Poraďte hry na detskú narodeninovú oslavu

blanblan
30. sep 2011

maminky chystame prvu oslavu dcerky s kamoskami kt. si pozvala - ma 4 roky. potrebovala by som nejaku inspiraciu na hry alebo organizaciu celkovo, zaujimaju ma vase skusenosti co deti zabavi a comu sa radsej vyhnut. Planujem to robit v parku ak pocasie dovoli, dokopy asi 5 - 6deti (dievcat) vdaka za kazdu odpoved 🙂

monikac
23. sep 2015

Velmi dobra hra na detskej party ktora u nas ma vzdy uspech je ''pass the parcel''=podaj balik

dopredu sa zabali balik s mnohymi vrstvami papiera,vacsinou sa davaju rozne mensie sladkosti,alebo hracky-joja,malinke auticka, pastelky, omalovanky a podobne blbostick.y....takze balis sposobom nieco,baliaci papier,nieco,baliaci papier atd..pocet vrstiev zavisi na pocte deti... a potom samotna hra sa hra takto-deti si sadnu do kruhu a jeden dospely zapne nejake etske CD a deti si zacnu posuvat balicek,az kym dospely nezastavi hudbu a to dieta,ktoremu balicek zostal v rukach ,ho ma pravo otvorit a nechat si tu danu sladkost alebo hracku...znovu sa zapne hudba atd...
My to vzdy hrame tak,ze dopsely sa pozera na deti a vzdy kazde dieta nieco dostabne,aj ked v akomkolvek poradi..🙂

lucinda22
29. sep 2015

Hocikde 🙂

babe123
29. dec 2015

prosim vas mam 10 rokov a neviem vymisliet program na moju party poradite mi

babe123
29. dec 2015

velmi vam dakujem

babe123
29. dec 2015

a vedeli bi ste mi poradit aj dalšii program

babe123
29. dec 2015

😝

babe123
29. dec 2015

tak ja sa vas nieco pytam tak mi prosim vas odpiste ak mi neodpisete tak sa odhlasim s tohto programu tak mi laskavo odpiste dobre tak mi poradte lebo uz dnes mam party

horana
29. dec 2015

@babe123 davajte si testy z vybranych a odvodenych slov: mysliet, vymysliet...spojte prijemne s uzitocnym, nebudu tvoje prispevky drat oci nabuduce a aj do skoly sa znalost na polrocnych pisomkach vyuzije 😎

babe123
29. dec 2015

prosim vas mam10 rokov a neviem vymisliet program poradite mi

henikav
29. dec 2015

@babe123 ak mas prazdne flase dlhsiu chodbu a loptu mozete hrat bowling. Urcite nafukaj obrovsku kopu balonov. A to podavanie balicka je super, to aj my robievame

biaem
1. feb 2016

Odporúčam klasickú detskú hru schovávačky deti sa zabavia a za odmenu by som im dala nálepku kto bude mať najviac nálepiek dostane diplom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majkx
5. apr 2018

Alebo skuste kontaktovat chalanov z www.zabavka.sk , oni maju kopec vybavenia na taketo eventy, ci uz skakacie hrady alebo rozne nafukovacky. Deti sa na tom neskutocne vyblaznili 🙂

alca123
16. apr 2018

Inspirácie na program nie len na oslavy nájdte aj na www.izipizi.sk