Čo hovoríte na krstné meno Lara?

mikinka321
20. mar 2016

Čo hovoríte na meno Lara? Ja už som síce rozhodnutá, lebo mne sa veľmi páči Larka, Lari 🙂 . Prípadne rozmýšlam na Nelkou

malvina13
21. mar 2016

ahojte, nám sa páči meno Tamia...je aj v kalendári, ked má meniny aj Tamara. Dá sa pekne osloviť, Tamia,Tami, Tamika, Mia..ale je to pôvodom asi americké meno, a ja som zastanca slovenských, kalendárových mien. Takže až raz príde k výberu, bude to tažké rozhodovanie🙂

juliakocka
21. mar 2016

mne sa nepáči....je to ako larva 🤐

lovelly26
21. mar 2016

pride mi to ako psie meno sorry ... poznam maminu jednu ktora sa vola Lara ale stale sa mi vynori obrazok psov s ktorymi som robila a mali tieto mena .. za mna nie ale ked tebe sa paci a nemas ziadne neprijemne pocity pritom tak preco nie 😉

agnes9
21. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

Pekne meno mne sa paci 🙂

lavinis
21. mar 2016

krásne 🙂

som zvedavá, koľko ľudí sa nezdrží komentára, že sa tak volá ich pes, mačka, kôň, morča... 😀 ...a už to vidím, je to tam...akože a čo, keď niekto tak pomenuje zviera, tak ho pomenuje.

martulik6
21. mar 2016

veľmi pekne meno, ani nerozmyšľaj o inom keď sa ti páči

andrejka2424
21. mar 2016

pekné meno,,Lara mi vôbec nepríde ako psie meno. My sme mali fenku Nelu napríklad.

malaikasana
21. mar 2016

Moj syn mal byt lara:D...je jednoduche a pekne a neda sa to zhovadit....

ludka140281
21. mar 2016

...že je krásne 🙂

deny3
21. mar 2016

mne sa mená spájajú s konkrétnymi ľuďmi, s mojim synom chodí do škôlky Larka, veľmi zlaté a šikovné dievčatko, takže za mňa isto áno 🙂

drotenka
21. mar 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

Dobre si sa rozhodla, velmi pekne meno 🙂

larusa
12. aug 2018

Ja mam tiez 10 rocnu Laru a dala by som znovu...pre mna urcite ANO

zuzana76
12. aug 2018

krasne, ja sice nie som velmi za super extra moderne mena, ale Lara bolo moje vysnivane od mala, asi od 6 rokov a to je co povedat v casoch socializmu, odvodila som si ho do mena Larisa, co je zenske ruske meno, ale aj nazov deky to bol, mali sme taku deku a ja som vymyslela meno Lara, vtedy som nemala ani ponatia, ze take meno naozaj existuj

tncka
12. aug 2018

@mikinka321 za mna nie,mne sa vybavia kabelky ked pocujem Lara 🙂

smoklik07
13. aug 2018

@mikinka321 je to nádherné meno moja mala sa vola lara a neľutujem ze som ho dala

drimonna
15. feb 2019

@mikinka321 meno pre psíka....

larusa
19. feb 2019

Ja mam tiez 11 rocnu Laru a nelutujem !!! dala by som znovu...pre mna urcite aaano😉

janka2509
27. aug 2019

Výber si hlavne podľa seba, aby sa tebe páčilo. My mame Liviu.

balintlara
12. jún 2020

@mikinka321 ja mam 2 rocnu dcerku a vola sa Lara kam len chodime pytaju sa na meno odpovieme kazdy krasne meno ,,,,krasne meno,,,takze kludne Lara ,,mi ju volame niekedy Lalu ,jaja 🙂 ja som s nim spokojna ba ja som na psa ani nepocula este Laru povedat,,