Darček pre krstniatko na 1. rok

sunshine999
2. feb 2021

Ahojte. Krstná dcéra bude mať 28.2. prvé narodeniny. Problém je, že okrem plienok, kašičiek, oblečenia mi nič nenapadá. Chcela by som niečo originálne. Cenovo max do 50eur. Pýtala som sa rodičov, čo by malá potrebovala, ale ani sami nevedia. Googlim už hodinu, ale nenašla som nič originálne.
Ďakujem za tipy.

pribinak
2. feb 2021

@sunshine999 kupón do fotoatelieru?

sandra151
2. feb 2021

Ja som kúpila poukážku na rodinné fotenie. Prípadne náušničky?fotokniha?

hruska91
2. feb 2021

Ak uz sedi chodi co tak bazen s gulickami? My sme to dostali a bolo to super mala sa v tom vyhrala... Je to aj na dnu aj na von a daju sa kuoit aj pekne gulicky v istych odtieňoch vyzera to esteticky do izbicky...

evinqua
2. feb 2021

Ja mam sice syna, ale na 1.nar dostal od krstnej mamy detsky stolik so stolickou, teraz ma 3,5 a stale ho denne pouziva. Dievcata z okolia dostali na 1.narodeniny vacsinou kocik s babikou kedze v roku uz su to pomaly samostatni chodci. Ale poukazka na rodinne foto napr nie je zly napad. My sa vzdy s krstnou a starymi rodicmi dohodneme co kto, prekvapenie je to len pre syna, uz sa nam stalo, ze dostal dvakrat rovnaku vec. Takze asi najlepsie spytat sa rodicov

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka281
2. feb 2021

@sunshine999 ahoj, my sme krsniatku kupili na prve narodeniny velky detsky bazen s loptickami, suchackou atd... stalo to cca 50eur. V lete sa v nom clapkal na dvore skoro denne.

sandra151
2. feb 2021

Ešte z tejto stránky mam pár veci, pekne a originálne
https://aicul.sk/
A tu fotoknihu keby si chcela tak mam momentálne zľavový kód na jednu stránku , s ním je kniha zadarmo,platíš len poštovné

evkamotka
2. feb 2021

poukazku do dm /hm vyuziju aj neskor ak teraz vsetko ma

anna8416
2. feb 2021

@sunshine999 skúste si na nete nájsť activity board, zväčša to vyrábajú na objednávku, podľa pohlavia dieťaťa, dávajú tam rôzne veci ako vypínače, suchý zips, kladky západjy do dverí, také veci čo deti v Tom veku radi skúmajú, no zväčša.im to dospelí nedovolia. Cena by mala byť do 50 e, resp. Podľa toho čo všetko tam budete chcieť.

hlubik
2. feb 2021

@sunshine999 odrazadlo hracka

zuzana18072020
2. feb 2021

kup jej nejake pekne oblecenie, hracku, knihu

sono2
2. feb 2021

Ja by som dala peniaze nakoľko ľudia vždy všetko majú, niektoré veci sa fakt neoplatí kúpiť nové. Ja dám dve deti a už sa poteším len peniazom nakoľko baby majú fakt všetko. Oblečenie si kupujem sama najradšej, hračiek malú kvantum a povedzme si narovinu čo kvalitného za 50 euro vyjde?
Minimum. Také ako neskôr kolobežka odražadlo to malo kto vie odhadnúť výšku a tak kočík pre bábiky neni zlý nápad ale zase 50 neviem to fotenie ešte ako tak. Náušnice za 50 už vôbec nie. Dala by som peknú knižku a peniaze dovnútra. Osobne by som ja ja tomu potešila najviac.

sono2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
2. feb 2021

Plienky kasicky ani oblecenie by som nedavala vobec nie k 1 narodeninam.ak rodicia sami nevedia tak pravdepodobne vsetkeho maju dost..tiez som skor za nejaku poukazku hoci v terajsej situacii to moc prakticke nebude.pockala by som radsej a vzala krpca niekam na vylet do aquacu alebo do zoo ked sa.situacia trochu zlepsi krasny zazitok pre teba aj pre krpca pekne fotky si spravite a budete mat na co spominat urcite lepsie nez hupaci konik alebo ina haraburda co sa za rok preda na bazari.
Inak aj ten stolik so stolickami co tu bol je super napad nasa ma mamuta z ikei a kazdy den vyuzivame na 100% alebo tie stany do izby decka to strasne bavi ked sa mozu skovavat.napchaju tam hracky a niekedy aj rodicov 😄

maximilie
2. feb 2021

@sunshine999 odrazadlo? Bábiku? Kočík? Moja dcérka má rok a toto ju aktualne najviac baví

sunshine999
autor
3. feb 2021

Ďakujem Vám všetkým za nápady 🙂

jasomzabka
3. feb 2021

@sunshine999 je kopu super hraciek ktore mala oceni, treba si pozriet co deti zaujima v tom veku

nikus199
5. feb 2021

@sunshine999 ahoj my sme na rok dostali odražadlo, lego duplo ,a od svokra trojkolku na prechadzky ,a ešte aj mega block sa to vola ci ako take kocky pre najmenšie deti ,a tiez zvukove knižky 🙂