Môžem pracovať na dohodu počas súdneho konania o zverení dieťaťa do mojej starostlivosti ?
Dnes o 18:04
Dobrý deň, neviete mi poradit prosím.. riešim akurát súdnou cestou zverenie 6 mesačného synčeka do osobnej starostlivosti. Tým že otec sa o malého nezaujíma, finančne neprispieva tak finančne to bude z rodicaku tazke potiahnuť a naskytla sa mi možnosť ísť do prace na dohodu (40hod) .. ja len či to nebude vrhať zle svetlo na súde že mám male babatko a idem pracovat. Bolo by to napríklad iba na 6 hodin, s maličkým by bola babka. Bojím sa žeby som urobila iba zle sebe.
anonym_abd19d
•
Dnes o 18:16Je super,ze ti ma kto pomoct a ty mozes zarabat pre Vas peniaze,aby ste sa mali dobre.Sud aspon uvidi,ze si sikovna mama a zalezi ti na zabezpeceni.
@bomba36
Okrem toho zverenia súdne žiadaj aj o výživné, nech sa mladý pán spamätá.
@bomba36 ano to žiadam všetko spolu

Nie. Však proste musíš zabezpečiť dieťa. A otec neprispieva. Zle svetlo to vrhá na nebo