Kde zoženiem svadobné šaty počas korony?

vikuus
15. apr 2021

Ahojte prosím poraďte mi v tejto situácii (Corona) kde zohnať svadobné šaty alebo kde si kúpiť oblečenie?
Ja mám hlavu v smútku. Termín svadby mame 22.5.. a nechcem to riešiť na poslednú chvíľu.

zuvelyn
15. apr 2021

@vikuus v pondelok otvárajú obchody

vikuus
autor
15. apr 2021

@zuvelyn
Na ako dlho?

zuvelyn
15. apr 2021

@vikuus to nikto nevie, ja dúfam ze uz na furt 😬

lesana25
15. apr 2021

Mne príde, že už to na poslednú chvíľu riešiš 😁 ale veď obchody a služby od pondelka budú dostupné, niečo sa nájde. Ak ide len o šaty.

emmusska
15. apr 2021

Pockaj do pondelka, vsetko sa otvara, tak si budes moct vybrat 🙂

hettinka
15. apr 2021

@vikuus svadobných šiat je plny Marketplace na FB, alebo od pondelka normálne v salóne.

elenita
15. apr 2021

@vikuus ja som si dala sit, 2 tyzdne pred svadbou som kontaktovala navrharku a tyzden pred svadbou uz boli doma 😁. Cena ma vysla ako pozicovne v svadobnom salone.

vikuus
autor
15. apr 2021

@hettinka

Nemám FB

vikuus
autor
15. apr 2021

@emmusska
Veď hej len vôbec neviem kam ísť :( a sama to musím vyberať tak moc sa mi do toho nechce

vikuus
autor
15. apr 2021

@elenita

Kupovať nechcem. Lebo by mi to doma len stálo

vikuus
autor
15. apr 2021

@lesana25

Napadlo má aj že nebudem riešiť šaty ale pôjdeme v teplakovej súprave :D

hettinka
15. apr 2021

@vikuus ak nechceš kupovať, vygoogli si salony v tvojom okolí, kde len požiačiavajú šaty, zavolaj, dohodni termín a vezmi najkamošku na vyberanie, nech posúdi.

klaudscha11
15. apr 2021

Od buduceho tyzdna uz kde chces 🙂 Otvaraju sa obchody aj sluzby, bude sa isto treba objednat dopredu na skusku ale inak by nemal byt problem

dollyzv
15. apr 2021

Ja mám v bazári ak chces,len vyskusane 😁

janka_266
15. apr 2021

@vikuus moje sú na predaj 😃

petamich
15. apr 2021

s niektorymk svadobnymi salonmi sa dalo dohodnut aj pocas lock-downu, riesili nevesty, ktore mali svadbu o par tyzdnov, ja som bola dva tyzdne pred svadbou, lebo snaha zohnat online a z market place a este v 6 mesiaci tehotenstva bola na plac, vybrala som si maly salon, skusila zavolat, pani prisla, boli sme same dve v respiratoroch, o dva dni uz som ich mala upravene a sla na skusku

vikuus
autor
15. apr 2021

@petamich

Problém je že nechcem šaty ale skôr niečo buď ako overal alebo kostim. Len vôbec neviem kde je nejaký obchod kde to zoženiem osobne a vyskúšam si to

petamich
15. apr 2021

@vikuus treba len najst salon/obchod, ktory ma aj taketo v ponuke, castokrat maju vsetko nafotene, cize asi by som sla na to touto cestou - skusila vygooglit salon a "svadobny overal" a skusila najst kto to ponuka ale to len triafam 🙂 na kostym asi klasicky obchod nejaky, od pondelka ked otvoria tak asi to bude jednoducsie

pbra40
15. apr 2021

@vikuus aj ja mam saty v bazare.

evkamotka
18. apr 2021

@vikuus kostymi maju v butikoch. Od zajtra su otvorene. Napr kamoška si kupila saty v Zare, take "padave". Alebo vyuzi pozicovnu siat

vikuus
autor
19. apr 2021

@evkamotka
Rozhodla som sazrnechcem šaty skrotenie kostým. Len nepoznám kameny obchod čo jezaˇerany priamo na kostým. A na objednávanie mačky vo vreci nemám čas :/

evkamotka
19. apr 2021

@vikuus no ved dobre, ale ved sa bud prejdi po meste a najdes, alebo sa popytaj kamaratiek alebo cjod tu na mk na skupinu tvojho mesta/aj ineho co mas blizko a spytaj sa rovno nech daju tip na butik ;)