Problém so synovcom

7. júl 2022

ahojte, na začiatok sa ospravedlňujem za anonym ale potrebujem surne poradit. Blíži sa oslava 5. narodenin mojej dcerky a mam problem so svagrovcami a ich synom, najradsej by som ich na tu oslavu vobec nepozyvala aj ked su krstní rodičia a to z jedneho dôvodu. Ich syn, moj synovec /4,5 r/ je posledne dva roky jedno nevyspitatelne agresivné dieťa ktorému naraz prepne v hlave a zacne vsetko nicit, minuly rok na oslave mojej dcery znicil narodeninovu tortu malá spustila hned hystericky plač, znicil nam vyzdobu, jedno stastie bolo ze prisli moji rodicia ktori tiez dali spravit tortu ta bolo akko tak zachranené.Vsade kam pride musi nieco znicit rozbit, posliapat alebo pocmarat svagrovci ho absolutne nikdy nevyhresia vraj to ma take obdobie ale to obdobie ma uz dva roky, teraz sme boli mesiac dozadu na inej oslave na zahrade u muzovej sesternici aj tam znicil co mohol uz vela ludi z rodiny ma na svagrinu koli tomu tazke srdce..aj svokrovcom uz porozbijal a znicil doma hromadu veci mne doma rozbil luster, rozbil nam akvarium atd nechce sa mi to tu vsetko vypisovat..teraz opatovne chystame oslavu malej bude na zahrade u svokry samozrejme ze svagrovci tam pridu aj s malym len ja neviem co mam robit aby to zas nedopadlo ako apokalypsa..najhorsie je ze na nom uplne vidno ako to vsetko robi zakerne a svagrovci sa ešte na tom smeju..ze vsak to je dieta ...kurnik aj ja mam dieta ale toto nikdy nevystrajalo..

zabina27
7. júl 2022

No ja by som nerobila oslavu u svokrovcov, lebo odtial ich tak lahko nemozes vyhodit ako zo svojho. urobila by som ju niekde u seba, pozvala vsetkych okrem nich a ak by sapytali, narovinu by som im povedala, ze moje dieta a jeho oslava, pohoda, spokojnost je pre mna dolezitejsia ako oni. mozno by ich to k niecomu nakoplo a ak nie, potrebujete taku spolocnost pri vasich oslavach??? ak to inym nevadi, nech ich pozyvaju a mozno ich postupne nepozve nikto... Ak by si ich predsalen pozvala, len s upozornenim, ze ak bude nicit oslavu, bez pardonu ich vyhadzujes a nech na to pamataju. Tiez nepoviem, rozbije sa, znici, ked sa deti blaznia, ale naschval?

namornicka
7. júl 2022

Ak som spravne pochopila, oslava bude u babky. Tak aj ona snad bude mat zaujem spacifikovat vnuka ked jej bude ničiť dom. Babku mozno pocuvnu aj svagrovci ked bude dohovarat malemu, tak zbystria pozornost. Akurat ustraz ked bude torta, nech ju dcerke neznici.

lija22
7. júl 2022

dcere by som spravila oslavu - hlavnu oslavu doma s manzelom. A pivedala by som, ze este starki jej robia oslavu ale nech pocita s tym, ze bratranec bude zrejme vycinat, rozhadzova a mozno popuka balony a zhodi tortu, tak nech sa nehneva a nech si to nevsima, lebo predsa oslavu uz mala.
Dalsia vec, vobec ale vobec by som toho chlapca neusmernovala nech nici a bud konecne svokrovci zasiahnu alebo ti osprosteni rodicia. Vlastne by som bola len pozorovatel s vinom v ruke.

cacianka
11. júl 2022

Oslava by bola asi inde, ale hlavne bez nich. A bolo by mi už šuma fuk či si či nie sú krstni.