Vtipné svadobné oznámenie

lussinda2
9. aug 2016

Ahojte baby viem, ze to sem nepatri skor by som sa mala obratit na mojusvadbu, ale skusi pretoze Vas tu je dost, co riesili svadbu. Vo stvrtok sa vydavam, viem netradicny den, no mame to len o dvoch svedkoch, ziadna hostina a vie to len zopar ludi ani rodicia nic netusia. Chcela by som sa opytat, ci ste nahodou niekde nenarazili na nejake super vtipne oznamenie, ktore by som dodatocne supla na fb a vsetkym to takto dala naraz vediet. Nieco o tom, ze uz sme sa zobrali. Mna nic take nenapada a ani ujo google nic neukazuje. Raz davno som nieco take videla, ale ani za nic to neviem najst. Ak to je nevhodne prepacte

weronika2
9. aug 2016

@lussinda2 keď ste sem pridávali tento príspevok, mohli ste rátať s tým, že sa niekto vyjadrí aj k tomu..ja osobne som nikoho neosočovala, reagovala som na príspevok
@sabina1975
Nemyslela som to zle ani nič podobné, len som vyjadrila svoj názor...prajem veľa šťastia

lussinda2
autor
9. aug 2016

@fuska tak toto je super...dakujem za napad

fuska
9. aug 2016

@lussinda2 Ked chces, tak ti ho urobim. Ak ho chces presne taketo. Je tam aj biely ramik, tuto nie je vidiet, kedze pozadie je biele. Pripadne si vygugli "heart tree", aj tam su pekne obrazky.

27dianka
9. aug 2016

@sabina1975 nepoznám rodiča ktorý by nechcel byť na svadbe svojho dieťaťa. Ale tak je jasné, že vzťahy sú rôzne, pre každého sú iní ľudia dôležití..

margarita
9. aug 2016

@lussinda2
nasi kamosi mali len svoju spolocnu foto a pod nou strucne
"Lubime sa, vezmeme sa, tesime sa."
tak u vas by to mohlo byt, ze "vzali sme sa" 😉

sardinka335
9. aug 2016

@natalym tak nebrala by si to ako ranu pod pás ale nehovor, ze by ta to nezamrzelo...zase tomu velmi neverím. Jasne ze podporime svoje deti ...čo uz nam ine ostava ze? a tie rozpravky starej matere o tom ako ,,potom,, bude velka veselica....take som uz počula nie raz od x známych, ze len teraz na urade a potom...o rok..a myslíš ze tu svadbu mali??? Kdeže...potom prišli ine vydavky, kupa bytu, prestavba, deti a uz sa k tomu nikdy nedokopali. Samozrejme čest vynimkám ale väčšinou je to skor takto. K tej druhej svadbe uz nikdy nedojde...

anickabasnicka
9. aug 2016

@sardinka335 v první řadě je to uzavření manželství těch dvou lidiček, až teprve někde dlouho za tím žranice pro xy lidí 😀 .... se divím, že ti je líto, že to někteří později nedali, tak asi mají větší rozum a peníze investují do potřebnějších věcí pro ně a jejich rodinu, než aby to vrazili do hostiny, která stejně neuhoví všem pozvaným a ze které se jim nevrátí ani euro 😎

@lussinda2 ... gratuluji, at se tím papírem mezi vámi nic nezmění 😵

bukajka_mata
9. aug 2016

@sardinka335 vieš najhoršie na tom je, že časom to dôjde aj na tých ľudí, čo tú svadbu mali, bez rodičov. Že urobili chybu. Prídu na to keď ich deti sa zachovajú rovnako.

martinenka886
9. aug 2016

@lussinda2 cakat to caka, len otazka je ci jej to je po voli. 😖

anickabasnicka
9. aug 2016

hej, nechtěli by jste s tím už přestat?! proč ji všichni nedáte pokoj, je to vaše dcera, váš syn? není, tak si hleďte laskavě svého. @lussinda2 se ptala na nějaké oznámení, ne na náš názor na přítomnost koholiv na její svatabě. takže odpovídejte na otázku a diskutovat o tom, jestli je vhodný nebo nevhodný způsob, který si zvolila, si běžte někam jinam..založte si téma a tam se můžete vyřádit. .... a kecy ve stylul, však je to tady veřejné a může přispět kdo chce, tak s tím běžte někam, moralistky!!!!!!!

maslenka47
9. aug 2016

@anickabasnicka aj ty bez niekam, moralistka - zase v inom smere ;) Tiez si myslim, ze je to obrovsky disrespekt voci rodicom oznamit im svadbu dodatocne. A nech si na FB zavesi hocijako velmi vtipnu somarinu, vobec nebudem prekvapena, ak jej mame z toho bude akurat tak smutno. Ak ked to udajne "caka".

Ale tak kazdy si je strojcom vlastneho stastia a kazdemu zjavne na inych ludoch zalezi. Niekomu iba na samom sebe. Lebo on(a) to tak chce a ma u prdele, co chcu ostatni ;)

sardinka335
9. aug 2016

@anickabasnicka mne neni luto, ze to iní ,,pozdeji,, nedali ja som mala svadbu ako sa patri se vším všudy takze nemam čo lutovat ...to je luto skor im, lebo svoju svadbu odflakali na urade a spätne si to minimálne tie zeny vedia predstavit aj krajšie a inak ako tak, ze odbeholi cez obednu prestavku na miestny urad aby sa zobrali a potom sa vratili znova do kanclu.
Pre teba je svadba o zranici, asi mas rodinu o ktoru velmi nestojiš..my sme chceli tento den stravit s najblizšími a nebolo to o zranici. A ze sa nam nevratilo ani euro? Netrep! Kazdy dnes dava mladomanzelom nejaky dar na 99% su to peniaze...nehovorim ze to pokryje všetky vydavky ale zase vo vysledku to vie byt aj pekna suma.

anickabasnicka
9. aug 2016

@maslenka47 .... přesně tak, máš pravdu, ona si je sama strůjcem svého štěstí, tak ji přestanmě cpát to naše 😀 a tu naši pravdu .........

anickabasnicka
9. aug 2016

@sardinka335 ...pořád je to ale jen jejich den....tak co nám je do toho, jaký si ho udělá ...a moralizovat o tom, že z toho budou mít jejich matky nebo snad i oni sami celoživotní trauma, máš snad věšteckou kouli, že to tak přesně víš? ...ožen svého syna se vším všudy a je nech žít s vědomím že si zvolili to co sami chtějí.............takže ty děláš svatbu pro eura? dobře vědět 🙂

maslenka47
9. aug 2016

@anickabasnicka ved nech si robi, co chce. Trebars aj svedkov si moze naverbovat na chodbe na urade 🙂 A ja si zase budem o nej "postupe" mysliet, co uznam za vhodne. Takisto, ako vsetci jej "priatelia" na FB. Niekomu to mozno pride vtipne, niekomu trapne a niekto sa mozno aj urazi.

anickabasnicka
9. aug 2016

@maslenka47 v nouzi poznáš přítele....aspon se ukáže, kdo zná význam slov "respektuji vaše přání a toleruji vaše konání" ..... 😵 zůstanou jen ti opravdoví kamarádi ... a na to, co si o ní myslíš, ti určitě kašle, tebe za přátele nemá 😀

ukulela
9. aug 2016

ale ake neuctive, kurde. mne moja tienova svokra sama povedala "vezmite sa pri dvoch svedkoch aspon".... nie kazdy potrebuje saty s vleckou vysivane, rozbity porcelan a vykrucanku. staci im papier a hotovo.
@lussinda2 drzim palce a gratulujem. a ked nenajdes ziadne vyhovujuce oznamenie, jednoducho odfotte ruky s obruckami a poslitefoto do spravy. ved to staci 🙂

margarita
9. aug 2016

na nasej svadbe bolo spolu cca 60 ludi, z toho rodina z oboch stran spolu 12.
zvysok nasi spolocni kamarati s detmi.
aj dnes by som to urobila rovnako, pozyvat niekoho len preto, ze sme nahodou rodina a aby sa neurazil, no tak nech sa urazi, ak chce. ja som sa jakziv na nikoho neurazila, ze ma na hostinu nepozval. na sobas pridem tak ci tak, a navarit si viem aj sama 😉

pokial viem, sobas je slobodne rozhodnutie dvoch slobodnych a svojpravnych dospelych osob, a ked sa dotycni rozhodnu ze nepozvu ani mamy, tak je to ich rozhodnutie. ziadne take, ze patri sa a malo by sa...mna ak deti raz nepozvu na vlastnu svadbu, tak sa psychicky nezrutim, dolezitejsie pre mna je, koho a preco si beru.
svokra tiez nebola na svadbe dcery, kedze sa vydala na opacny koniec zemegule, a tu je 😎

lussinda2
autor
9. aug 2016

@anickabasnicka dakujem 😘

sardinka335
10. aug 2016

@anickabasnicka ale netrep! svadba pre eura? jedine tak pre teba ! asi maš kratku pamäť čo si napisala...citujem ťa: než aby to vrazili do hostiny, která stejně neuhoví všem pozvaným a ze které se jim nevrátí ani euro - tak ja som ti na toto tvrdenie odpovedala, že sa dava mladomanzelom dar a to su na 99% peniaze. Odfajče treba vediet pisat ked uz ....lebo takto strapnuješ len seba.

anickabasnicka
10. aug 2016

@sardinka335 ..."trhni si " 😀

fialovykvietok
10. aug 2016

@anickabasnicka uplne s Tebou suhlasim čo si napísala aj ako si to napísala.....

fialovykvietok
10. aug 2016

@lussinda2 Daj nám vediet, aký boj Tvoj den, uži si ho ako sa len dá 🙂

nanervy_2
10. aug 2016

na mojasvadba je forum kde pridavaju svoje oznamenia :D my sme sa tiez tam nechali inspirovat 🙂 nick na koniku funguje aj tam ;)

anickabasnicka
10. aug 2016

@fialovykvietok ...až ted mi došlo, jak oni to vlastně mají dobře promyšlené. pozvou lidi na hostinu, jakože ji platí oni jim, ale ve finále si tu hostinu zaplatí sami hosté v podobě odevzdaných svatebních darů-obálek s eurami, jak sama přiznává @sardinka335 .."A ze sa nam nevratilo ani euro? Netrep! Kazdy dnes dava mladomanzelom nejaky dar na 99% su to peniaze...nehovorim ze to pokryje všetky vydavky ale zase vo vysledku to vie byt aj pekna suma. " ..tak to je pěkná "vyčůranost" zaspolufinancovat si svatební veselici......ejjjjjj, to je síla. 😀 at žije 😵

natalym
11. aug 2016

@sardinka335 Vieš čo ja sa ti už tak nastavujem, že neviem ešte čím ma život prekvapí a toto by bolo najmenej. Skôr by ma sralo ak by to bol nepodarený chlap. To hej.

0ria0
16. aug 2016

@lussinda2 áno to máš pravdu, svadba je predovšetkým o Vás dvoch ale osobne si neviem prestaviť že by som tam nemala najbližšiu rodinu

kamlicek
12. sep 2016

@lussinda2 to tak byva ak na protiven ked potrebujes tak to nie je 🙂

martinka241
21. nov 2017

Ak hľadáš kvalitné a originálne svadobné oznámenia http://www.etiketysamolepky.sk/vystupte-radu-kr... grafického návrhu , výber papiera, cenovú ponuku na mieru, cez realizáciu.

tomiholjubavi
21. nov 2017

@lussinda2 a keby dáš toto: ...a nad to napíšeš: "A preto Vám chceme oznámiť, že vo štvrtok sme sa vzali" 🙂