Šaty na svadbu ako hosť

jerrz
24. feb 2023

Ahojte. Som pozvana na svabu. No vsak vobec neviem co si obliect. Ci dlhe saty ci krátke ci viac plesove ci skor nieco lezerne...Davno som na takejto udalosti nebola. Hladam nejake inspiracie na nete. A moja otazka znie, viete mi poradit nejaku internetovu stránku kde najdem rozne typy ? Kde vedia poradit co na ktoru udalosť? Ci iba zajst do obchodu a vyberat, no na to ja nemam cas. Dakujem.

babovka2321
24. feb 2023

@jerrz pozri napr miadresses

katkaseiner
24. feb 2023

ja tiez pozeram na svadbu v aprili (tiez ako host) ale ja musim skusat.... v mojom okoli sa mi strasne paci tento obchod https://www.facebook.com/MyaFashionNoveZamky

lucka_ke
24. feb 2023

plesové určite nie, niečo čo dobre vyzerá a v čom sa ti potom bude aj dobre tancovať, čiže nič obtiahnuté, ani krátke ale zase nie plesová róba

floki1994
24. feb 2023

@jerrz miadresses, glashgirl...je toho viacero

alexka89
24. feb 2023

@jerrz v žiari máte humánnu skús pozrieť tam...ja idem bratrancovi v septembri ..bola som si tento týždeň aspoň omrknut nejaké šaty a mali dosť veľa na výber na rôzne prilezitosti.

sasesoe
24. feb 2023

@jerrz zisti si aspoň nejake zakladne info o svadbe, ci to bude "standardna" svadba v sales s hudbou a "vela" hostami.. alebo nieco "alternativne"... uz som zacila garden Party, opekacku, chatu, posedenie vonku v "stane" pri jazere...
Urcite nic biele

adulka07
25. feb 2023

@jerrz tiež má ísť v máji aj na 50 tku aj na svadbu...a tiež neviem čo na seba ,hlavne na tej svadbe ...či elegantné puzdrové alebo niečo dlhé ...že má byť okolo 60 ľudí.. obrad v kostole a potom pohostenie zo všetkým

anonymous87
25. feb 2023

My ideme v septembri a mam vyhliadnute nieco taketo (foto je z inej predajnej apky). U mna je problem s velkostou, kedze som malinka

adulka07
25. feb 2023

@anonymous87 pekné a hlavne tie zelené

jerrz
autor
26. feb 2023

@adulka07 Aj ja v maji . Nejdeme na tu istu ? 😅

jerrz
autor
26. feb 2023

@anonymous87 Mozem sa opytat na konkretnu stranku. Su krasne oboje.

anonymous87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0123
26. feb 2023

@jerrz podla bontonu je svadba v podstate poobedna udalost. Teda saty, v dlzke po kolena az midi. Nieco lahke, svieze, elegantne, ale nie kriklave, aby si nezatienila pozornostou nevestu. Urcite nie dlha vecerna roba, ziadne disko ligotacky. A hoavne nech sa citis dobre a uzijes si to 🙂