimage
1. jan 2022

Mala si sa ho opytat. Tiez by mi to bolo blbe, ze ma nechal nakoniec. Ale kedze boli u vas ako navsteva, tak ako hostitel im chcel zazelat. Opytaj sa a nerob si z toho tazku hlavu

veronikaszabova
1. jan 2022

Nemam problem, tak si ho vyrobim....

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
1. jan 2022

Prioritou v každom vzťahu by mala byť komunikácia. U vás nefunguje, tak sa ďalej zdúvaj, domýšľaj si, pokaz si aspoň tri dni a nezabudni ich pokaziť aj jemu. A keď to takto vydržíš dosť dlho, tak o rok už nebudeš mať problém s nejakým prípitkom, lebo budeš single.
Za mňa palec hore pre tvojho priateľa, že myslel na single suseda a nenechal ho tam ako idiota pozerať do zeme, keď sa páriky na seba vrhli ako keby sa videli po troch týždňoch prvýkrát. Asi si chcela len rýchlu letmú pusu aby potom stihol obehnúť všetkých ostatných a on si chcel s tebou vychutnať normálny bozk na záver. Alebo ťa už má plné zuby a takto ti to naznačil … no, keby si sa ozvala, tak by si vedela lepšie, takto môžeš hádať a vyberať z toho, čo ti ponúknu cudzie osoby na internete 😃

deti95060810
1. jan 2022

mňa by to tiež zamrzelo, ale počkaj ešte ako to pôjde ďálej...zatiaľ si z toho nerob ťažkú hlavu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareka49
1. jan 2022

Možnosť A.
Je mega ohladuplny, myslí na druhých a niekedy bol v situácii toho osamoteneho preto sa otočil k nemu.
A to nejlepšie s bozkom si nechal nakoniec.
Možnosť B.
Chcel sa k nemu otočiť, respektíve nechcel sa otočiť k tebe. Možno kdesi v podvedomí dáky problém.
Možnosť C.
Riešis volovinu a on sa bude čudovať že ani nevie ako to bolo

mareka49
1. jan 2022

Normálne sa ho opýtaj, že či si to uvedomil a ci sa mu to zdalo ok pretože tebe to ôk očividne neprislo

h2
1. jan 2022

@mareka49 C je správne!

bets
1. jan 2022

My sme boli tiež podobne. Najprv sme si štrngli medzi sebou a potom s manželom aj s bozkom. Nám to prišlo takto prirodzene, bez toho, aby sme sa nejako dohodli, alebo to riešili. Boli sme hostitelia, chceli sme, aby sa hostia dobre u nás cítili, viac intímnych slov a vyznaní sme si nechali na neskor, keď sme už boli sami. Mne viac záleží na tom, čo máme v skutočnosti v srdci, nie na tom, ako sa predvedieme pred spoločnosťou. A už vôbec nie zranovat toho jedného, čo ma za sebou ťažký rozpad vzťahu.

winki13
1. jan 2022

A ty si si teda s nikym nepripila a len si tam stála sama ako teľa a čakala?

tamtamka26
1. jan 2022

Mňa tu tak bavia tieto komické sťažnosti... 😂😂 Aj pukance už mám 😄

tamtamka26
1. jan 2022

@mareka49 možnosť D: chce sa s ňou rozísť a dať sa dokopy s tým singlom 🤔🤔

viky173
1. jan 2022

@tamtamka26 😂 😂 😂
ako podla mna si to mozno ani neuvedomil, ved ak sa s Tebou normalne bavil a neignoroval Ta cely vecer, tak by som sa nad tym ani nepozastavila

andreatytler
1. jan 2022

Tiez si myslim ze si ani neuvedomil co urobil. Kedze ste spolu uz 2 roky, uz nie ste v stadiu zamilovanosti. Ale zase mas ukazku v tych dvoch parok, ktori sa automaticky obratili jeden k druhemu... no ale zase na druhej strane, nevies ci ti chlapi nie su uz vytrenovani, lebo urobili v minulosti podobnu chybu.

evaachesa
1. jan 2022

A ja som čakala nejaký šialený zvrat...že toho single muža pobozkal a budeme riešiť či je tvoj priateľ gay 😂 ale ak to bolo len takto, tak všetko je ok 😉

sense
1. jan 2022

Ako ja neviem, ale tak my ked mame navstevu tak si s chlapom strngame ako posledni... s teda nikdy som to nejako neriesila ze sme si mali strngnut prvi

mironka
1. jan 2022

Mate viac ako 22 rokov? Tipujem,ze nie....ak mali vasi chlapi vcera uz pripite,necudujem sa,ze na Vas partner v navale euforie a v tom carovnom okamihu pozabudol a otocil sa k tomu single. Keby sa to stalo mne 34 rocnej a moj 37rocny muz by sa otocil ku mne po x sekundach a po pripitku so single kamosom,tak by som ho brala s rezervou a mozno mu povedala: Tak ty si debčo...a este by bola sranda...

andrea78
1. jan 2022

Toto mi na pocas nasho prveho Silvestra urobil moj. Mna sa to vtedy strasne dotklo. Otocil sa ku mne ako ku poslednej, situacia uplne do bodky ako ta vasa. Bola to chvilka, no zdalo sa mi to ako spomaleny film, nekonecno. V hlave som mala okamzite scenar, ze som u neho na poslednom mieste , pride koniec atd atd. Ked videl, ze mi nieco je a nie som ok, tak ma vzal bokom, objal a ja som sa rozplakala, mna to vyedy uplne dorazilo. Absolutne nechapal, co mi je, povedat som nechcela, len som revala...ked to zo mna vytiahol, tak bol z mojej reakcie prekvapeny, ze on to tak vobec nemyslel , ale prave naopak a s prvymi rychlo strngol s ostatnymi, lebo sa chcel venovat iba mne nech ho nikto neotravuje. Uplne sa mi to teraz vybavilo, ako si to napisala, akoby to bolo vcera, ale vcera to bolo presne 25 rokov. Zase som bola pri strngnuti posledna, predomnou boli nase deti😉 Takze nezufaj, chlapi premyslaju inak. A povedz mu to, aj Ta to trapi, komunikacia je zaklad🙂.

autor
1. jan 2022

@sissy27 premudrela si strasne a dobre sa bavis na svojuch mudrach dúfam tupelo

autor
1. jan 2022

@winki13 ty si teľa a riadne

thoughtfulweirdo
1. jan 2022

Jejda, môj manžel včera urobil to isté 😄 boli sme dva páry a jeden sám muž, druhý pár si ťukol hneď spolu a môj manžel sa otočil k tomu osamelému mužovi a ja som stála. Ale ja som sa teda hneď so smiechom
ozvala, že či sa drahý môj nepomýlil a on mi na to, že si chcel nechať to najlepšie na koniec, ale otočil sa teda ku mne a bolo po probléme 😄

sissy27
1. jan 2022

Jediné tupelo a teľa si v tejto diskusii ty 😉 chudák tvoj priateľ…

autor
1. jan 2022

@sissy27 agresivna truba, co si tu chodi liečiť komplexy.