Trávia Silvestra s vami aj vaše deti, alebo nie?

stanca22
4. nov 2011

Kde, s kým a ako trávite Silvester? Do ktorej bývajú Vaše deti hore na Silvestra? Sú na ňom každý rok s Vami aj deti alebo ich niektorý rok dávate aj starým rodičom?

titkovamiriam
4. nov 2011

Najcastejsie doma a bud len rodina alebo k nam/kedze mame rodinny dom/pride zopar priatelov-mojich,a uz aj starsich synov.Robime ohnostroj v zahrade aj na ulici a potom sa prejdeme aj do obce kde býva velmi živo.Co si pamatam cca od 3r vydrzali do polnoci 🙂 zatial som vzdy silvestrovala s detmi,raz bol najstarsi v Bratislave no povedal nikdy viac 😝

veverka149
4. nov 2011

ajojky , ešte kym som byvala u rodičov tak sme silvestrovali doma v kruhu rodiny , ked som povyrastla tak po veceri sme chodili s kamaratkou na zabavu , potom ked som spoznala draheho vzdy po veceri som odysla k nim , a ako byvame spolu silvestrujeme zo svokrou doma , dcerka tento rok mala len tri a zatial kazdy silvester spinkala lebo ju to tak nezaujma 😀

radlinka
5. nov 2011

Podla mna pokial sa Silvestruje doma (ako papuckovy vecer), deti by mali travit posledny den roka s rodicmi a uzit si novorocnu vinsovacku, pripitok, gratulacie, ohnostroj. Ved nato sa cely rok tesia, na Vianoce a prichod Noveho Roka 😉 Ak sa rodicia rozhodnu niekam do spolocnosti, tak potom mozu hladat dalsiu verziu kam s detmi.

luy
6. nov 2011

Sme stále s deťmi,po iné roky sme boli všetci u krstného otca môjho syna,ale od kedy máme malú boli sme doma u nás s priateľmi,naštastie mala spí aj v hluku,takže problém nebol,každý niečo doniesol a stôl bol plný.Syn sa nenudil lebo jedna kamoška mala u nás syna vo veku môjho,boli sa aj pred blokm hrať o 21,00 a bolo to pre nich vzrušujúce,len sme potom na striedačku pozerali pod blok či sú v poriadku,lebo sme sa báli,ale štastne šantili a potom sa kamoška pridala k nim a robila dozor...........bolo fajn,trošku sme sa obávali lebo jedna kamoška bola čerstvá vdova a dosť to zle znáša,ale držala sa............

katinkaaa7
6. nov 2011

My silvestrujeme doma s deťmi,ešte sú malé takže sa moc nedá niekam s nimi ísť.Ked sme mali len syna a bol väčší tak sme chodili ku svokrovcom a tam sme spoločne oslávili nový rok.Ale teraz ked máme ešte dve malé bambuľky tak sme s nimi radšej doma.Min. rok vydržali až do polnoci,zabávali sme sa pri pesničkach a o pol noci sa už tešili na prípitok s deťským šampanským,samozrejme pozerali ohnostroj...starší syn išiel aj von ku paneláku s kamarátmi púšťať svetlice a dievčatá pozerali len cez okno,lebo sa toho hluku boja.Zapálili sme si len prskavky 😉 Do spoločnosti tráviť silvestera nechodíme,lebo by sme ich v posledný deň v roku,nechceli nechať niekde bez nás.Chceme ho stráviť spoločne,kým sú ešte malé.

adka7755
7. nov 2011

pred otehotnením som silvestrovala vždy pracovne, čiže posledné dva roky si užívam silvestra doma s rodinou..a nemenila by som...🙂 prídu susedia,mydospelí sa porozprávame,deti sa pohrajú, o polnoci sa zapáli všetko čo nájdeme ( samozrejme delobuchy) 🙂 a deti nám od únavy popadajú tak okolo druhej ráno🙂 no šťastné a unavené...

mamabiba
7. nov 2011

@stanca22 pokiaľ som mala iba jednu dcérku, tak tá pekne cupitala 25.12 (najneskôr 26.12) k babičke a maminka s tatínkom si oddýchli až do konca prázdnin 😀 😀 😀 , takže silvestra má vždy u babiny. Teraz máme aj druhé škvŕniatko, tak to samozrejme bude tento rok s nami, ale budúci už uvidíme 😀 😀 . Dúfam, že kvôli tomu ma tu neoznačia za zlú mamu, ale ja mám stále pracujúcich rodičov, ktorí sú 200km, takže ich nedávam na víkendy a pod a veľké prázdniny tiež trávia doma. Tak si aspoň tieto užívame plnými dúškami.

vodnarky
23. nov 2011

nasa je na nas velmi viazana,tak ho travime doma v rodinnej pohodicke..ale ked bude starsia(teraz ma 3,5)sme si aj s nasim tatom povedali,ze pojdeme niekam von aj s priatelmi si to pekne oslavit.. 😎 uz nam to aj chyba,lebo odkedy sa narodila,este nam ju nik nestrazil a rodinu mame vyse 2000km od nas.. 😒 tak uz sa velmi tesime,ked pride ten cas.. 😵 😀 😉

blackcat8885
28. dec 2023

Mladší 5r ide spať o 20,30 a o 23,30 ho budime starší syn 10r je hore s nami do polnoci. Od jeho 8r je to takto predtým sme ho na polnoc tiež budili