Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  luy
  23. feb 2017    

  Stará Ľubovňa:Nemáte dcéru,susedu,sestru,ktoré má vzťah k deťom?Potrebujem v dňoch 3.3 -4.3.17 niekoho kto mi postráži v Ľubovianskych kúpeľoch 6 ročnú dcérku,je to pár hodín pokiaľ absolvujem rehabilitáciu.Prosím správu.

  luy
  28. mar 2016    

  VEĽKÁ NOC je taká akú si ju urobíte.Vinné nie sú deti,ani tradície ,ale tie ktoré učíte deti,že tento sviatok je o peniazoch pre chlapcov a skrývaní sa dievčat pred chlapcami.Ak nalievate je jasné ,že sa u vás bude piť,ak dávate chlapcom peniaze zvyknú si na to.Mám dievča aj chlapca.Syn nikdy nezobral peniaze,žiadal vajíčko a stužku na korbáč.Potešením pre neho bolo,že mohol ísť podľa tradície a takto popriať dievčatám a ženám zdravie po celý rok.A malú som nikdy neučila skrývať sa,pretože som jej vysvetlila,že jej nik neublíži ,že ju len osviežia a vyšibú,aby bola zdravá.Takže tento sviatok je len o tom čo urobíte a ako každého naučíte ,aby sa u vás správal.Pánmi teda dámami situácie máte byť vy.

  luy
  11. dec 2015    

  Tak som sa dnes zasmiala tomuto nezmyslu v Tescu,že ...biely vždy zelený.,.

  luy
  28. mar 2013    

  Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.

  luy
  15. jan 2013    

  Od 16.1.2013 poprosím o strpenie ohľadom bazárika,je mi ľúto čo sme nestihli vybaviť,odchádzam mimo domu a neviem presný dátum návratu.Ďakujem

  luy
  13. máj 2012    

  Keby sa dalo zobrala by som si maminu dobrosrdečnosť,trpezlivosť...keby sa dalo zobrala by som si svokrin nadhľad,jej pokoru,schopnosť vychovať dokonalé deti...nemôžem nie su medzi nami..no nič budem sa snažiť.Ľúbim Vás obe.

  luy
  13. apr 2012    

  Nech žltý kvet dnes svieti..prinesie nádej a uzdravenie všetkým čo to potrebujú.Nech zasvieti aj na vedu a nech sa čím skôr nájde liek na túto zákernú chorobu.