Výročie svadby - ako originálne ho osláviť?

ellison333
10. nov 2018

Ahojte, poraďte prosím niečo originálne na oslavu výročia svadby vo veľkom štýle...
Pripadne poraďte hotel okolie Poprad, Tatry.

zara0201
10. nov 2018

@ellison333 vo veľkom štýle okolie Poprad, Tatry? No ja neviem...

petka47
10. nov 2018

Moj znamy mal v Talskej Baste 🙂 bolo to tam krasne 🙂

beam13
10. nov 2018

@ellison333 oslava len ty a manzel??ak ano tak podla mna v uuuplnom sukromi domcek na strome v Trencianskych Tepliciach ...my sme boli mas uuuuuplny klud a je to krasne...ranajky na strome a tak 🙂))len vtaciky nad vami nadherne nieco🙂

dskjhfdlkdjhl
10. nov 2018

Kazdy si pod velkym stylom predstavuje nieco ine, treba trochu viac napisat o svojich predstavach😉

lenka1993
10. nov 2018

@ellison333 vo veľkom štýle... Poprad, Tatry? Vo veľkom štýle tak cesta okolo sveta 😂

ellison333
autor
10. nov 2018

Vo veľkom štýle... Mala som na mysli niečo originálne co sa týka programu, respektíve prekvapko pre hostí atď....svadbu sme nemali tak preto. Asi som zle položila otázku.... Mala som na mysli Poprad Tatry poradiť krasny hotel pre cca 70-100 ľudí

zuzinapipina
10. nov 2018

@ellison333 Niečo vo veľkom štýle? Hm čo tak niečo dobové, napríklad kevy aj hostia prišli oblečení v retro, nakúpiť aj take malinovky ci somarinky a take vaci na stôl, lidl mava tak, retor tyzden. Hudba taka, aj nejakeho zabavac napr, zabavnu tombolo naprikald, kde by boli na vyhru smiesne veci, ci zazitky(naprikad cesta okolo sveta na tackach a take) nejaky super fotokutik s retor doolnakmi a take nejake aj napr sútaže aspon na hodinku, alebo zase v style Gatsby, moja kamoska mala taku 30-tku a bolo to perfektne 🙂

ellison333
autor
11. nov 2018

@zuzinapipina super nápad... Ďakujem