Darček k 1. svätému prijímaniu

kwetina666
15. máj 2015

Ahojte, mame o chvilu prijimanie a potrebovala by som od Vas tipy, vlastne poradit co ste vy kupovali detickam. Moj syn dostane od krstnych hodinky, retiazku dostal pri krste, bicykel ma.. Viete poradit ako ste to riesili vy?? diky diky diky 😀

janinah
15. máj 2015

opýtaj sa dieťaťa po čom túži....náš dostal od nás rodičov bicykel,prilbu a tenisovú raketu

kwetina666
autor
15. máj 2015

ved to, on sam nevie, vsetko co potrebuje ma.. vsetci mi vravia, ze ved vystrojime oslavu, tortu a tak, ale tak chceme mu nieco dat. .. ale fakt uz zufalo neviem, prijimanie sa blizi.. este sa mi celkom paci toto, asi objednam http://www.rebelie.sk/produkt/neocube-6mm-exclu...

prasiatko30
15. máj 2015

vylet do eurodisney alebo niekde kde by chcel ist - tu v okoli to robia aj tak ze rodina namiesto toho aby kupila k prvemu primaniu kopec kravin tak prispeju na vylet do eurodisney - jedna z najoblubenejsich destinacii.

kwetina666
autor
15. máj 2015

@prasiatko30 a co je to prosim eurodisney? googlim a naslo mi len disneyland 🙂

prasiatko30
15. máj 2015

disney v parizi - tu tomu nadavaju tak aby sa odlisilo od americkych

lienka737
15. máj 2015

Nejak sa to s tými darčekmi preháňa.
Podľa mňa od rodičov stačí oslava, možno torta, prípadne niečo menšie na pamiatku - napr. knižka.
Ja som dostala jeden "svätý" obrázok a bola som celá šťastná, mám ho dodnes.

janinah
15. máj 2015

@lienka737 ani nie...kopu vecí dieťaťu kúpiš tak či tak,len to šikovne naplánuješ akože na to prijímanie 😉

ukulela
15. máj 2015

ak to dieta s vierou mysli vazne, kupila by som daku peknu bibliu, mal by to aj ako dospely velku pamiatku ... osobne si myslim, ze sa to s darcekmi uz prehana ...

lienka737
16. máj 2015

@janinah tak v takom prípade súhlasím, skôs som myslela, keď už všetko má a raz nevedia, čo by mu dali. 😉

anika151
21. máj 2015

@kwetina666. Tak co ja som bola na prijmani mojho muza synovcovi.Tak podostaval peniaze v obalke,tablet od krstneho,modlitebnu knizku,pacerky,cokoladovu tortu,keramickeho anjela,vecu,od krstnej dostal bibliu aj peniaze,tortu atd.

tomasko9
18. nov 2015

nechapem, netreba si robit žiadne starosti, dieta nejde na prijimanie preto ,aby dačo dostalo, už ked dačo nema, tuži potom, tak ano, ale ak ma všetko ,netreba si robit velke starosti, myslim si že už samotna oslava, aj v kostole je ot dačo krasne, my sme to zažili už dva krat, a čaka nas to aj teraz 3x, decka budu oblečene v ruchach, je to velmi pekne rozpravkove.Akurat dnes sme mali s panom fararom prve rodičovske združenie. 🙂

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reni1512
18. nov 2015

nejaky vylet... lebo zlato to kupuje kazdy...ale nejaky zazitok na ktory nezabudne 🙂 napr. ZOO a kupalisko v Niregyhaze na cely vikend... detom sa pacia take chobotinky 🙂