Program pre 6 ročného chlapca a kamarátov na narodeniny

didi1603
24. máj 2016

Prosím vás, dajte tip akú zábavu, resp. zábavné hry vymyslieť pre deti. Budú to samí chlapci. A ide aj o to, že budeme vnútri. Vonku sa nedá. Ďakujem za každý tip. 🙂

tykat
24. máj 2016

Ja som mala pre syna:
- penové nerfky a strielanie terc/plechovky (plechovky ich bavili viac)
- lovenie jablka z lavóra (lavor s vodou a jablká - nechat stopky ak sú deti menej odvážne a nechcú ponoriť tvár)
- nakúpili sme tvarovacie balóniky a robili z nich psíkov a meče (to je celkom jednoduché)
- kimovka - do krabice dáš 5-10 predmetov (napr.hodinky, plyšák, fľaša od kokaloly, knižka, jablko, papuča...) na niekoľko sekúnd im to ukážeš, potom zakryješ a majú povedať čo tam bolo
- lentilková hra - zoberieš slamky na pitie, zosypeš do misky lentilky a majú ich pomocou slamiek preložiť do svojich menších misiek (buď podľa farby každý svoju farbu, alebo kto preloží čo najviac...) potom si ich môžu zjesť
- pizza - dopredu nachystat cesto na pizzu a potom im to dať aj s prísadami, každý si urobí akú chce
- múmie - dať každému toaleťák a nech sa omotajú ako múmie, nakoniec spoločná fotka (ale bordel je z toho neskutočný 😀 )

emarekova
24. máj 2016

Priviazať ceruzku okolo pásu,medzi nohy prázdnu fľašu a tráfať sa do nej.

Vytvoriť dvojice,dať každej dvojici rovnaký počet štipcov na prádlo. Jeden stojí v určitej vzdialenosti,druhý bere štipce po jednom a čo najrýchlejšie všetky pricvakne na toho druhého oblečenie.

Na lístočky napíšeš písmená abecedy,jedno vytiahneš a v danom čase si každý na svoj papier napíše čo najviac vecí na dané písmeno. Kto má viac vyhráva.

Alebo ja som dcére na oslavu povytláčala spájačky,tajničky atď.,kto bol najrýchlejší dostal nejakú maličkosť.
V každom prípade veľa zábavy prajem 🙂

didi1603
autor
24. máj 2016

Ďakujem za skvelé tipy. S pisanim by to neslo. Budú všetci predskolaci. Diiik 🙂

emarekova
24. máj 2016

Pardon,to mi nedocvaklo 🙂

didi1603
autor
24. máj 2016

@emarekova to nevadi aj tak sú tam dobre nápady. 🙂

emarekova
24. máj 2016

@didi1603 ďakujem 🙂

didi1603
autor
24. máj 2016

@tykat super! ďakujem 😀