Darček pre partnera

eny26
25. jún 2012

Prosím poraďte mi, neviem aký darček mám kúpiť pre partnera k 31. narodeninám. Darček by mal byť okolo 50€. Už mňa fakt nič nenapadá 😒

liz_lemon
25. jún 2012

@eny26 ja som kupila partnerovi (sice k meninam) poukaz na thaisku masaz

eny26
autor
25. jún 2012

@liz_lemon Nad tým som už rozmýšľala, poukaz na taký malý welness (vírivka, sauna, masáž), ak mňa nič lepšie nenapadne tak bude welness 😉

liz_lemon
25. jún 2012

@eny26 ved popozeraj vselijake zlavnene ponuky napr. na zlavy.sme.sk, a urcite najdes nieco dobre

kubkatka
27. jún 2012

@eny26 ja som kúpila manželovi raz pobyt v kryokomore a o dva roky zase paraglidingový zoskok oba cez zľavové servery, doteraz neľutujem. 😉

janinah
27. jún 2012

@kubkatka chceš sa ho zbaviť,že 🙂 🙂 🙂 môj má rád encyklopédie,tak ich kupujem 😉

kubkatka
27. jún 2012

@janinah nechcem, ver mi 😉 len mu doprajem, ja som taký malý strachopud, navyše tehotný na PN-ke s kľudovým režimom, tak chcem,aby on nemal pocit, že musí sedieť so mnou doma 😲

eny26
autor
27. jún 2012

@kubkatka S tým by som u neho asi neuspela a určite by chcel, aby som išla s ním a ja na takéto dobrodružstvá nie som 😀 Ale ďakujem za návrh 😉

goricp
4. júl 2012

Skus mu nieco nadizajnovat ak mas na to trochu vlohy. A potom si to nechaj natlacit na nejaky predmet (tricko,...), napr. na www.vlastnapotlac.sk alebo inych.. Je to take osobne potom ;)

stankaoxygene
25. aug 2012

ja som darovala svojmu romantické sviečky čo menia farbu... a je to veľmi romanticke keď večer zapáli všetky 3. no krása... bolo to odtiaľ www.duhovesviecky.sk