Silvester 2012. Ako a kde ho budete tráviť?

wanilla
28. dec 2012

Ahojte žienky, pomaly sa nám blíži koniec roka. Ako zvyknete tento posledný deň starého roku tráviť? Pre mňa osobne je celá silvestrovská zábava taká umelá veselica, v štýle že blíži sa polnoc tak jupíí buďme všetci happy. U nás sa Silvestru nejaká zvláštna pozornosť nevenuje, skôr ide o to, stráviť posledný deň v roku pokiaľ možno príjemne s fajn spoločnosťou. tento rok sme sa rozhodli pre pohodový predĺžený víkend strávený na termálnom kúpalisku vo dvojici a teda o polnoci štandardne privítame nový rok. prskavky mám už pripravené 😀 A čo vy? ako trávite Silvester vy ostatné? Preferujete väčšiu spoločnosť, či radšej úzky okruh ľudí?

mamavera
29. dec 2012

@wanilla hovoríš mi z duše, neznášam toto organizované veselie 😝 😝 😝 😝 takže tak, ako minulý rok, s priateľom doma, pozrieme nejaký pekný film, otvoríme vínko, nič výnimočné. Neviem, ja som doteraz nepochopila, prečo sa mám zblázniť od radosti zrovna na Silvestra. Inak som človek spoločenský, milujem hudbu a tanec, dokážem sa rozšoupnúť, ale organizovaná celosvetová oslava mi trochu pripomína totalitné prvomájové sprievody. Malé deti nemáme, oslavy susedov, ohňostroj, väčší hluk rešpektujeme, len sa zabávame radi vtedy, kedy chceme my a nie vtedy, kedy sa to má.

aduskatt
29. dec 2012

doma so synom, bohuzial poloviciak ide o 17,00 do prace az do rana☹

rora
29. dec 2012

Ja budem tento rok sama s malou. Nejak sa mi s nou nechce cestovat do mesta k nasim,som radsej ked pekne spinka vo svojej postielke. Na dedine hadam nebude taky rachot ako v meste u nasich ktori byvaju v centre. Minuly rok sme boli,dcerka mala 3 mesiace a chvalabohu to prespala ale mne to dost vadilo 🙂 starnem :D chybaju mi sice priatelia a nejake to spolocenske vyzitie,ale zas by mi bolo luto keby ju necham strazit babke a idem von... takze ja si doma spravim pohodu,nejake mnamovky a vylozim si nohy a budem vklude a v teple 🙂

wanilla
autor
1. jan 2013

@mamavera aj ked je uz po silvestri nema mi aspon dodatocne nesuhlasit. lepsie by som to organizovane veselie na povel ani ja nepopisala. 😉

mamavera
1. jan 2013

@wanilla no my sme strávili Silvestra v posteli, priateľa skolila nejaká viróza, spal skoro tri dni v kuse, ja som si super oddýchla. Mali sme aj pozvanie na jednu silvestrovskú oslavu, ale asi by sme neboli išli tak či tak, z horeuvedených dôvodov. 😎 😎 😎 😎 😎

wanilla
autor
1. jan 2013

@mamavera ajaj tak skore uzdravenie, silvestrovské veselice prichadzaju a odchadzaju ale hlavne ze tie nase polovicky su s nami pocas celeho roka a nielen v taku vyznamnu chvilu akou silvester nepochybne bol 😉

mamavera
1. jan 2013

@wanilla ďakujem, mám pocit, že by sme včerajší večer strávili rovnako, aj keby bol zdravý, iba by sme miesto čaju varili víno 😎 😎 😎 😎

wanilla
autor
1. jan 2013

ber to tak, že ste aspoň ušetrili víno na nejaký spontánnejší večer než je ten silvestrovský 🙂