Váš názor na spoločnosti, ktoré organizujú detské oslavy

blahowoman
6. nov 2014

Ahojte maminy.... zaujima ma vas nazor na spolocnost, ktora organizuje detske oslavy....vyuzili by ste ju? Nemam na mysli nic honosne na typ Geissenovci 🙂 , ale zabezpecenie torty, kolacikov, jedla, vyzdoby v teme akou by bola torta, njake malovanie na tvar a pod. 🙂 🙂 🙂

sissy27
6. nov 2014

@blahowoman no nič, čo by tu už nebolo, takéto agentúry už existujú, takže musela by si priniesť niečo exkluzívne, alebo kvalitu za čo najnižšiu cenu... dokážeš to? 🙂

heni79
6. nov 2014

@blahowoman
Ja by som to nevyužila. Príde mi to ako zbytočné vyhadzovanie peňazí. Deťom dokážem oslavu urobiť aj sama. A s radosťou, lebo je to pre moje deti! Navyše, v našej rodine sa nerobia megaoslavy pre xy kamarátov.Ak by sme aj takú plánovali, zvládneme vo vlastnej réžii.

guinevre
6. nov 2014

@blahowoman Kebyze som busy, ledva stiham pri robote poupratovat a navarit a dobre zarabam, tak urcite by som si to dovolila, preco nie? Nie som typ ktory by robil nejake megalomanske narodeniny, ale tak nieco bezne mensie, urcite.

eeffka
7. nov 2014

@blahowoman vyuzivala som ju kym dcera bola mala a vola sa Mekac 🙂 myslim ze ich cenu/servis nezdola nikto

sense
7. nov 2014

vzdy by zalezalo co a za aku cenu dana spolocnost ponuka.....

vroni
7. nov 2014

Urcite ano. Poslednu detsku oslavu (prvu a poslednu) sme robili svojpomocne - a stacilo. Stalo nas to podstatne viac casu, penazi a nervov, nez zaplatena agentura (ako - oslava bola dobra, decka fajn a aj dom to prezil, ale nie som masochista, aby som si to tuzila este raz zopakovat. A na nezabudnutelnu oslavu zase nemam fantaziu a asi ani pedagogicke schopnosti)

makarda
7. nov 2014

fuuha tak do Mekaca by som nevzala deti ani za trest, nie ze na narodky. My sme raz boli na takej oslave u dcerineho kamarata a mali to s "animaciou" ze hladanie pokladu v lese. bolo to super. po dobrodruznej akcii v lese mali nachystanu tortu a aktivity pre sikovne rucky v specialnej miestnosti, dokopy asi 10 deti. bolo to perfektne. netusim kolko to rodicov toho chlapca stalo, asi dost... pre nas moc luxusny vydavok, cize zatial detske oslavy vo vlastnej rezii...

blahowoman
autor
7. nov 2014

Dakujem za vase nazory mamicky. Mam v plane robit tematicke oslavy. Teraz ma caka tema Pariz. Balonky ,tanieriky a pod som objednavala az z USA a suma? Smiesna s postovnym 25€. Mam znamu ,maluje na tvar, 1 detska tvaricka 3€ tiez nic strasne . Takze oslavy na styl GEISSENOVCI neplanujem,ale aby ta oslava nejak vyzerala,a urobila tym detom fakt radost. A ako pisala jedna mamicka,zorganizovat toto vsetko popri kazdodennych starostiach je namahave.

sharlotta
7. nov 2014

Nooo, zalezi, v akom okrese, ake maju ludia prijmy. Ja to zrejme vyuzivat budem, najlepsie niekde mimo domu, nech napecu, nachystaju a upracu 😀 😝 Je to taka retazovka - Kristinka, Sofia, Hanka mali oslavu a ja co? Samozrejme, az ked deti budu starsie - tym myslim ZS. Domov si nie som ochotna pozyvat tolko deti. Pre rodinu si zorganizujem oslavu sama.

jaja018
7. nov 2014

@blahowoman toto su smiesne sumy ale celkova suma zaplatena za oslavu agenture? Pod 200€ pochybujem. A nie kazdy si to moze dovolit. A to do ceny som nepocitala obcerstvenie. (iba sluzbu, malovanie na tvar, vybavenie zakuskov, torty, zhananie dekoracii, nejaky animator....) myslis ze bezne slovenské rodiny na toto maju?

vroni
7. nov 2014

@jaja018, to si nemyslim. My sme minuly rok mali oslavu narodenin v muzeu na zamku. Detiska sa prezliekali do "dobovych " kostymov, mali aktivnu prehliadku muzea (ucili sa zdravit cisarovnu, malovali sa, robili "dvor" - tema bola na navsteve u Marie Terezie), potom dostali obcerstvenie a tortu a cely cirkus pre 12 deti stal 120 euro. Podobne mecheche robia v zologickej a cena rovnaka, takze si nemyslim, ze 200 euro - a na Sk k tomu - je primerana cena (zijeme v Rakusku , takze aj ceny su miestne)

jaja018
7. nov 2014

@vroni tak v tomto pripade si ma milo prekvapila. Ja mam práveze opacnu skusenost. Nastastie som nebola mamicka ktora to objednavala

blahowoman
autor
7. nov 2014

@jaja018 vies,ja agentura nie som a 200€ by som nikdy nepytala pokial by si rodicia zelali len to,co som opisala. Chapem ludi ktory na taketo cosi proste nemaju! Ja som teraz na materskej a dostavam 200€. Ale su ajjktdia,ktorym zaplatit taketo veci nerobi problem. A preto som sa pytala na nazor aj vas.

meluela
7. nov 2014

nie som fanusikom takychto oslav .. vacsinou tie najhonosnejsie oslavy maju zbohatlicke rozmaznane deti, to koho pozvu pouzivaju na vzajomne vydieranie, je s tym spojenych vela skaredych veci ... tie deti ktore nemaju taku oslavu sa mozu citit odstrcene hlavne ak si to rodicia nemozu dovolit, ale aj vtedy ak s tym z principu nesuhlasia ... dufam ze este su aj skoly kde staci po starom doniest sacik sladkosti

sissy27
7. nov 2014

@blahowoman objednať papierovú výzdobu a maľovanie na tvár je to najmenej, to ešte nie je oslava 🙂... kde sú priestory, torta, občerstvenie, nápoje, program? nie, nedostaneš sa pod 200€ ... mám skúsenosť, robila som to vo vlastnej réžii, priestor som mala zadarmo (salónik v reštike), resp. im stačil konzum, pozvaných bolo 12 detí, dostali na výber z detského menu (už si presne nepamätám, bola pizza, kuracie na prírodno a tuším nejaké cestoviny - všetko detské porcie), zmrzlina, nápoje som im povolila podľa chuti neobmedzene, tortu sme mali vlastnú... jedlo a pitie pre decká má stálo cca 60-80€, torta bola okolo 30€, animátorky boli za 100€ (nie, neviem zabaviť 12 detí tak, aby nespravili z podniku zbúranisko - dve baby, výzdoba,cca 3hod program pre decká), plus nejaké prkotinky okolo (drobnosť na pamiatku, špeciálne balóny na želanie dcéry...)... potom sme mali ešte 2x takýmto štýlom organizované oslavy, vždy iná a vždy to bolo okolo tých 200€ a podotýkam len pre deti, nie aj pre ich rodičov... takže týmto zdravím a chválim mnohými toľko zatracovaný mekáč, ktorý oslavu pre 12 detí spraví za 70€ a bez roboty...
ak by bola oslava len o výzdobe a maľovaní na tvár, tak to si naozaj vie poriešiť každý sám v polospánku...

titkovamiriam
7. nov 2014

Marek je letne dieťa a mame veľký dvot tam oslavy robíme doma,ale bola som už na niektorých u ,,mekáča,,alebo v detských centrach a páči sa mi to .Hlavne keď sú šikovný animátori.Ked nieje miesto a čas je to super riešenie.

henikav
7. nov 2014

@blahowoman my sme sice v zahranici, ale ano, vyuzivali sme tieto agentury az do 12 rokov mojho syna a vsetky oslavy boli fantasticke (organizuju ich len do 12 rokov) potom sa uz robia diskoteky, ale to zatial syna nelaka), akonahle nam malicka dost dorastie, budeme robit oslavy znova, mame na tie oslavy krasne spomienky. Je pravda ze u nas to bolo drahsie, ale teda boli vzdy animatorky, hry podla veku, jednohubky, chipsy, oriesky... torta, detske sampanske a sirupova voda.. aj o pozvanky sa nam postarali, ja som si len doviezla syna a uzivala klud vo vedlajsej miestnosti. Riesia to tak aby sa deti zabavili, vraj pred rodicmi sa tak neodviazu, no a my rodicia sme mali pohostenie vedla a pozerali sme na deti cez obrazovku, takze sme mali prehlad co kde a kto robi 😉

prasiatko30
7. nov 2014

Ja ti poviem ako to organizuju u nas - su tu zvycajne male detske indoor ihriska - dalo by sa povedat - maju tam taku tu malu prekazkovu drahu s tymi loptickami malymi, nejaky ten nafukovaci zamok, pre mensie deti hernu s hrackami, pre starsie deti karaoke alebo hudbu na tancovanie priestor pre rodicov kde si mozu sadnut a klebetit vypit kavu, nealko a zjest jedlo ktore si nosia oslavenci. Takyto spas stoji pre deti - 3 hodiny herne, olovrant a sfuknutie sviecok plus dohlad nad detmi a aj nejaka animacia obcas - ta vyjde 7-8€/dieta - pre rodicov je to fajn lebo pokial nemas priestory tak sa vyhnes tomu aby ti desat zbesilych deciek znicilo barak, tym ze obcerstvenie si pripravis ty aj trochu usetris a decka sa vyblazneju do sytosti. Tento system sa mne osobne paci najviac a myslim si ze vyjde aj omnoho lacnejsie ako keby si zavolas niekoho do tvojho bytu alebo by si mala prenajimat zvlast nejake priestory

maria2233
11. nov 2014

My sme mali oslavu tiez v restike, detská mali salonik, my sme sedeli vonku na terase. Dve animátorky, trojhodinový program, detská sa s nimi vyblaznili, vyrabali nejaké darceky, mali pomalované tvaricky, pobehovali tam s tými balonovými zvieratkami...milé to bolo a to všetko len za stovku. Cena si myslim bola velmi dobrá, nakolko si to kočky odmakali!! :D K tomu samozrejme zvlášť bolo jedlo, to už sme cvakali reštike...a tortu sme si riesili sami. Kocky boli z agentúry Dellarte, zlaté doniesli veľký reprák a trsali tam s deckami.

micha444
27. jan 2017