Silvester s partnerom

27. sep 2020

Čo by ste si pomysleli, keby ste sa partnera spýtali,či budete spolu tráviť Silvestra a on by odpovedal,že veď je ešte len september..na oponovanie,že veď v poriadku, ale plánuješ ho stráviť so mnou by odpovedal, neviem,či dožijem....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
27. sep 2020

No primojom manzelovi by som to uz davno brala s humorom budeme spolu uz 28 rokov a toto by mi tiez povedal, ale urcite to myslel aj ten Vas a skuste mu povedat takze budem volna super

breznica
27. sep 2020

Záleží na tom ako ste spolu dlho.ale asi nie veľmi dlho, keď sa ho musíš pýtať či bude s tebou na Silvestra.u dlhoročných partnerov je to jasné, buď sú spolu-doma,u kamošov,rodiny,na lyžovačke, alebo majú svoje vlastné individuálne trávenie Silvestra, čo ale v dlhoročných vzťahoch vedia

mondolina
27. sep 2020

V septembri by som určite Silvester neriešila, aj keby to bolo naopak moja odpoveď by bola taká istá.

adamka25
27. sep 2020

Podla mna ak chcete zajednat nejaku chatu uz teraz je neskoro.ale zarazila by ma jeho odpoved.aj moj muz sa zasmeje ked premýšľam uz co komu pod stromcek ale nakoniec mi da za pravdu ze je najvyšší čas riesit vianocne sviatky a silvester

lintu
27. sep 2020

Asi nerad riesi taketo veci tak zavcasu. V podstate nepovedal nic zvlastneho. Ak nema sklon si v blizkej dobe nejako ublizit, netreba sa nad tym pozastavovat.

amelie2017
27. sep 2020

Ak ste spolu tyzden a jeden sex, tak chapem jeho odpoved..ak ste spolu dlhsie, tak je to debil a radsej neplanuj ziadny vianocny darcek

patka06
27. sep 2020

ani ja by som neriešila Silvester v septembri ...tak že mi jeho reakcia príde úplne normálna

tncka
27. sep 2020

Blba otazka,blba odpoved🤣

pininka1
28. sep 2020

Suhlasim s tncka, hladas problem kde nieje. Chlapi takto absolutne nedozmyslaju. On ledva vidi do oktobra kde to este na silvester.

autor
28. sep 2020

Je to náš prvý Silvester

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
28. sep 2020

Nic by som si nenyslela lebo moja odpoved by nola rovnaka

karelova
28. sep 2020

Pride mi to divna odpoveď. Moj chlap je tiež 'len chlap' a mnohe veci neriesi, ako ti tu bolo spomenuté... Ale ze chceme spolu stravit prvého a kazdeho ďalšieho Silvestra, vedel hned aj sme sa o tom rozprávali a bolo to prirodzené a logické. Dokonca Silvestra travime radi sami len my dvaja a ked budu deti, tak s detmi...
Ale kazdy chlap je iný... Skus sa s ním porozprávať priamo...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
28. sep 2020

@fidka79
Silvester sa dá stráviť aj romanticky vo dvojke...čo s tým má " Matelko"

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitka63
28. sep 2020

Toto aj môj zvykol hovoriť, nemá rád nejaké plánovanie a riešenie čo bude ďalej, mňa to dlho vytáčalo. Ale naučilo ma to žiť v prítomnosti a užívať si čo je teraz a neriešiť nejako ďalej budúcnosť. Život je tu a teraz 🙂

h2
28. sep 2020

@adamka25 "... mi dá za pravdu, že je najvyšší čas riešiť vianočné sviatky..." Teraz je najvyšší čas? "Najvyšší čas" je slovné spojenie, ktorým sa označuje posledný možný termín na realizáciu niečoho. Koniec septembra rozhodne nie je najvyšší čas riešiť vianočné sviatky.
Autorka, nemôžem odpovedať na otázku, čo by som si v takom prípade pomyslela, lebo by som určite na konci septembra neriešila, čo budem robiť na Silvestra. (Áno, chápem, že ak chce niekto ísť na chatu, treba to riešiť v predstihu, ale toto zrejme, nie je ten prípad, že by ste chceli niekam vycestovať, ide len o to, či budete spolu, nie?)

adamka25
28. sep 2020

@h2 najvyšší cas zajednat nejaku chatu na silvestra .nie najvyšší cas vypekat kolace

h2
28. sep 2020

@adamka25 Zajednať chatu áno. Ale ak majú stráviť spolu prvý Silvester, len oni dvaja, tak asi autorka nemyslela chatu. Potom by aj tá komunikácia s partnerom vyzerala ináč.