Som smutná, nemám na darček pre mamu

18. aug 2020

Dobrý deň mám 15 rokov a nemám darček na narodeniny pre mamu mám 7€ čo jej zato mám kúpiť? Prosím poraďte mi, ďakujem

lenka_00
18. aug 2020

Tak toto riešim každé Vianoce... Dokonca ja teraz, keďže u nás je súťaž naj darček do 10 eur... Kazdy rok niečo vymyslieť je brutálne ale napríklad moja mamina ma cez 55 rokov a poteší ju aj obyčajná let reťaz...
Ale tak poskytnem nápady a z toho si vyskladas...
Sprchový gél lepšej značky, sampuch, vtipné ponožky, nemusia byť dedoles, fresh predáva nápadité za pár eur, ampulky na plet balea stoja 1.39 eura, platená vysita vreckovka, prívesok na kľúče, hydratačna ampulka balea za 0.79eura,svietnik,sviecka, fresh predáva aj Slovenku kozmetiku, kvietok myslím sa teraz vola, predtým boli navia, odtial krém za 7 eur tiež kúpiš.
Voňavka cute vonia super ako chloe. Tiež sa dá kúpiť za 7 eur, krém na ruky, alebo orchidea v črepníku alebo pralinky.

autor
18. aug 2020

Ďakujem všetkým za nápady❤️

maialeo
18. aug 2020

Kup jej kvalitné víno. To ocení každá matka.

syslik81
18. aug 2020

kup paier pero a napis jej dovody preco ju mas rada,co pre teba znamena a ako si rada ze ju stale mas.. mame nejde o hodnotu darceku ale o to ze si spomenies ze jej das pusu a uznas ze je jedina

h2
18. aug 2020

@maialeo Toto je fakt výborný nápad. Len jej ho asi nepredajú.

autor
18. aug 2020

@syslik81 ❤️toto sa mi páči ďakujem

autor
18. aug 2020

@maialeo mama nepije...

juliet86
18. aug 2020

mozes jej s0ravit domace wellnes. masku na tvar masaz tvare masaz noh. ak nevies tortu urobit tak sprav pohar. piskoty/,keksy smotana alebo jogurt kakao nejake ovocie zavarane ci certve a slahacka a mas

maialeo
18. aug 2020

čoby nepila... časom bude.

autor
18. aug 2020

@maialeo prečo mi mala časom piť?
To každá mama musí piť?

frida88
18. aug 2020

Moja dcéra povedala maminka najkrajší darček je ten ktorý je vlastnoručne vyrobený ❤️

anabel2341
18. aug 2020

Ja robim vždy takzvane koše vždy kúpim nejake sladkosti do 4€ po 0.20centov kúpiš keksíky lizatka atď..kľudne aj po 50centov džusiky do 30centov proste najlacnejšie veci nejaku starú krabicu od topánok farebný papier kúpiš všade do 1€ celofan..stužka a maš kôš...ak nechceš nejaku ružu čokoládu su veľa spôsobov maminy poteší hocičo hlavne s lasky❤

autor
18. aug 2020

@anabel234 super tip,ďakujem pekne

mmmonika
15. dec 2020

@jajo1 Toto je super. Minule som sa tu na niečo také pýtala. Akú to ná formu? Vystrihnuté z výkresu? V obálke?