Vianočný darček pre 12-ročnú

lindus555
2. nov 2023

Ahojte babi čo kúpiť 12 ročnej na Vianoce ja tento rok vôbec neviem

xsimonkax
2. nov 2023

poukaz na zážitok alebo výlet

ana82
2. nov 2023

diamantové maľovanie, voňavku, kozmetický kufrík, knihy, naušničky, náramok....ty musíš vedieť čo ju zaujíma 🙂 napríklad moja neter v tom veku fičala na marweloch dostala odo mňa pandora naušnice spiderman a funko pop postavičku...

nmld
2. nov 2023

@lindus555 na zozname mam naramok vyrobeny z vylovenych rybarskych sieti (kedze ma planetu zachranujuce obdobie), mikinu s menom oblubenej kapely, nove cd oblubenej kapely, komix v cudzom jazyku, ktory sa uci, chce prispiet namiesto darceka na zachranu dazdoveho pralesa, takze mozno prispevok nejakej organizacii s potvrdenim na jej meno, percy jackson filmy (kedze knihy ma uz precitane - knihy odporucam), poukazka do knihkupectva ci dm prejde vzdy, korejske sladkosti, kedze je fanusich k-popu a korei vobec, diamantove malovanie ju prekvapivo zaujalo tiez, ked to videla...daco z toho vyberiem 🙂

jaond19
2. nov 2023

Moja 12 rocná aktualne "fičí" na vonnych svieckach, tak jej vyskladam daky roznorody balik, potom klasika kozmetika pre taketo tinedzerky (balzamy na pery, vonave kremiky, laky na nechty...), rada kreslí tak nejaku sadu zaujimavejsich fixiek, nie obyč... , mikina oblubenej znacky, elegantnejsi kozenkovy ruksak (ma len sportové, nic k satám), a este uvidím co.... hracky u nej uz nehrozia