Tip na darček k narodeniu bábätka

sandrita_v
16. jan 2023

Máte nejaký navrh? O mesiac sa ma narodiť náš prvý krstný syn a nevieme, co mu kúpiť. Resp. Co ste kúpili vy vášmu krsniatku? Za každú radu, tip, budem rada 🙂

jeanne14
16. jan 2023

Po príchode z pôrodnice čakala plienkova torta, robila som ju sama.
Vo vnútri oblečenie, látkové plienky. To bolo k narodeniu. Na krstiny potom klasika sviecka, kosielka, peniažky do obálky a opäť oblečenie, nejaká hračka. 😊

liloastitch
16. jan 2023

My sme od švagrinej dostali krásnu tkanú deku, za mňa super nápad.

sasha10
16. jan 2023

Kniha zrodilo sa z lásky, ak mamička je taky typ na vypĺňanie 🙂

sandrita_v
autor
16. jan 2023

@jeanne14 nádherná torta 🙂 ďakujem krásne za tip 🙂

sandrita_v
autor
16. jan 2023

@sasha10 knižku uz dostala svagrina 🙂 mame ju aj my doma, kedze mam tiež 4-mesacnu dcerku a ta knizka je super 🙂

val9
16. jan 2023

Ja som dostala flasu vína nevedela som ci sa mam smiat ci plakat🤣🤣🤣🤣🤣

vemi23
16. jan 2023

@sandrita_v ja som este ani neporodila a moja sestra s manzelom nam kupili knihu zrodila sa hviezdicka je to zlate 🙂 znacis tam vsetko od porodu po prve narodeniny, Vianoce, vylet atd.

nicole003
20. jan 2023

@val9 😁 flasa sa nosi tatovi, ci?podla toho co ma rad. Ja nosim mamke bud bonbonieru, kavu bez kofeinu/normalnu, pre bábo oblecenie, hracku, vlhcene utierky a peniaze do obalky.

val9
20. jan 2023

@nicole003 ja som aj na narodeniny dostala flasu keď som bola tehotná...niektori ľudia to majú proste pomylene🤦‍♀️ ved ja to tiež takto robím, ale to skôr bol prípad odbijeme si návštevu a mame pokoj 🙂 smutne

sonnenshein
20. jan 2023

@sandrita_v Poukaz do drogerky (na plienky), alebo cokolvek, co novorodicia povedia, ze potrebuju. Tieto torty mozu byt pre niektore mamicky extremne velky krok vedla.

nicole003
20. jan 2023

@val9 strašné, ved volakedy to bol velmi pekny zvyk privítať bábo a zablahoželať rodičom. Teraz z toho robia ako keby nútenú povinnosť. A pritom variácií je veľa, dá sa prispôsobiť aj k finančným možnostiam. Stačí mať troška fantázie