Obnova manželských sľubov

nelinka2009
4. mar 2017

Ahojte... Zacnem asi tak, ze vzdy som tuzila po svadbe na plazi, len my dvaja... Ale ale ale a nebolo tak...
Tak ma teraz napadla obnova manzelskych slubov po 10 rokoch skveleho manzelstva... Mate niekto skusenost s tymto v zahranici? Zaujima ma uplne vsetko... Kde kedy ako za kolko... Ak mate nejaku dobre overenu cestovku, kludne mi napiste... Tesim sa a moc vam vsetkym dakujem

oskvarka
4. mar 2017

@nelinka2009 na tvojom mieste by som skusila forum moja svadba ... tam som take videla..

janinah
4. mar 2017

My sme si obnovovali manž. sľub pred pol rokom v Káne galilejskej v Izraeli.

nelinka2009
autor
4. mar 2017

@janinah A vies mi podat aj blizsie info? Treba nieco riesit aj na nasich uradoch?

janinah
4. mar 2017

@nelinka2009 my sme to mali v rámci zájazdu a bolo to v kostole s kňazom,nič špeci sme nevybavovali

nelinka2009
autor
4. mar 2017

Super a co vas to stalo teda ak sa mozem spytat

janinah
4. mar 2017

@nelinka2009 sľub nič,len dákych 5 eur za DVD ztoho

nelinka2009
autor
4. mar 2017

Super dakujem. My sme neni veroaci a ani sobaseny v kostole... Chcela by som to na plaxi a ktomu nejaka vyzdoba a vecera... To adi za 5€ nebude... 🙂

ukulela
4. mar 2017

@nelinka2009 obnovu slubu nemas preco riesit s uradmi - ty uz sobasena si a toto je uplne sukromna zalezitost. nepotrebujes na to sobasiaceho uradnika. ani starostu a podobne.
vyber si destinaciu, zajdi do cestovky a porad sa - nech ti odporucia hotel apod. chces to s rodinou? obrad moze viest niekto z pribuznych, alebo svedok zo svadby, ... treba na mieste len dohodnut, kto vam urobi vyzdobu a za kolko. preto ked budes vediet cca destinaciu, porad sa v cestovke o hoteloch.

kikina84
5. mar 2017

@ukulela tak nejak si to predstavujem 😋

nelinka2009
autor
5. mar 2017

Aj ja Kiki. Inak som nasla aj v Chorvatsku, ale Seyschely mi nedaju spat...😝

kikina84
5. mar 2017

@nelinka2009 no tak tam by som šla..Ale na to mať nebudem 😀..A jednak keďže berieme aj malú tak tam by sa mi nudila..Voda by ju bavila tak dva dni a konec..Tam nic pre decká nie je

vfotobratislava
6. mar 2017

Máte záujem o nafotografovanie obnovy manželských sľubov? Ponúkam Vám zachytenie Vašich najkrajších spomienok na celom Slovensku aj v zahraničí. Či už sa jedná o fotografiu prípravy nevesty, fotografiu portrétov novomanželov vo vybraných prostrediach, fotografiu obradu, skupinové fotografie s hosťami, gratulácie, fotografie krájania torty, dokumentácia hostiny, tancovačky, alebo špeciálne požiadavky radi Vam poradime a vytvoríme krásne fotografie neopakovatelných momentov z Vašej svadby. Bližšie informácie nájdete na https://www.vfotobratislava.com/