Svadobny dar pre synovca

eva8
15. apr 2024

Prosim o napady na svadobny dar pre synovca. Maju 3r. dieta, dlhodobo byvaju vo vlastnom, vkusne zariadenom byte, cize ani do kuchyne nic. Uvazovala som aj nad zazitkovym darcekom. Dakujem za vsetky navrhy, napady.

domkakvet
15. apr 2024

@eva8 peniaze do obalky, alebo kreativnejsie napriklad do foto ramika, pobyt vo wellnes hotely, to v pripade ak by sa im to pacilo, ty ich poznas.

maris5
15. apr 2024

Let balonom...

vyrovnanaosoba
15. apr 2024

Skok padákom 😁

andaluzia12
15. apr 2024

Nie každý ma rad zážitkové dary. Manžel dostal na 40tku kurz prežitia v prírode. Stalo to kopu peňazí, nevyužil to. Darca mal radosť aký super dar kúpil, no nekúpil, vyhodené peniaze .. ak majú všetko, peniaze sú najlepšia voľba, nech si kúpia čo uznajú za vhodne…

zanka777
15. apr 2024

@maris5 no pre mňa by bol let balónom jedna katastrofa 😂

milanemila
15. apr 2024

Ak vylozene nevies aky vecny/zazitkovy dar by chceli, co zrejme nevies, kedze si si sem prisla po radu, tak by som urcite dala peniaze a hotovo 🤷🏼‍♀️

zuz987123
15. apr 2024

@eva8 to sa ešte dávajú dary? My sme vždy dali peniaze a aj nám dávali hostia peniaze. Každý si aspoň kúpi čo reálne aj využije.

eva8
autor
16. apr 2024

@maris5
@zanka777
😀 Mne toez napadol let balonom, no doma na mna neveriacky pozreli

eva8
autor
16. apr 2024

Dakujem vam, zienky ❤️
Este som uvazovala nad listkami na koncert. Lenze to je pevny termin.
Kolko sa zvykne davat do obalky? V tomto som ako z ineho sveta.

rorino
18. apr 2024

@eva8 Do obálky dáš podľa svojej finančnej situácie,slovo zvykne v tomto prípade neexistuje,pretože pre niekoho je hranica 50 € ,iný dá bez mihnutia oka aj 500,€.

eva8
autor
18. apr 2024

@rorino dakujem 🌹