Aký darček k výročiu svadby?

zrka
12. jan 2013

ahojte, potrebujem nejake napady, aky darcek alebo cim by ste prekvapili manzela na vyrocie svadby? S manzelom oslavujeme 2.rok a sme sa dohodli, ze jeden rok vymysli nejake prekvapko manzel, dalsi rok ja, tak na striedacku. Co by ste mi poradili?

henrietag
12. jan 2013

nijaky pobyt s wellnesom .. 🙂 pozrite si zlavomaty a podobne stranky .. my sme boli s manzelom a bolo naozaj super

martinkatinka
12. jan 2013

Minulý rok vymyslel on? A čo?

zrka
autor
12. jan 2013

@henrietag nooo nemame kam dat 3 deti...

mima4
12. jan 2013

@zrka deti babke, alebo nejakej babysiterke a sup na vikend na nejaky welnes do krasnej prirody... kde zazijete nadhernu romantiku 😉

zrka
autor
12. jan 2013

@martinkatinka minuly rok ma manzel pozval na romanticku veceru - pizzu,lebo to najviac milujem. A potrebujem nieco originalne, ale zaroven aby som nemusela riesit co s detmi...

henrietag
12. jan 2013

@zrka a nijaky spolocny portret ? myslim zajst ku fotografovi vsetci aj s detmi a dat si urobit obraz 🙂
aj to planujeme s manzelom 🙂)
inak neviem ake stare deti mate (aby ste sa viac nenarobili ako oddychli ) - nijaky termal navstivit tak mi mame zatial len jedno dieta ... jeden zaplave druhy strazi 🙂

andrejka1974
12. jan 2013

My sme mali v novembri už 20 výročie a ja som vymyslela že pôjdeme na muzikál pomáda bolo to prekvapko rychle ráno som kúpila lístky mali ich zavolala mu do práce povedala len že nech dojde skôr domov a zistil to až ked sedel v divadle a on mi kúpil pre zmenu 20 ruží kvety mi dáva len výnimočné tak má to dodalo k slzám tak asi takýto nápad má napadol

briketa
13. jan 2013

@zrka ak foti, tak jednoznacne objektiv !! 😀