Svadobný dar

6. júl 2022

Prosím dievčatá dajte nejaký tip na svadobný dar pre dobrú kamarátku. Čomu by ste sa ako svadobnému daru potešili?

veronikaszabova
6. júl 2022

€ura

autor
6. júl 2022

@veronikaszabova áno samozrejme pripojím aj peniažky 🙂 ale ide mi skôr o nejaku pamiatku na svadbu 🙂

buberova
6. júl 2022

Ja osobne by som sa nepotešila žiadnym somarinám na poličku.. ale taká spoločenská hra, bedminton alebo kuchynský pomocník by ma potešil.. ale asi som ja divná

adalmba
6. júl 2022

Peniazom, kúpi čo bude potrebné. Aby sa nestalo že dostanete 2-3x to isté. Samozrejme ak by nepovedala čo si prosí. Nás kto sa opýtal sme povedali, čo nám chýbalo do domácnosti, keďže sme predtým kúpili byt. A nemusela som riešiť že sme dostali 4x žehličku, 2x mixér., Jaaaj na pamiatku fotokolaz so spoločnými formami. Tomu som sa od kamošky veľmi potešila ☺️

banalu
6. júl 2022

Ak je to dobra kamaratka tak ju poznas lepsie ako my 😉 peniaze urcite. Ak, ale trvas na dare k peniazom tak ziadne somariny, ktore by viac potesili teba ako ju. Kupon na masaz pre dvoch ci wellness pre dvoch je fajn .. nejaka spolocna aktivita, ale fakt nieco co realne ten par ma rad. Raz sme dostali let malym lietadlom po okoli, prepadol - lebo moj muz ani za svet by nesiel a to nam dal jeho brat, co by ho mal poznat 🤦‍♀️
Osobne neznasam sentimentalne debiliny, ktore treba vystavovat. Ludia aj tak nechapu .. uprimne ja som povyhadzovala viac ako tristvrtinu tychto darov... Naco to je dobre? Ceresnicka bola asi kytica v crepniku z mydla 🤦‍♀️ dostali sme aj taku knihu, kde si mame lepit fotky na vyrocie... Tu som nevyhodila, ale uz som s nou mala asi 3x namierene do kosa, muz ma zastavil, ze predsalen dala nam to jeho sestra 🤦‍♀️.. Eventualne asi ale pojde, lebo len zabera miesto 🤣 su na nej nase mena tak ani darovat dalej nemozem 🤣

tykat
6. júl 2022

Ja som darovala eura v stylovom ruksaku 😁. Bola v nom
- penazenka s tymi eurami
- knizka z antikvariatu z r 1946 nazov nieco ako Rady mladym nevestam (veeeelmi zaujimave citanie 😁)
- knizka z antikv. pre zenicha nazov cca Co ma mlady muz zvladnut v domacnosti (ako zatlct klinec, ako opravit strechu, a pod.)
- blahozelanie ku svadbe vo forme Cestovny listok zivotom pre 2 osoby (nasla som v papiernictve)
- a najvacsia flasa nutely aka sa dala kupit (na stresove situacie)

A pacil sa mi velkoformatovy obraz vytvoreny z 5€ ...ste mali vidiet ten strach v ociach nevesty ked bol este zabaleny ...PB kde to zavesim??? 😂

Alebo ak.chces nieco seriozne a male tak kolegyni sme dali biele porcelanove prasiatko (pokladnicka a v nej €) previazane bielou maslou z tylu.

kitycat
6. júl 2022

Eura... Naozaj nad tym nepremyslaj... Daj dnu peknu svadobnu pohladnicu... Teraz ich je vazne tolko, ze si vybrat nevies.

Ziadne somariny

moni106
6. júl 2022

Ja som dostala.retiazku na pamiatku od kamaratky.potesilo ma to

tykat
6. júl 2022

Jaaaj a este som bola na svadbe kde ktosi daroval prazdny fotoalbum a k nemu polaroid + velky napis fotokutik ...tak to bola celkom sranda, ludia sa vselijako fotili a lepili donho fotky pocas svadby, plus pisali k nim odkazy pre mladomanzelov

vani190493
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ichbinich
6. júl 2022

My sme dostali personalizovany fotoalbum. Teda na obale vytlacene mena adatum svadby. A my sme si potom donho nalepli fotky.
Dali sme taky vyrobit aj kamosom, ktorym sme boli naposledy na svadbe.