Silvester 2020 doma

17. nov 2020

Ahojte, tento rok budeme sami len my dvaja s muzom na silvestra. Prvy krat z dovodu ze som tehotna a kvoli pn ke nemozem ist nikde. Kamarati sa na nas vykaslali slusne povedane mysleli sme si ze pridu k nam ale vsak na co sa nas opytat hned treba tehotnu odpisat :( ale dobre neriesim.
Poradte mi ako si urobit pekneho silvestra doma. Nech sa nenudime 🙂

sejbipi
17. nov 2020

Tiež som tehotná a tiež máme podobnú situáciu. My uvažujeme nad nejakou malinkou chatou, aby sme trošku zmenili prostredie. Áno, si PN ale tehotné nekontrolujú a ver mi, že na Slivestra isto nie 🙂) nebála by som sa

autor
17. nov 2020

@sejbipi ale kontroluju uz som jednu kontrolu mala za to chcem ostat doma a zas trepat sa ku kamaratom do ineho mesta v 6 mesiaci netuzim a zas doma je doma 🙂

susedaberta
17. nov 2020

doma to asi bude nuda... ale tak zasa uzijete si pokojneho silvestra... o rok mozno budes tuzit po takom... budes mat kruhy pod ocami nevyspata.. a budes spominat na tuto pohodu.. v telke uz roky nic dobre nedavaju... do pol noci je dlho.. tak si stiahnite nejake filmy...

autor
17. nov 2020

@susedaberta tak som aj planovala urobim chlebicky, stiahneme si filmy a zahrame si nejaku hru monopoly alebo clovece a bude dobre

susedaberta
17. nov 2020

inak je to posledny den v roku 2020... tak by ste si mohli spisat co ste nestihli... a ked ste taki hravi ako pises tak by ste to mohli napravit a vylepsit si koniec roka tym ze stihnete urobit maximum do pol noci...

0silvia0
17. nov 2020

A kamaratov ste aj pozyvali k vam? Oni vedeli, ze vy si myslite, ze pridu k vam?

oblecenie99
18. nov 2020

Naše najlepšie silvestrovské večere boli tie,keď sme boli doma dvaja 😀 my sme sa naopak,vyslovene skrývali pred kamošmi,chceli sme mať kľud a hľadali výhovorky,prečo nechceme či nemozeme....Predtym sme v kuse hľadali niečo,ples,chatu,akciu,a potom sme zistili,že niet nad Silvestra vo dvojici pohodlne doma.

Vzdy sme niečo dobré navarili,aj chlebíky boli,jednohubky,sladké aj slané,a pred polnocou,keď sa nám chcelo,prešli sme sa po meste cca hodinku..mali sme nejaký alkohol 😁 stiahnuté filmy,alebo sme počúvali normálne hudbu,väčšinou sme si dali retro večierok,hudbu,ktorá ficala keď sme boli decka,teenageri a pod.A na prvého januára sme mali maratón Pana prsteňov či Hobbita 😀 som si trošku zaspomínala teraz,lebo to bolo v čase keď sme nemali dieťa,ja som nebola tehotná 😀

Možno som ťa inšpirovala,len ty to budeš mať bez alkoholu.Ale Silvester vo dvojici je podľa mňa super.Ja som už ako tehotná vôbec nemala nervy na ľudí,partie..bola som rada,že mám kľud.Uzite si posledný Silvester,keď ste ešte sami,my budeme mať s malým premiéru (minulý rok som s ním bola v pôrodnici na Silvestra) a pravdepodobne vydrží do polnoci,lebo pravidelne chodí spať o jednej v noci 🙄

zuzanka.zuzu
18. nov 2020

my lietame cez atlantik aby sme neboli na silvestra doma a nie že ešte ísť niekam do partie 😀

autor
18. nov 2020

@0silvia0 hej jasne vedeli

nini1010
18. nov 2020

Tuzis po zurke a zabave ked si tehotna?Ja som bola happy jak dva grepy ked som mohla lezat na silvestra,nikto odo mna nic nechcel a mohla som si ist lahnut kedy som potrebovala.

0martina0
18. nov 2020

televizor,žuan,len dvaja.......za mna top

evica01
18. nov 2020

My sme na silvestra zasadne doma. Prestali sme behat po disko a chatach a pod.
Nejdeme si to vynachvalit. Teplo, ticho, tekutiny 😅
Navyse my nepijeme a uz nam stacilo pozerat sa na zvracajuce opice.
Raz mame plny dom, raz nie, raz do polky plny... a tak. Ked sme sami tak pozerame TV. Ako cez bezny vecer. Milujem Slovensko, Pelisky...
Tento rok ak budeme sami tak dame serialovy maraton HBO Netflix... Co dom da. Navrhnem v rodine videochat a zahrame sa vlastne Milujem Slovensko mix 5 proti 5 😁
O polnoci si pripijeme, hodime do travy petardu a ideme spat. Ziadna veda. Rano sa zobudime sviezi bez opice.

adusa1987
18. nov 2020

Prosim ta mi oslavujeme sami s muzom odkedy mame byt...prvy rok len boli kamosi a skoncilo to tak ze ja som driemala na gauci a muz tiez 🤣 robila som.do 6tej v obchode moj ranna mali sme.dost...odvtedy sme sami...neskor prisli deti...v ten den to mame inak...deti mozu byt hore dlhsie kedze su ale male do 10tej staci ak sa zobudia na ohnostroj kedze z balkona vidime cele mesto berieme ich na balkon a pozerame spolu ale min rok spali ako dela...ja spravim veelku honosnu misu oblozenu a vecer sa napapame napijeme otvorime sampus a pozerame tv alebo hrame hry alebo tutu mutu sak musime zakoncit dobre stary rok 🤣 a hlavne spominame...sme takto uz 4 roky a nikto a nic nam nechyba...

katulienkax
18. nov 2020

uz sa tesim na tie cisla nakazenych po silvestri a neotvaranie skol. Kokos mam tehotnu svagrinu, pn ale urcite neuvazuje nad oslavou silvestra, este sa strani aby ju nenakazili, riskovat nemocku nebodaj predcasny porod s koronou , separacie nakazenej v nemocke s dietatom...

katpox
18. nov 2020

Ja ked som bola tehotna, mali sme este psika akitu inu a bal sa delobuchov, spravila som par j3dnohubiek, byvame na dedine, sli sme sa von prejst do 22,00 a potom domov, po ceste sme sa stavili v bare, nefajciarsky, varili kapustnicu, nikto tam nebol okrem nas🙂 vratili sme sa, uz zacali hadzat piratov, so psikom sme sli do kupelky, mali sme balik parkov a manzel daval psikovi povely q parok za odmenu, aby aby sa nebal treskotu, ked dohrmotali, sli sme spat🙂 no a ked sa syn narodil, tak spravilq som chlebiky, sli sme sa prejst do cca 18.00,hore sme boli do 22.00 kym babo bolo hore a sli sme spat, neviem nejak silvester som neprezivala nikedy, za slobodna som bola doma s rodicmi, alebo prisli ku mne kamaratky, pozerali sme horory, zuzlali jednodhubky a cucali sampanske. O pol noci sme buchli svetlicu a boli sme spokojne,

eskop
18. nov 2020

Ja som tiez tehotna a tiez planujeme len doma. Urobim nejake chlebicky, cesnakove pagace a daku natierku, dame si poharik o polnoci a ja pojdem spat a muza poslem k susedom si pripit 😂

noami12
18. nov 2020

Ja tiež som tehotná na Silvestra budeme pekne doma, spravím nejake chlebíčky, očka a hotovo 😊 môj priateľ nepije už 19 rokov, on si nedá kvapku ani na Silvestra a ja tiež nemôžem 😊 tak bud doma, alebo pôjdeme k rodičom pozrieť.

aneta129
18. nov 2020

@sejbipi tehotné ne kontrolujú iba vtedy keď ma PN od gyn.

autor
18. nov 2020

@katulienkax toto je dalsi dovod preco ani nechcem ist nikde mimo domu