Kedy dávate vianočnú výzdobu?

aylina
27. nov 2013

ahojte mamicky vianoce sa zachvilu blizia kedy zvyknete ozdobovat svoje pribytky vianocnými ozdobkami a svetielkami ?

pingu1
27. nov 2013

no, nakolko mam dve deti, tak budem rada, ze urobim aky taky poriadok a nieto vyzdobu 😅 😅 😅

lussy461
27. nov 2013

My budeme ozdobovat v sobotu 🙂 aby sme na 1.adventnu nedelu mali ozdobene vsetko 🙂 ale uz co to som povytahovala 🙂

emuska27
27. nov 2013

ja planujem v utorok abi mi moj velky anjelik pomahal kym bude maly anjelik buvkat

montinka
27. nov 2013

noooo ja budem rada ak nieco upracem a potom vyzdobim. a budem radaak tento rok ostane stromcek stat a nezhodi ho pre zmenu nasa najmladsia dcera.😀

vieruna
27. nov 2013

Adventny veniec a zvysnu cecinu do vazy teraz v nedelu. Cast na Mikulasa - deti si vyrobia papierove snehove vlocky na okna, vonkajsie ziarovky na balkon, svietiace stromceky a komety na okna. Nieco si vyprosia urcite este deti aby bolo vonku. Zvysok tak najskor tyzden pred vianocami. Stromcek najskor den pred vianocami. Idealne 24 rano 🙂

katkatt
27. nov 2013

vianocna vyzdoba od 24.12. do 6.1. a nieco aj do 2.2. 🙂 u nas sa blizi zatial advent...

lenka.s
27. nov 2013

v nedelu ? ked budem stihat 🙂

stanislavao
27. nov 2013

vanocna vyzdoba od prvej adventnej nedeli, ved prva sviecka sa zapaluje uz tuto nedelu. stromcek po tretej adventnej nedeli.

zita19
27. nov 2013

24.12. doobeda. Rusime na Troch kralov

jankapiknova
27. nov 2013

adv.veniec od nedele, stromček 23 alebo 24.12 stavame 😉

brumka
27. nov 2013

dcerka mi zacala uz vyrabat v obyvacke vianocnu retaz z papiera 🙂 ale tak zaciatko decembra zacneme a stromcek asi 24teho

cherryl
27. nov 2013

tento vikend davam hore mikulassku vyzdobu-cervenu a cca tyzden pred vianocami vianocnu modro -striebornu ,stromcek v noci 23na 24 nech sa deti zobudia do stedreho dna s ozdobenym stromcekom a podla toho ake budu deti akcne vydrzi stromcek aj vyzdoba max d troch kralov

vulka
27. nov 2013

No u nás sa zdobievalo až 24.12. , ale teraz to robíme 23.12.

cerez
27. nov 2013

Tak výzdobu robím pár dní pred Vianocami a to vtedy, keď staviame stromček. Dva krát sa mi veru nechce ísť do skrine a prehrabávať sa vo vianočných ozdobách. Takže najprv upiecť koláče, dokúpiť chýbajúce darčeky a nakoniec postaviť stromček. A potom môžu prísť Vianoce. 🙂

bohumila21
27. nov 2013

ja robievam vzdy vyzdobu den pred prvou adventnou nedelou zvyk od maminky :D

emma2310
27. nov 2013

my byvame v anglicku a ludom uz vidno rozsvietene vianocne stromceky v domoch a nam pride strom o tyzden a tiez ho ozdobim

berus222
27. nov 2013

adventny veniec davam prvu adventnu nedelu, vyzdobu o tyzden neskor a stromcek 23.

bbarboraa
27. nov 2013

my normalne az 23-24.12 ale kedze dojde mama pred vianocami tak skor aby si s nou maly a aj my uzili stromcek a zdobenie pecenie atd...

nadulka88
27. nov 2013

Ja vyzdobu robim v polke decembra, tento rok ked uz mala vnima dam uz zaciatkom decembra, asi okolo mikulasa... No a vianocny stromcek vzdy ozdobujeme az na Stedry den 😉

rena107
27. nov 2013

Pred prvou adventnou nedeľou veniec a na dvere vence. A na Mikuláša ostatné ozdoby 🙂 balkón, svetielka vonku, vazičky a postavičky a stromček pár dní pred Štedrým dňom 🙂

csikike
27. nov 2013

prave som zacala s ozdobovanim, okrem stromceka, tem pride na rad az 23.12

mariamihalikova
27. nov 2013

Adventný veniec v sobotu pred prvou adventnou nedeľou a pár dekorácií, každým týždňom pridávam vianočné dekorácie a stromček 23. večer, nech sa malý zobudí do štedrého dňa so stromčekom 🙂

monika91168
28. nov 2013

adventný veniec v prvú adventnú nedeľu a výzdobou začíname s Mikulášom,potom máme čas na pečenie, stromček staviame krátko pred Śtedrým dňom, Výzdobu máme do Ttroch kráľov 🙂

iguska
28. nov 2013

na Islande vyzdobovanie už začalo. a ja dávam svetlá do okien keď začne advent, teda túto nedeľu. a stromček v noci 23.-24.12. a Vianoce sa u nás končia na Troch kráľov, kedy je vatra a ohňostroj 🙂

radlinka
28. nov 2013

Tento vikend sa chystame, uz som nahodila svetielka na okno dneska vecer tak maly mal ohromnu radost 🙂

kuwait
28. nov 2013

Ako vidim vacsina z vas robi stromcek 23-24 dec,tak je to zvycajne na Slovensku zvykom ja som videla v inych krajinach EU ze uz zaciatkom decembra maju ludia doma stromcek,ze aby si ho dlhsie uzili,my sme vzdy robili stromcek tak 2 tyzdne pred vianocami ale ked som bola mala tak sa robil 24 decembra,na stedry den ked bolo najviac roboty s varenim a potom sa mama stazovala aki su vecer vsetci unaveni,reku treba si robotu rozdelit a vianoce si vychutnat,ja robim aj salat den dopredu a na stedry den len rezne vyprazim aby som si ten stedry den vychutnala bez stresu a unavy

janicka11
28. nov 2013

ja som robila vyzdobu vzdy okolo Mikulasa ale stromcejk tam tyzden pred stedrym dnom.No neviem ako tento rok...

ivuska6
28. nov 2013

ja robim stromcek tak 10 dni pred takze tento rok 14 vzdy s malym

tenerifka
28. nov 2013

Budeme ozdobovat teraz cez vikend, aj dom aj stromcek

nadula01
28. nov 2013

23.12