Svadobné šaty bez vyskúšania

s_lovenka
2. jan 2021

Potrebujem poradiť zienky🙈 stránky spoľahlivé, ktoré mi doručia alebo salóny svadobné saty aj bez vyskúšania. Mám veľkosť 32/34 . A som zufala že chcem mat saty na sobáši aj keď na úrade keďže robime neskôr svadbu kvôli tejto situácii. Bola by som rada keby mi viete doporučiť kde nájdem nieco vkusne ❤️
Dakujem vam

bale1rinka
2. jan 2021

@s_lovenka daj si ušiť, ja som mala za 150e krásne s 50cm vlečkou

tata1401
2. jan 2021

@s_lovenka odkiaľ si,lebo ja mám také xs šaty doma...záujem o ne bol veľký ale žiadna sa do nich nedostala,dokonca aj chudnúť chceli kôli tomu

s_lovenka
autor
2. jan 2021

@tata1401 ahoj posli mi do správy ❤️❤️❤️❤️ Fotkuuu ja som z nr

s_lovenka
autor
2. jan 2021

@bale1rinka myslíš že stíhajú do konca januára ? Ja som myslela že kupim a mám pokoj

gabibubliakova
2. jan 2021

@s_lovenka pozri ASOS.. šaty prídu rýchlo, majú krásne a aj sedia super 🙂

mogaa
2. jan 2021

@s_lovenka si trúfaš, svadobné šaty bez skúšania....každé šaty sadnú inak, dena má veľké prsia, daľšia ich nemôže mať lebo do nich má malé prsia, kopec šiat oblečieš ale ti nesadnú😉skôr si obvolaj salóny a dohodni sa že potrebuješ svadobné šaty ale aby si si ich dovtedy vyskúšala ktoré....napr.pri nás je dedina a pani má požičovnu šiat v rodinnom dome.....samozrejme nie teraz keď sú katastofálne čísla, ale o 2-3týždne sa určite bude dať dohodnúť že si prídeš šaty vyskúšať...

09041986
2. jan 2021

@s_lovenka nevidím v tom problém, každé svadobné šaty sa tak či tak upravujú na mieru neveste - krajčírka ti poupraví presne kde treba(ak treba), dlžku skráti podľa podpatku, nie je to predsa žiadna veda, škoda že si z NR ja mám 3 také úžasné šaty v tvojej veľkosti...

s_lovenka
autor
2. jan 2021

@09041986 nevedela by si mi poslať fotky do správy ?❤️

tulipanicek
2. jan 2021

Ja som so tiež dávala síť šaty a stali na 300€ aj s kruhovou nastaviteľnou spodnickou, čipkou na šatách, závojom

bale1rinka
2. jan 2021

@s_lovenka mne krajčírka šila 7dni, len korzet s čipkou a sukňa len z saténu

jarkap1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tulipanicek
9. okt 2021

@jarkap1 V BA 🙃 Baby ale boli z KE ale šili aj pre zienky BA (chodievali sem). Ale bolo to už dosť dávno. 5 rokov dozadu.
Ale nemala som veľmi zložité šaty.

antonia15
1. apr 2022

@bale1rinka môžem sa prosím spýtať kde vám šili?

bale1rinka
26. apr 2022

@antonia15 kamoška krajčírka

elementissa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz