Strieborné obrúčky

gabi108
16. jan 2015

Babule,mate niektora strieborne obrucky? Obaja uz sme raz rozvedeni,chceme sa zobrat len na urade so svedkami a financne by to bolo uplne idealne. Mate niekto strieborne obrucky?

majka26
16. jan 2015

Ahoj my sice nemame striebro, ale velmi sme zvazovali chirurgicku ocel. Striebro je prilis makke a rychlo sa ti znici. Ocel je omnoho odolnejsia a na nete najdes velmi pestru ponuku. Tiez su tam aj napr. titanove obrucky, co je vyborna verzia, vraj neznicitelne a s peknym leskom. Urcite pokial nie ste zatazeny na zlato, tak si myslim, ze zbytocne vyhodene peniaze, kedze aj z inych kovov byvaju nadherne prstene a na 100% plnia svoj ucel

miku1
16. jan 2015

@gabi108 Striebro určite nie. Skús tak ako píše @majka26 buď chirurgickú ocel alebo ten titán.

zdena12345
16. jan 2015

mame strieborne. Penez sme moc nemali a tiez lebo sme vedeli ze nebudu moc nosene- manzel neznesie na prste a ja nemozem koly praci... su maksie a je na nich vidiet nejaky ten skrabancek. nosili sme asi mesiac dva a od vtedy len na velke rodinne oslavy...
ocel sme nechceli lebo prstienky su prilis hrube- vadia na ostatne prsty a tazke...tiez ta farba nieje taka aku si predstavujem- proste je to akoby zelezo
ide o symboliku a tym ze ich prilis nenosime mi to takto aj vyhovuje. cena spolu do 30e- takze nieje o com. mat vtedy kopu penez tak by som chcela biele zlato.asi zalezi od toho ako moc ste vysadeni na sperky. svagrina s muzom nosia nonstop i doma. my takmer vobec.

mahafsoun
16. jan 2015

Ahoj, aj my mame strieborne. Jediny rozdiel po rokoch, co vidim, je, ze obrucka uz nema povodny lesk, ale stale v pohode, vobec mi to nevadi. Manzel svoj uz 5-krat stratil a kupil novy, takze jemu sa leskne stale. 😀
Ale je pravda, ze ja sa o svoj nejako nestaram, mozno sa to da nejako udrziavat.

pepca28
16. jan 2015

@gabi108 ahoj,ja mam z bieleho zlata=vyzeraju ko strieborne...lutujem ze som za ne dala tolko penazi,lebo ani jeden z nas prstene nenosi..😀DDDDDDD...keby som to bola vedela,kupim strieborne za 20eur ....😀DDD...takze chod do tohoo...:-P

majka26
16. jan 2015

No k tomu, čo písala zdena12345, myslím si, že dnes už je toľko výrobcov oceľových šperkov, že sa vôbec nejedná o hrubé kúsky, alebo nedajbože jednej farby. Práveže nájdeš možno vačší výber ako strieborné obrúčky a v rôznych farbách, od striebornej, cez zlatú, ružovú až po čiernu, takže ja by som ich určite nezatracovala. Ja mám obrúčku (nie svadobnú) s briliantom a s tou môžem aj "omietku oškrabávať" a stále je krásna (má už 6 rokov) a nosila som ju 4 roky denne, aj v noci. Striebro som nosila denne celú strednú a výšku, takže viem ako sa správa aj to, aj oceľ.

jerryjanka
16. jan 2015

my mame titánové, a spokojnosť, striebro je ale myslím lacnejšie ešte ako titán, a kludne aj ocelové sa dajú ako baby píšu, ak prstienky nenosíte nie je o čom, a ak nie su peniaze na zlato tak to už tým duplom

gabi108
autor
16. jan 2015

@jerryjanka
@majka26
@pepca28
@mahafsoun
@miku1
@zdena12345
Baby dakujem,ste zlate.No peniazkov nazvys nie je,preto premyslame tymto smerom..teraz sa teda uz rozhodnut ci striebro,chir.ocel alebo titan...hlavne nech to neocierna

gabi108
autor
16. jan 2015

@jerryjanka necierna????

jerryjanka
16. jan 2015

@gabi108 nie nie titán nečernie

maribell
16. jan 2015

@gabi108 my mame chirurgicku ocel .. aj tak ich nenosime 😀

zulu19
16. jan 2015

ahoj, neviem co stoja strieborne, ale my mame chirurgicku ocel, boli robene na zakazku a vysli nas obe dokopy 230€ a som velmi spokojna. Ja osobne som zlato nechcela... Neviem odkial si ale v zlatnictve v Ockove nam dali super cenu na zlate obrucky

sunnyfunny
16. jan 2015

ak na tom financne nie ste zle,tak preco neinvestovat do niecoho kvalitnejsieho?my mame z palladia a sme spokojni.

miku1
16. jan 2015

@sunnyfunny Asi si zle čítala, ale písala, že nemajú peňazí na zvyš, takže paládiové obrúčky asi nie sú pre nich to pravé 🙂

pepca28
16. jan 2015

@gabi108 nás biele zlato aj s vyritim menA a dátumu dovnútra vyšlo 265 e...Ale aj tak sa mu to zdá veľa,manžel nemôže mať prstene kvôli práci(hasic) a ja kvôli práci kuchára...🙂 takže si myslím že škoda penez...choď do striebra...🙂!

ivetka_iv
27. nov 2015
Používateľ ivetka_iv je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivetka_iv.

My nemáme síce strieborné obrúčky, ale vybrali sme si tieto http://www.briliant.sk/slk/nase-obrucky sú nádherné a nikdy som to neľutovala