Šaty na civilnú svadbu v zime

4. dec 2022

Ahojte, obrad by bol len taká rýchlovka, svedkovia a my. Prosím, poraďte, čo si obliecť ? Mám len čierne lodičky alebo potom vysoké čižmy čierne. Ešte by som možno zohnala aj biele lodičky. Poraďte šaty. Nie svadobné len také sviatočné 😁 nízka postava.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2022

@elizabet173 len aké? Ja nemám vkus. Som "leginova leidy" 😁

katkine_terapie
4. dec 2022

Autorka: Mozes si dat pudrovo ruzove/smotanove/sive puzdrove saty, ktore vynosis aj bezne na oslavy, sviatky... A lodicky.

viestta
4. dec 2022

Puzdrove saty s dlhym rukavom, dlzka nad kolena. Vybrat kvalitny material, neprezdobeny strih, farbu aku len chces, snad okrem neonkovej.

thereisabear
4. dec 2022

Kúpila by som si telové lodičky, potom ich môžeš normálne nosiť. A šaty aké sa ti zapäčia.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ropucha6
4. dec 2022

Slusnejsie jednoduche saty s dlhsim rukavom alebo aj kostym, farba hocijaka okrem asi ciernej 🙂 aj cervene saty som uz videla a v pohode. Cizmy nie, cierne lodicky su fajn.

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2022

@1ryba na ten štýl mám ale takú olivovo zelenú. Len mi k tomu nepasuju čierne lodičky. Skúsim k nim pozrieť béžové.

evkamotka
4. dec 2022

Chod do pozicovne, vyskusas tym padom lahko a rychlo xy druhov a jedni proste vyberies. Pani co tam pracuje ma iste vkus a prax a poradi ti