Sára alebo Mia

emakiki
20. mar 2013

Ahojte, ktoré meno sa Vám viac páči? Manžel chce Miu ja Sáru... nevieme sa dohodnúť a toho času už veľa nie je... 🙂 Na Mii sa mi nepáči, že nemá meniny v kalendári a zdá sa mi to meno také tvrdé... (prosím Vás ak sa Vám otázka nepáči, nekomentujte...ďakujem)

boobaa
20. mar 2013

Mia 🙂 tak sa volal moj anielik

kika1111
20. mar 2013

Mne sa viac páči Mia

andrea999
20. mar 2013

@emakiki tak ani Mia ani Sára,vymyslite nejaké tretie 🙂

mirka_aa
20. mar 2013

mne sa viac paci Sara 🙂

mirka007
20. mar 2013

Mia 🙂

andelok
20. mar 2013

@emakiki pekne su obe, ale zalezi aj od priezviska...

irriss
20. mar 2013

Mia 🙂 🙂 🙂 je krasne jmeno..ale ja bych ho nepouzila....kdybych tu v Italiii na ni volala..volala bych "Moje" 😉

millatina
20. mar 2013

Sára je pekné, chcela som dievčatko Sáru ale mám chlapca nakoniec 😉

ewca
20. mar 2013

ja som chcela saru, ale kamoska mi povedala, ze je to karmicky zatazene meno... tak ak budeme mat teraz dievcatko chceme hanku (prva dcera je ninka)

emakiki
autor
20. mar 2013

@andelok priezvisko je Oravcová... 🙂

nathuska
20. mar 2013

mne sa pači viac Mia , nemyslím že je to tvrdé to skor ta sara, ale inak obe pekne, ale mia je take zlatsie meno 🙂

monqy
20. mar 2013

Mia 🙂

emakiki
autor
20. mar 2013

@ewca coze? a co to v skutočnosti znamená?

viera77
20. mar 2013

my mame Leu a s nasim priezviskom vyznie jej cele meno dokonale......poznam aj mamicku, ktora ma Saru a aj mamicku, ktora ma Miu, su to krasne mena, ale nevyberaj podla nazorov tu na MK ale len podla seba....daj na svoj pocit a urcite zohladni aj priezvisko aby cele meno vyznelo spolu pekne a nie ako skomolenina 😉

aristka
20. mar 2013

spravte to deckou vypočitavankou,na ktoré to padne to bude a to druhé bude,keď raz bude možno druhá bambulka,inak krásne sú obidve 🙂

andelok
20. mar 2013

@emakiki Tak v tom pripade sa mi viac hodi Mia. Spolu "sara oravcova" znie tvrdo, asi kvoli tomu, ze su tam dve pismena R. Plus ak bude mat dcerka nahodou problemy s vyslovovanim R, tak sa potrapi 🙂 Mia Oravcova je super 😉

pimpulka
20. mar 2013

obe....Sara Mia Oravcova🙂

irriss
20. mar 2013

@andelok
na jedne strane je tvrdost .ktera muze byt zaroven i krasou..a na druhe strane je spojeni a-o ktere lze nevzdy dobre vyslovit.

Mi A-O ravcova.. 😉

matozazzo
20. mar 2013

Ahoj, ked sa vyda, bude mat ine priezvisko 🙂 Skus, ako ju budete volat... Mia - Mijka, Mijusik? Alebo len Mia? Sara - Sarka, Sarinka? My sme sa s manzelom tiez nevedeli zhodnut, prva je Samantha, druhu chcel Kiaru, ja Lauru... a mame Martinku 😀
Ak uz s zhodnete, potom vsade povedz, ako chcete, aby ju volali, napr. znami maju Alexandru, ale volaju ju Alex, nijak inak, kazdemu tak povedali a vsetci ju volaju len Alex 🙂
Ak podla priezviska Sara Oravcova - tazsie sa vyslovuje, ale to je len vec nazoru... Mne sa pacia obe 🙂

emakiki
autor
20. mar 2013

@aristka no my sme si už aj na papieriky napísali mená a vyberali... aj tak sme sa nezhodli... 🙂 ale to ich este bolo viac... prisli sme len na to, že buď Sára alebo Mia... 🙂 vylúčili sme Emmu a ešte nejaké...ale tie boli otrasné...

irriss
20. mar 2013

@pimpulka
@emakiki
to zni hezky:
Mia Sara Oravcova
v prekladu.
Moje Sara Oravcova 😉

ewca
20. mar 2013

@emakiki vies co neviem presne, to som sa potom uz tej kamosky nepytala, ale celkovo ked mas zatzenu karmu mozes mat zdravotny problemy, financne, vztahove, rozneho druhu... ale vyvsetlila mi to tak, ze je karmicky zatazene kvoli holokaustu, lebo sara je zidovske meno...ale inak nadherne... ale nie vsetci ludia na taketo veci veria, mozno ani ty nie, tak potom by som daa malej mozno obe mena a budete obaja spokojny, Mia Sara je pekne... 🙂

andelok
20. mar 2013

@irriss Jasne, ale predsa mi len Mia Oravcova pride lahsie vyslovitelne ked si to tu tak skusam nahlas povedat 🙂

emakiki
autor
20. mar 2013

@pimpulka vieš, že ja by som sa na to dala nahovoriť? ale manžel nesúhlasí... moja sesternica dala chlapcovi Samuel Maximilián a to sa nám moc nepáči... ale keby ma presviedča, tak sa nechám nahovoriť aj na dve...🙂

fiona83
20. mar 2013

@emakiki Mia 🙂

betty26
20. mar 2013

Sára to vieš dať aj zdrobnelinky Sári Sárka,Sárinka ale pri Mia ma nič nenapadá 🙂

billam
20. mar 2013

@emakiki my máme Miu 🙂...meniny má 12.9. na Mariu /podla amer.kalendára/...a vobec to nie je tvrdé meno...skor Sara mi tak pride..tvrdo...a Sara je tusim zidovske meno /tie sa mi nepáčia, ani Ester/

lilla244
20. mar 2013

mia

pimpulka
20. mar 2013

@emakiki mne sa velmi paci ak ma niekto 2krstne mena..moze sa podpisovat aj napr. Sara M. Oravcova, alebo Mia S. Oravcova,nemusi vypisovat stale obe mena...samozrejme oslovovat ju budu jednym menom

lucia1234
20. mar 2013

ahoj mne osobne sa páči viac Sára ,asi preto , že aj my máme ale Sarah a každý ju volá buď Sárinka alebo Sári.