Bývalá partnerka nám znepríjemňuje život.

mmmaaarrrcccooo
14. sep 2019

Dobrý deň prajem.Mal som 11 ročný vzťah s ťažkým rozbehom kde priateľka bola uzavretá do seba kvôli bývalému manželovi ktorý jej ubližoval.Nepúšťala má k sebe blízko rok-dva len na sex a okrem sexu som nemal právo na nič a byť u nej lebo byt bol jej a všetko jej.Ked mala zlú náladu poslala ma preč keď som sa ozval dostal som facku alebo keď bola hádka že čo to so mnou robí tak aj plúvla na mňa.Nejaky čas to išlo kým sa nevynašla ze budem predsa len dobrý pre ňu lebo som sa zamestnal v zahraničí trochu väčším príjmom na Slovenské pomery.Uplne zmenila správanie ku mne a už ma nevyhadzovali ale stále velila ona v domácnosti aj peniaze mala ona.Boli sme rodina ale láska nikdy nebola medzi nami.Fungovalo to 4 roky a odrazu chcela dieťa s ktorým má chcela pripútať k sebe.Aj sa nám narodil syn ktorého veľmi ľúbim a sme naviazaný na seba aj dáva mi lásku o to silnejšiu čo od jeho matky nemám.Zili sme spolu 11 rokov a po 11 rokoch som sa zamiloval
úprimne.Mal som známosť s vydatou tiež nešťastnou ženou.V tajnosti a po roku som to povedal partnerke.Tá

janinah
14. sep 2019

Každé dieťa má právo mať rodičov,ktorí sa milujú,načo ho potom robia,ak tam nie je láska? To im nedôjde,že dieťa bude v takej "rodine" trpieť?

judar
14. sep 2019

Ty si teda na polutovanie pripad nechat si slahnut facku a opluvat sa dakou psychicky slahnutou trubou co s tebou jednala jak so vzduchom kym jej pod nos nezavanuly peniaze a este viac na polutovanie ze si vobec aj tuto katastrovu s vaginou inseminoval....11 rokov zit s takymto clovekom co ta facka a pluje a co ja viem co...hruza normalny by sa spakoval hned

miadi
14. sep 2019

Dala ti facky plula na teba v hadkach a aj tak si si snou urobil dieta. Hoci to od zaciatku nebol extra dobry vztah. Tak teraz budes trpiet jej povahu Lebo dieta vas spaja doživotne. Nemusis snou žit mas narok žit stastne s niekym inym. A rataj stym ze ona bude robit problemy. Co uz aspon mate dieta ktore je dar života laska. .

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@judar No ja veril že všetko sa napraví aj s príchodom syna hoci z jej strany všetko bolo z vypočítavosti

judar
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo napravili max to ze bude mat od teba staly prijem v podobe alimentov a jak bonus daco kol majetku....rozumne spravis ak vystartujes za sakra dobrym pravnikom a pojdes veci riesis sudne lebo s takouto mrchou to bude len horsie ...a ak ste neboli zobraty tak tie garaze nema co ona co prenajimat

mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@miadi ja som aj šťastný konečne no nenechá nám žiť pokojne.Ked vidí moju tak vrieska na ulici po ňu aj by ju napadla aj na jej dcéru vrieska keď môj syn a dcéra mojej sa hrajú spolu na ihrisku pritom deti sa majú radi.Myslela si že sa nepostavím na nohy po rozchode.Pri tom je to opačne.Mam lásku,ženu s ktorou sa ľúbime,máme domov a nič nám nechýba a ju to dráždi.Aj zamestnavatela som musel hľadať iného lebo už veľmi veľa vedela

miadi
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo tak Bud aspon rad ze si nasiel konecne tu spravnu ženu. A s ex ries veci cez pravnika. Rataj stym ze este dlho bude robit problemy. Ale aspon snou uz nežijes uz ju musis strpiet len koli dietatu. Aj to je lepsie ako snou zit a len sa trapit.

mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@judar tak platím 200eur výživné syn má 7 rokov a chce polovicu výdavkov na syna.No aj dám synovi čo môžem ale aj ja musím žiť.A to nechápe.Ked nedám okrem výživného nič už je zle už rype už syna zakazuje.A neviem ako dosiahnuť spravodlivé rozdelenie majetku keď neboli sme zobraty a všetko išlo na jej meno

sasa1310
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo a čo to, 41-ročný muž nevie, že keď celý život písal majetok na partnerku, že prd dostane? To ako fakt? Ja sa ani nedivím, že ťa fackala. Prepáč, ale mať doma 41-ročného chlapa, ktorý píše na MK, tak fackám tiež 😀 Sorry, ale pobavil si ma

mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@sasa1310 no a Ty vieš že do predu že nebudeš písať na muža nič že o rok rozpadne manželstvo??

mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo
@sasa1310 keď si v manželstve alebo vo vzťahu a niekomu doveruješ tak vypadá to úplne inak ako teraz Tvojimi očami ako tretia osoba.Lahko sa mudruje tým ľuďom ktorý to kritizujú ako cudzí a úplne iné to je keď niekomu veríš a nevieš že o 5-6 rokov bude koniec aj napriek tomu že máme syna spolu

mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@sasa1310 skús povedať partneroviovi doma že sorry môj nehnevaj sa ale na teba nepíšem nič lebo čo keď rozideme a ostanem holým zadkom.

sasa1310
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo píšeš....od začiatku som nemal právo na nič...facku som nedostala ani jednu za 15 rokov od manžela. Ani môj muž. Prečítaj si po sebe prvý príspevk a zistíš, že nikto tu mudrovať nemusí. Akurát niekto (jeden) ten rozum asi nemal.

sasa1310
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmmaaarrrcccooo
autor
14. sep 2019

@sasa1310 Áno nemal právo na nič ale po čase sa z nej stala iná žena a nikdy by mi bolo nenapadlo,že bude rozchod.Manzelstvo sama o sebe chráni manželov aby v prípade rozvodu neostali bez všetkého to nemusia si písať na polovicu nič.V takých prípadoch manželstvo je výhoda,no pri rozchode manželstvo príťaží.Tak každý je iný.Ty asi nie si výbušná povaha a vrieskajuca.Nemaš Taliansku povahu.

majkeel
14. sep 2019

@mmmaaarrrcccooo Prepac, ale dnes sa surodenci z jednej krvi hadaju o dedicstvo, kludne jeden oberie druheho a ty cakas od nastvaneho cudzieho cloveka, ze ta neoberie, ak mu das moznost? Dnes bud mas majetok, peniaze papierovo a pravne jasne osetrene, alebo skoncis pod mostom.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz