Dar pre rodičov na výročie svadby

nikiki29
20. aug 2021

Ahojte. Starí rodičia budú mať 50.výročie svadby. Rozmýšľam, že by som im pripravila nejaké prekvapenie/darček. No nemám žiadny nápad. Už nie sú úplne fit čo sa týka zdravia, takže žiadne pohybové zážitky.
Alebo sa to nehodí aby sme im my deti niečo pripravili?
Ďakujem za názor a tipy 😇

annamalaga
20. aug 2021

Aké koníčky majú ?

bimbas
20. aug 2021

kúpeľný pobyt

len_nig
20. aug 2021

Čo ja viem, ja by som asi kúpila Max nejaké víno alebo zákusky, inak by som asi nič extra neriešila veď to nie je vaše výročie 😁

dusankomoj
20. aug 2021

My sme našim rodičom na 30 výročie zorganizovali svadbu v kostole(mali iba na úrade) a babka s dedkom mali na 50 výročie obnovenie sľubu.Tak možno niečo také😉

nikiki29
autor
20. aug 2021

@annamalaga no teraz už je to s koníčkami horšie, starká už nevládze chodiť takže sa len stará o domácnosť a sebe sa už moc nevenuje 😑 starký zas stále niečo vyrába, zveľaďuje svoju rozhľadňu na blízkej hore… no spoločné nič moc.

nikiki29
autor
20. aug 2021

@len_nig ja sa im chcem odvďačiť za to, čo mi do života dali a že ma vychovali. Tak sa mi zdalo, že toto bude dobrá príležitosť 😊 ja som vydatá 3 mesiace, ešte neviem ako to chodí…

jazula
20. aug 2021

My sme dali rodičom na 40te výročie pobyt v Bardejovskych kúpeľoch aj s procedúram, veľmi si pochvaľovali.

dilino
20. aug 2021

ja som za kúpeľny pobyt.U nás v Turčianskych Tepliciach je nádherne a liečia sa tu aj choroby s pohybom.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvula
20. aug 2021

@viestta ja neviem, asi som divná, ale ved to je ICH svadba, ich oslava... Mne by ani nenapadlo niečo kupovať, to je oslava toho páru...

surama
20. aug 2021

@nikiki29 Sice neslo o vyrocie, ale my sme babke, ked este zila urobili prekvapko na 75ku. Zorganizovali sme obed v penzione, tajne sa dohodli s celou rodinou a babke bolo povedane, ze sa ma nachystat na navstevu k jej bratovi. Takze o nicom nevedela a bola riadne prekvapena 🙂

len_nig
20. aug 2021

@viestta presne ako si napísala, ONI oslavujú zlatú svadbu 😊 ale nech autorka kúpi pokojne čo chce, pýtala sa na názor a za mňa sa to nehodí 😊 a keď si predstavím mojich rodičov keby im donesiem niečo extra na ich výročie asi by na mňa pozerali že načo som niečo kupovala 😁

len_nig
20. aug 2021

@lvula ďakujem za teba aspoň sa necítim divná s mojím názorom 😂

lvula
20. aug 2021

@len_nig aj nabudúce, kľudne zavolaj, keď budeš potrebovať nebyť jediná divná 🤣🤣🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajomila
20. aug 2021

Mne by prišlo vhodné aj malé ( väčšie) to osobne posedenie.
Alebo rodinný foto album...s fotkami z ich spoločného života, s ich deťmi od mala až po dospelosť, s vnúčatami..
Myslím, že by to tak zhrnuli, čo všetko za ten svoj spoločný život stihli a čo po sebe zanechali.

len_nig
20. aug 2021

@viestta každopádne asi každá rodina to berie inak 😊 a je to v poriadku, u nás sa veru takéto oslavy výročí so širšou rodinou nerobí ani som to ešte nepočula ale jasné keď to je zaužívané prečo nie

lvula
20. aug 2021

@viestta ano, ale dar medzi nimi... Ved tak, kazdy mame teda na to iny pohľad... 🙂 Kazdopadne výročie je to krásne... 🙂 Moji rodičia tiež čochvíľa budú mať 50te...🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura83736
20. aug 2021

Nejakú pohľadnicu,víno a bonboniéru 🙂

macekovam
20. aug 2021

@nikiki29 my sme nasim davali obraz.. ich dvoch.. a tam napisane ..ked sa láska podarí...

ivkazba
20. aug 2021

My dávame s bratom našim rodičom každý rok nejaký víkendový pobyt. Áno, je to ich výročie, ale vďaka nim sme na svete a máme im veru za čo ďakovať.

mirage
20. aug 2021

@len_nig
@lvula cize ani muzovi, ani detom nic nedavate na narodeniny? Ved su to ICH narodeniny, nie vase..

lvula
20. aug 2021

@mirage cakala som na tento múdry argument, takže Modrý koník nesklamal 😅 myslím, ze sama poznáš rozdiel medzi oslavou narodenín konkrétnej osoby a oslavou vzťahu niekoho druheho 🙃 ved kludne si oslavujte co chcete, mne to proste príde zvláštne.

len_nig
20. aug 2021

@mirage nechápem načo máš potrebu to riešiť ďalej 😂 napísala som ako to vnímam ja a vybavené.

mirage
20. aug 2021

@len_nig len tak, diskusia, forum, nazory

nikiki29
autor
20. aug 2021

@lvula @len_nig ja beriem aj váš názor, každý to vníma inak. Ďakujem. Na žiadne iné výročie sme im nikdy nič nedali, teda nie je to u nás nejakým zvykom… vždy len oni išli na spoločnú večeru alebo na menší výlet, ktorý si vybavili sami.
Teraz cítim, že prišiel čas poďakovať im 😊

jaskolka
21. aug 2021

@nikiki29 tiež by, som bola za kúpeľný pobyt. Nejaké procedúry, plná penzia, pokojne kúpeľne mestečko.Pre taky pár, ktorý už je "v rokoch" a ma zdravotné problémy, mi to príde ako pekný darček.

0silvia0
11. jún 2023

@nikiki29 co ste nakoniec vymysleli k vyrociu? Teraz tuto dilemu riesim ja s rodicmi.

nikiki29
autor
11. jún 2023

@0silvia0 nakoniec to bol kúpeľný pobyt. Vyrobila som im pekný poukaz na pobyt podľa vlastného výberu, dala som to zalaminovať a vložila do zlatej obálky. Môj syn im doniesol balón so zlatou 50kou, teta dala starkej ešte kyticu… dojalo ich to veľmi. Kúpeľný pobyt si vybrali podľa svojich preferencií, samozrejme mali all inclusive, zobrali sme najvyšší balíček a veeeľmi si pochvaľovali. Ja si myslím, že to bol naozaj najlepší dar, čo sme im mohli dať…