Inšpirácia na vianočnú výzdobu

traktor
11. dec 2011

Vítam Vás tu všetky, ktoré nedočkavo očakavávate Ježiška ,... tu si môžte pridávať foto vašej vianočnej výzdoby..či už aký máte stromček, vyzdobené okná..skrátka všetko vo vašom príbytku..Teším sa na Vaše fotografie 🙂

titkovamiriam
11. dec 2011

🙂 ja pridáme až zajtra ale super že si to založila 🙂

benne
11. dec 2011

Tak ja dám veniec, "uvila" som pred 3 rokmi a chudák, toho roku ho vystriedal škôlkarsky 😅

lucia16911
11. dec 2011

@benne ale je krásnýý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miselita
11. dec 2011

juj no hned sem supnem 😀 😀 😀

sissi33
11. dec 2011

nas stromcek + jaslicky 🙂

raduska12
11. dec 2011

@miselita krásny stromček 😉

raduska12
11. dec 2011

zajtra pofotím aj ja čo sme doma vykúzlili 😉 😉 😉 😅

lisjanka
11. dec 2011

@miselita krásneeeeeeeeeee a ja nemám ešte nič....... ☹

lisjanka
11. dec 2011

@sissi33 pekné už len tie darčeky chýbajú..... 😉

miselita
11. dec 2011

@raduska12
@lisjanka dakujem holky 😉

vierika112
11. dec 2011

Zatiaľ mám iba toľko.. :/

traktor
autor
11. dec 2011

@lisjanka nic si s toho nerob, ani ja poriadne nic nemam..my si pokukame, co baby pridaju, inspirujeme sa a potom len budeme frajerky.. 😀 😉

jankaborka
11. dec 2011

@miselita no fakt je kraaasny aj ja sa chystam kupit tu stuhu,vyzera to suprovo

katusska1
11. dec 2011

kúsok z nášho 🙂 - je to náš prvý spoločný, a toto sú naše piate Vianoce 😵 😵
teraz krásne svieti, je úžasný, že sa mi od krásy ani učiť nechce 😉

traktor
autor
11. dec 2011

@jankaborka len poriadne zmeraj..ja som stuhu kupila v tescu..zobrala som 2...ze urcite bude stacit..a ono tam skoro nic nebolo..musim dokupit..

lisjanka
11. dec 2011

@vierika112 a dnes tam má už horieť tretia sviečka nie????? 😀 ale asi si to fotila minulý týždeň no nie??? 😉

majenko
11. dec 2011
vierika112
11. dec 2011

@lisjanka ano ano, hori tam aj tretia momentalne, ale to je fotka z predtyzdna 🙂

katusska1
11. dec 2011

a tento kahanček som kúpila za 50 centov v KIKu 😀 + prikladám aj sviečočky

benne
11. dec 2011

V škôlke sme mali tvorivé dielne, tam sa vydaril tento a nechávam kým do vetvičky neopadne, na dverách do bytu..

traktor
autor
11. dec 2011

@majenko krasne, parada..a uz aj kolaciky 😉 ..ty pocuj..len Jeziska cakate, ci sa môzem aj ja votriet ? 😀 😉 ..krasne fotky 😉

kejtty
11. dec 2011

@miselita ahoooj, krasny stromcek, mozes my prosim napisat kolko metrov tej stuhy musim kupit na takyto stromcek? Je to organza?

alca85
11. dec 2011

aj my už máme stromček skoro týždeň postavený 🙂 🙂 😉 a pomaly Natálkou zničený 😔

benne
11. dec 2011

Keď sme pred 3 rokmi boli tesne po prerábke (niekedy mám pocit, že stále sme 😅 ), tak som využila zvyšné odrezané pláty plávajúcej podlahy, obalila do tej tenkej penovej podložky čo sa dáva ako izolácia pod podlahu a vyrezala motívy, dolepila z tých lacných tesco-reťazí drobnôstky a máme to v dome v spoločných priestoroch.. dávam na začiatku adventa a do 3 králov nechávam, aby som mala dostatok času na potechu..

miselita
11. dec 2011

@kejtty ano ano je to organza...stromcek mame vysoky 2,20 metra a stacil mi jeden balik organzi 5m.... 😀

traktor
autor
11. dec 2011

kludne pridavajte aj viac fotiek..velaaaaaaaaaaaaaaaa..trosku odvahy do toho 😉

kejtty
11. dec 2011

@miselita ok, dakujeem, zajtra idem na nakupy, dufam ze nieco zozeniem... 😀

jankaborka
11. dec 2011

@traktor no znama mi hovorila ze na stromcek ktorry meria 180 cm mi terba aspon 5 metrov ale taku tu siroku si kupila a kolko stala?mali aj zlatu?a este sa mi strasne pacil jeden swtromcek vcera v SNV bola na nom ta stuha ale este na kazdom asi 20 cm bola spravena z tej stuhy masla ktora bola pripevnena o konar a stuha sa dalej tocila,dokopy tam bolo asi 20 tych masli ale na to by mi trebalo aj 10 metrov

zuzana710
11. dec 2011

My zatial len adventny vencek, ale buduci vikend pribudne uz aj stromcek 😉

annika11
11. dec 2011

prikladám aj ja nejaké fotečky, možno sa vám niečo zapáči 😀
mimochodom všetko máte baby krááááááásne 😀 ja sa veľmi rada inšpirujem 😀