Vianočný darček - manikúra a pedikúra

motogirl699
30. nov 2022

Ahojte žienky, našla som diskusiu ohľadom nástrojov na manikúru a pedikúru a tiež mi to príde ako super nápad na darček.. Neviete poradiť kde to tí Číňania nakupujú? 😅A čo všetko je dobré kúpiť na doma? Ja sa v tom moc nevyznám 🙈😂 Moc ďakujem

janka_266
30. nov 2022

@motogirl699 na aliexprese, ale to neviem či stihne prísť do Vianoc

motogirl699
autor
30. nov 2022

@janka_266 myslíš, že to je kvalitné? Lebo ako našla som aj niečo takéto, ale príde mi to tiež ako nejaký Aliexpress
https://www.superobchod.sk/sada-na-pedikuru-8-k...

janka_266
30. nov 2022

@motogirl699 neviem koľko peňazí do toho chceš vraziť, moje kolegyne majú z Alí aj lampy do 10€, aj laky, dokonca aj manikerky, čo sa tým živí kupuje laky z Alí, ale teda nejaké ňou odskúšané 😃 ja mám súpravu z leminimacarons, ta je o dosť drahšia, ale ja som chcela laky, ktoré nebudem musieť obrusovat z nechtu, tak som rovno od nich brala aj lampu 😃

motogirl699
autor
30. nov 2022

@janka_266 určite som ochotná investovať viac ako 8€ 😂

motogirl699
autor
30. nov 2022

Len by som teda potrebovala stránku, kde kúpim aj nejaké tie "smirgle" a nástroje na manikúru a pedikúru a nie len laky a lampy

janka_266
30. nov 2022

@motogirl699 teraz pozerám, že majú elektrickú sadu aj v lidli, tu by som asi skôr skúsila ako to, čo si poslala prvé 😃 ale tak neviem komu to kupuješ, každopádne by som teda šla na slovenské stránky. 😃